Startujeme hubnutí v únoru 2010. Přidáte se?

valentovasasa
18. únor 2010

Startujeme hubnutí únorem/březnem 2010 aneb "ze 110 na 60", přidá se někdo ke mě abysme se vzájemně podpořili v hubnutí???

lucijja
3. bře 2010

misakri: no podarilo sa, ale nebolo to vzdy moc zdrave. Najviac som zhodila 90dnovkou. 🙂 A dakujem za pochvalu. 😉

swarovski
3. bře 2010

lucijja: ahoj... nevaz sa moja... fakt to o nicom nevypoveda... tie centimetre, co zbiera valentovasasa su vypovedatelnejsie... lebo aj ked chudnes, papas bielkoviny a z nich ti rasite svalova hmota a ta tiez nieco vazi. preto ten ubytok na vahe nebadas. ale centimetre vravia, ze si zhodila... skus sa vazit co najmenej, mozno raz za 2 tyzdne, mozno mesiac... lebo klundne sa moze stat, ze mas pocit, ze si schudla a postavis sa na vahu a je tam + 1 kilo. a zbytocne mas z toho depku... alebo aj ked sa vazis, vzdy rano, naha, vyprazdnena... vecer vazim vzdy o 2 kila viac, ako rano... ale drzim prsty 😉

lucijja
3. bře 2010

swarovski: diky moc za povzbudenie. Veru, niekedy ma ta vaha vie riadne demotivovat. Vzdy zacnem rozmyslat ci jem spravne, ci tam nemam moc sacharidov, ci mam dost bielkovin, ci nemam velke porcie, vies ako to je. Uz som vahu zahrabala pod postel a necham tomu volny priebeh. Hlavne, aby to neslo hore. 😉 Ty sa tiez vyvazene stravujes, vsak?

swarovski
3. bře 2010

lucijja: vidis, dobre robis... schovaj vahu a daj na pocit 🙂 .
inak som kukla tvoj album, ta tvoja mala okana je nadherna, uplne uzasna 🙂
no a ked som videla, ako velmi si zhodila... fuuu... klobuk dolu. moja kamoska drzala 90 dnovku a tiez schudla nejakych 20 kil... hmmm... ale do polroka pribrala 30... ale pravda je, ze ked dodietovala, kaslala na nejake zasady.

co sa tyka mna... no vyvazena strava... to je diskutabilne... nejem zaidne sladkosti, nesladim ani medom... ak potrebuejm ochutit caj, ze mi uz nechuti, pouzijem citron. nejem chleba, ale vobec... a hlavne jem velmi casto. nie 5-6 krat, ale aj 10x. vkuse nieco zujem. aj ked najcastejsie len ovocie, polystyren, pripadne jogurt... ale zujem stale 😀 no a ten zihlavovy caj... to je zazrak... vyborne precistuje, a hlavne mi stiahol aj vyrazky.
no a vela beham, snazim sa cvicit, beham po schodoch... nic financne narocne, lebo to ma len demotivuje, vsetky tie "cicky" v posilovniach, oblecene znackovo od spodu az navrch, namalaovane, uzasne nastajlovane a vaziace 40 kil... ach jaj.

ale drzim prsty... ja sa musim este pomerat a poslat to kocke, co to zbiera... ale nemam nejako odvahu. dnes idem na sluzobku, takze cvicenie je pase a aj cajiky... 🙂

lucijja
3. bře 2010

joj, no ty si ako ja. Do fitka by ma nedostal asi nikto. Vsetky tie cice len ocumuju, chytaju si slaninu ktoru nemaju a nariekaju nad tym ake su tucne. A maju fakt maximalne 50kil. Nic pre mna. Ja som sa vlani zamilovala do rychlej chodze. MP3 do usi a hajde rezko cez dedinu. Paradny relax pre mna. 🙂 TAk sa tesim aby sa uz oteplilo.
No sladkosti som vynechala aj ja, a chlieb som si zacala piect. Normalne doma, v rure mam recept na nekysnuty chlieb z celozrnne spaldovej muky, cmaru, otrub, vlociek a sipkoveho caju. Ano, dobre vidis, sipkoveho caju. 😀 Je vynikajuci a syty. To je dobre ze stale nieco zujes, pokial to nie je nic kaloricke, lebo telo vie, ze ma blahobyt a vsetko spotrebuvava, nic neuklada. Ja vypijem za den aj 5-6litrov tekutin. Povecsinou vodu a pu-erh caj. Ale skusim aj ten zihlavovy. 🙂 Ja si myslim, ze mi vaha stoji aj preto, ze som fakt dost zhodila - za 10 mesiacov som dala dole 21 kg, tak asi si musi vydychnut. Ale nestresujem, som rada ze som to dotiahla aspon sem. A takto stravovat sa mozem dlhodobo, takze ma nic nenahana. 🙂

swarovski
3. bře 2010

to je strasne vela, 21 kil... a len za 10 meisacov. ale klobuk dolu, je to uzasne... 🙂

