Mám se pokusit hubnout před otěhotněním?

aktata
24. čer 2013

Ahoj holky, chci se zeptat, zda se mám pokusit hubnout před otěhotněním? Představovala bych si 5 kg a pak hned otěhotnět. Jsem 4 kg pod hranicí nadváhy. Slyšela jsem, že bych pak mohla při těhotenství nabírat víc, než kdybych před tím nezhubla...

andelka
24. čer 2013

@aktata podle mě hubnout nepotřebuješ. Navíc první měsíce ti může být blbě, tak je dobré mít rezervu. Kdybys byla obézní tak to je jiná. Navíc nemůžeš vědět za jak dlouho otěhotníš 😉
Já měla taky nadváhu a přibrala jsem málo, o tom to fakt moc není. Takže snažení zdar 😵

speedygon
24. čer 2013

Však se říká, že přibírají více hubené...u silnějších má mimi z čeho brát, i když jsou třeba první měsíce prozvracené...Já jsem zářný příklad: vstupní váha 57.5 a momentálně, ve 31.tt jsem na 73kg 😀

blahova_andrea
24. čer 2013

pokud tě postava trápí, tak do zdravého!!! hubnutí bych se klidně pustila. budeš se cítit líp, tělo taky bude zdravější a to i tomu snažení prospěje. kdy se zadaří nemůžeš tušit, takže říct si, kašlu na to, protože příští měsíc otěhotním je blbost. třeba se nezadaří rok a do té doby můžeš být úplně někde jinde.

amabilis
24. čer 2013

@aktata Hezky to napsala Andrea. Zdravé hubnutí a zdravý pohyb jedině napomůže snadnějšímu otěhotnění a i snadnějšímu těhotenství, lepšímu porodu... Prostě pokud to nebude stylem - našla jsem zase skvělou dietu - tak proč ne.