Neera-detox, máte zkušenost?

luciky
31. kvě 2013

Dobrý den, máte někdo zkušenosti s kůrou www.neera-detox.cz ? dneska začínám 1.den, tak bych si chtěla s někým vyměňovat zkušenosti a podporovat se

katkapoli
10. led 2017

Takže ráno 58 kg. Na začiatku 62

pajuska321
10. led 2017

@80marge To souhlasím,dnes jsem si zápálila a opravdu hnus,takže to vypadá,že nebudu kouřit...aspon tedy ted 🙂 Jinak jsem dolámaná a bolí mě hlava,tak snad zítřek bude lepší

pajuska321
10. led 2017

@katkapoli
Krásné🙂

kaccistar
10. led 2017

tak ja dnes tiež začínam, chcela som v pondelok, ale partner ma ukecal, že uvaril, že mám až od dnes 😀 takže 1. deň a zatiaľ dobré, netrpím, aj keď občas ma napadne, že by som si dala syr len tak na chuť, ale inak je to v pohode, zatiaľ.. 😀

domce
10. led 2017

Ahoj holky. Pridavam se k vam!🙂 Jedu dnes druhy den. Zatim nic moc. Hlad, slabost, zimnice, chvilema bolesti hlavy. Ale nevzdavam se 😀 Mam tydenni kuru. Kdo ted tedy taky detox drzi? 🙂

katkapoli
10. led 2017

@domce držíme tu detox. Ja mám dnes už krvavé oči a som slabá. Zajtra si dam nejakú zeleninku.

kaccistar
11. led 2017

@domce ja mám 2. deň dnes, ale u mňa pohoda. Akurát mi bolo včera strašne zima, ale to nemusí byť len detoxom. Inak dobré. Mám to na 10 dní 🙂 tak držím palce, som zvedavá na výsledky, ale nechcem sa teraz nejak vážiť, pretože som chcela hlavne detoxikovať, tak váhu nechám až ha 5. deň 🙂

katkapoli
11. led 2017

Ja dnes zacinam so stravou,zatial len zeleninove jedla. Moj úbytok je 4kg,budem pisat ako sa mi darí. Aktuálna váha 58 kg.
Dievčence držte sa, da sa to zvládnuť

pajuska321
11. led 2017

@domce Já bojuji,hlad už nemám ale ty chutě.....

80marge
11. led 2017

@pajuska321 jedu dnes 7den a jen bych spala... Chutě celkem ok pac jsem na Moravě a tady se žije masem takže to se mnou neclouma. Váhu si nechám jako překvapení na zítra na doma 🙂 ale už teď vím, že těch 10dnu v klidu dám.

80marge
11. led 2017

@kaccistar Drzim palce !!!!

domce
11. led 2017

@kaccistar To jsi dobrá, taky jsem přemýšlela o 10 dnech ale moc jsem si nevěřila, tak radši pro začátek 7 :D to snad také k něčemu bude... jinak ta zima může být taky detoxem 🙂 Mně už je dnes líp, jen taková slabost. Ale měla jsem včera tlak 103/53 takže asi proto 😀 Taky mi jde hlavně o detox, byla jsem hrozně nafouklá 😒

@katkapoli Gratuluju k uspěšnému zakončení! Dávej vědět, jak se dál daří. Zajímalo by mě kdy se jde navrátit k normalní stravě a jestli se kila zas vracejí

@pajuska321 A kolikatý máš den?🙂 Já dnes 3., a ty chutě mám taky, i na věci které jinak klidně ráda oželím 😀

domce
11. led 2017

Holky, chci se jeste zeptat. Jak to mate s chozenim na wc? Mam 3.den. Na malou se mi chce snad co pet minut, ale to druhy.. vubec. Pritom rano piju slanou vodu, psyllium a vecer piju Triphalu..

kaccistar
11. led 2017

@domce tak ja na malú chodím stále a na veľkú len ráno po tej soli 🙂
inak presne, tá zima je detoxom plus mám nízky tlak, takže to včera bol mazec, ale dnes zatiaľ pohoda. Som zvedavá, či vydržím 10 dní, ale minule som 7 dala v pohode. Tak som sa hecla na 10 🙂

inak holky, dávate si čiernu kávu, alebo v žiadnom prípade? 🙂

80marge
11. led 2017

Nezapominat na čaj že Senny ten prohání 🙂

domce
11. led 2017

@kaccistar Tak ja ani po soli nic :( Aha, ty uz drzis po druhy? 🙂 Ja poprve. A zatim se mi to nelepsi. Tlak nizky, a zima :D treti den ze sedmi..
@80marge diky 🙂 takze ta triphala ne? Tak asi zitra koupim Sennu. .

pajuska321
11. led 2017

Já dnes 4den.Zubař mi zahnal chutě k jídlu když mi sdělil cenu nového zubu 🙂

uzivatelkapetra
11. led 2017

Ahojte, je tu někdo, kdo tohle dodržoval jeden den v týdnu? Nikdy jsem nic takového nedodržovala a nechci se do začátku přeceňovat, navíc přítel takové věci moc nemá rád, jeho bývalá to se vším bio a ultra zdravým a nevím čím vším přeháněla tak je na to trochu vysazený.
A holky s nízkým tlakem jak jste to zvládly vy?