ale mas pravdu... to je dobre, ze pijes. ja tiez strasne vela pijem. prave som sa vratila z obeda, mala som salat, ale bol v nom zeler a ten ja fakt neznasam,takze som sa vela nenajedla 😝 .
teraz ma caka cesta do Prahy, takze budem o hlade az do vecera. co je velmi zle ☹

pecies si chlebik? wow. moja mam tiez pecie, ale taky kysnuty... s mamkou uz nebyvam, takze to ma nastastie nemusi lakat. moja chladnicka je vacsinou prazdna :(

inak ta chodza, co spominas, to je vyborne... ze je to este lepsie ako beh, lebo je to sustavna aerobna cinnost a navyse pri nej vladzes viac, ako pri behu... a fakt, mp3 do ucha, vietor do vlasov a sup... ja som vcera zabehla asi 10km a dnes si neviem ani na zachod sadnut 😀 . asi to netreba prehanat...

paola.o1
3. bře 2010

ahojte. rychlu chodzu aj ja praktizujem. dnes som isla do kopca, tlacila som pred sebou kocik a poviem vam, skoro som infarkt dostala. tak baby, papam sice kazde tri hodiny ale ze ako🙂 rano pomaranc, potom o tri hodiny som vypila actimel, teraz som zjedla tri ovsene kekse z ikea, a o dalsie tri hodiny si dam zemiaky z parneho hrnca. nuz baby, cim viac pijem, tym menej som hladna, akurat ze v noci som bola 6!! krat hore, lebo som musela ist na zachod. nehovoriac o tom, ze dnes radsej ani nejdem na planovanu prechadzku do mesta, lebo kazdych 10 minut musim ist na wecko a kde ho budem v meste hladat....

lucijja
3. bře 2010

swarovski: 😀 veru opatrne, pomaly. Ale 10km, parada! Ja spravim tou rychlou chodzou tak 7cca. Dostala som pod strom krokomer tak vyskusam. Mozno dnes pojdem, ak nebude prsat do vecera. 🙂 A zeler? asi jedina zelenina, ktoru ja nezjem. 😀 Sme na tom rovnako.

paola: veru, ja cez den s kociarom a vecer sama. 😀 Niekedy je to o hubu. 😀 Ale papas hroooozne malo moja 😕 , ziadne bielkoviny, budes mozno chudnut, ale budes chudnut zo svalov, nie z tukov. Pozor na to, aby neprisiel jojo. 😉 Kludne prihod rano sunku, syr tvrdy, na obed kuracie masko k tym zemiakom a na veceru tvaroh, alebo biely jogurt. 😉

paola.o1
3. bře 2010

ahojte dievcence, veru veru luci, musim sa prinutit nieco si pre seba ukuchtit, lebo moj muz ma rad take tucne veci, takze jemu uvarim, a ja to z dietnych dovodov nejem, no a robit pre seba druhe jedlo sa mi uz tak nechce.... no ale budem sa musiet prinutit🙂

ten krokomer je super, ja si chcem kupit taku masinku, ze si to dam na ruku, aby mi merala aj tlak, nech sa mozem kontrolovat ci ten infarkt mam alebo nemam a navyse aby pocitala kroky aj km aj spalene kj. no len kde ju zohnat? 😀

martinex
3. bře 2010

ahojte kocky...
tak ja som nejaka chora,zapchaty nos,hlava ma boli a celkovo mi je nejak divne...maly cely den mrncal,tak som bola celkom rada ked konecne zaspal.
co sa tyka jedla,dnes rano chlieb+sunka+tv,syr, desiata jogurt,obed rizoto,olovrant jogurt a na veceru bude pizza..na tu sa moooc tesim 😉
viem,nie je to ukazkovy jedalnicek,ale snazim sa

paola.o1
3. bře 2010

martinex, ved teraz zacne ta prava orechova doba pre bacile... ja som sa uz predzasobila aspirinom c. ja som tiez nejaka divna dnes. tak napriklad tancovala som nohami a svalovicu mam v rukach. moj stary hovori ze to mam z toho, ako som na salse objimala toho kubanskeho fesaka co som ho vyfasovala za tanzpartnera....takze som si naliala pol litrak zihlavoveho caju - vraj je dobry na cistenie krvi a idem sa s nim presunut do postele. majte sa

susi157
3. bře 2010

ahojte,zihlavovy caj je dobry ja som ho tiez pila a nakoniec mi zistili ze som alergicka na zihlavu.tak teraz sa ho bojim pit ale ked si dam 0,2dl tak mi to az tak neuskodi co poviete.jarne prazdniny skoncili tak kazdy den chodim s malou do skolky aj zo skolky a vecer take 15 az20minutove cvicenie ale by som potrebovala neake cviky na spevnenie zadku lebo mam veeeeeeeeeeeeeelky ☹ zadok a siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiroke ