MS a hubnutí. Jak je to s mírama?

houskan
19. led 2024

Ahojky, jak je uz známo,ms dokaze ovlivnit cislo na vaze, ale jak je to s mírama? Muze je menstruace také zkreslit?

hasara33
19. led 2024

@houskan může 😉 můžeš být víc nafouklá nebo zavodněná a to ovlivní i míry

houskan
autor
19. led 2024

@hasara33 Dekuji za odpověd😊

houskan
autor
19. led 2024

@hasara33 prave ja vcera dostala ms a hrozne mi vylitla vaha nahoru, a i miry(boky,stehna, pupek)tak jsem se lekla ze muj plan jde do kopru a ze jak je to mozne kdyz svoje stravovací návyky dodrzuju

miryp
19. led 2024

Ano. Já už před MS začínám zadržovat vodu, což způsobuje vyšší váhu i větší obvod. Mám to opravdu léty ověřeno a vážení a měření před a při MS beru s rezervou. Pokud by to přetrvávalo i po MS, je dobré pár dní používat kalorické tabulky, aby sis ověřila, že ty tvé stravovací návyky jsou nastaveny správně.

houskan
autor
19. led 2024

@miryp tak ja jsem ted i hodne ve stresu a ten taky pry zadržuje pekne vodu

miryp
19. led 2024

@houskan věřím, že to tak může být, na sobě to odsledované nemám, protože u mě stres vyvolá zhoršení funkce štítné žlázy a v tu chvíli mi letí kg nahoru rychlostí blesku a dolů se nehnou, dokud se ŠŽ nepodaří znovu stabilizovat... Co ale vysledované mám, je nedostatek spánku, takže pokud tam máš navíc kombinaci, že v důsledku stresu máš narušenou spánkovou hygienu, tak i to může být důvod.

hasara33
19. led 2024

@houskan neboj až skončí ms všechno bude zase v normálu ba i o něco lepší 😉já mám vždy před a při ms o klidně 2 kg navíc a třeba 1-2 cm navíc v mírách 🙂

houskan
autor
19. led 2024

@hasara33 mam na vaze tak o cca kilo nahore a miry v Cm taky nejak o 1 Cm jako ty🙂 jen se mi to nikdy nestalo nebo treba taky jo ale vubec jsem si toho nevsimala protoze jsem nemela plan zhubnout😃😃😃😃

hasara33
19. led 2024

@houskan spíš sis toho asi nevšimla 😉

houskan
autor
19. led 2024

@hasara33 no bricho mam nafouklé i po lososu a prijde mi ze i po vode🙈😂

hasara33
19. led 2024

@houskan normálka no 😅 neboj za pár dní bude vše ok 😉