dolezalova.terezka
11. led 2017

ahoj holky 🙂 držím Vám palce, kdo to zvládnete, já to nezvládla. 10-ti denní kůra je moc. Prodám neotevřenou jednu litrovou flašku za devětset korun. 🙂

domce
11. led 2017

Co vy a vaha? 🙂 U me dneska lehka demotivace. Na zacatku jsem nebyla u vahy, az ted (3.den vecer), tak jsem si rikala, at to aspon castecne muzu porovnat pred a po. Nedelam to prvotne kvuli vaze ale hlavne procisteni, aby mi bylo lip, a rikala jsem si, tri dny nic neznamenaji.. Ale stejne jsem trochu posmutnela kdyz jsem zjistila ze nemam dole ani deko 😀😀

kaccistar
12. led 2017

@domce hlavne sa neváž večer, po tom ako vypiješ cez deň v podstate cca 4 litre tekutiny.. to tiež niečo váži a nedstane to telo zo seba všetko hneď.. skús to ráno.. a ja by som radšej neskúšala vôbec, kvôli tej demotivácii, ale uvidíš, ono sa to isto pohne, už len preto, že sa ti vyprázdnia črevá, tak nie je možné, aby si nedala dole ani kilo. Takže ten výsledok fakt ignoruj.. 🙂

@uzivatelkapetra ja mám nízky tlak a je mi teda hlavne večer fakt zima, tak chodím doma v termo tielku, tričku s dlhým rukávom a svetrom 😀 ale mne fakt býva zima aj tak, takže už som zvyknutá 🙂

katkapoli
12. led 2017

Takže ja som včera začala so zeleninovymi jedlami,pohoda. Ani nie som hladná. Dala som si raňajky,desiatku a obed. Potom už nič, a le vôbec som nebola hladná. Nechcem sa rozpapkat,ako minule ked som to robila,lebo stratené kilá boli rýchlo späť

domce
12. led 2017

Holky, kdyz jsem nikdy detox nedrzela a vsech moznych spatnych veci v sobe mam asi dost (mela jsem uz hodne krece v brise, nafouknute bricho, spatna plet, unava,..), mam tydenni - staci to? Nebo lepsi 10dnu? Resp.10 je urcite lepsi, ale nevim, jestli bych je zvladla, mam tydenni. Diky moc 🙂

@kaccistar Asi mas pravdu, diky 🙂 ja si to same rikala celou dobu, zvazila jsem se jen abych mela pak jak porovnavat a necekala jsem ze me to nastve :D Dnes jsem si k Triphale, soli a psylliu dokoupila jeste Sennu, tak snad uz k tomu vyprazdneni dojde...dnes ctvrty den a nic 😒

@uzivatelkapetra ja nemam vylozene nizky, ale takovy kolisavy, nekdy normalni, nekdy nizsi. Druhy den kury jsem mela tlak 105/53, malatnost, slabost, silena zima. Treti den podobne, dnes ctvrty, je to lepsi, jen porad zima 😀

80marge
12. led 2017

Holky tak dnes 8den .Delala jsem většinou úklid a Teda hlava se mi občas zamotala, ale jinak celkem ok. Váha -6kg 🙂

Domce Kdyz jsem měla svůj první detox tak mi váha šla dolů právě až po třech dnech. Nevzdávej to!

Kaccistar asi bych nevahala kdyby pořád nic s klistyrem.

Katkapoli no super já se toho nástupu trošku bojím 🙂

pajuska321
12. led 2017

Holky myslete na mě.,dnes jdu do práce a nevím zda to zvládnu,možná tyto 2dny zkusím ovocné štávy a o volnu zase na detox.Jednou jsem zkusila detox při práci a myslela jsem že tu noc nepřežiji,tak uvidím a budu naslouchat svému tělu

domce
12. led 2017

@pajuska321 Drzim palce! Zkus vydrzet, ale kdyz to vylozene nepujde, nelamej to pres koleno at ti nakonec neni zle.. Taky jsem s tim byla v praci a nic moc. At to utece a dej pak vedet 😉

domce
12. led 2017

@80marge 8 dnu, jsi dobra, ja jsem teprve na pulce z toho 🙂 A jinak jsi delala nejaky fyzicky aktivity? Cetla jsem jak holky pri tom cvici apod., to by se mnou asi seklo 😀 Asi jo , zatim jsem na tom blede i s vyprazdnovanim. Mamka to drzi stejne jako ja a ma plno energie, pocit lehkosti a pohody.. ja jsem porad stejne 'tezka' a uplne bez paliva 😀

pajuska321
13. led 2017

Ta noc je dlouhá.....Zítra si dám k jídlu něco lehkého nebo stavy a od soboty nanovo,ale jinak je mi fajn.Ten pocit lehkosti k nezaplaceni,a ty jídla co tu vidím mě nevadí když si uvedomim jaká je to bomba pro žaludek a lituju všechny okolo🙂

kaccistar
13. led 2017

tak ja som dnes začala 4. deň, po tých ukončených 3 dňoch mám -2 kg, čo je samozrejme len obsah žalúdka a čriev.. ale aj tak som rada, pretože sa mu konečne sfúklo brucho aspoň trošku. tak ešte dnes a ďalších 6 dní a je hotovo 😀 😀 😀

80marge
13. led 2017

Domce jo cvičila jsem s Jill, jela za rodinou na 2 dny na Moravu, vařím, uklízím.... Normálně Funguji ,ale občas se mi zamotá hlava mám nízký tlak a jsem kávičkarka no a teď bez toho kofeinu 🙂)) jinak mi opravdu přijde, že po 2 to tělo zafungovalo rychleji a lépe než po prvé. Dnes mám 9den. Nezapomeň se prolevat sennou a tripola je taky super. Vydrž 🙂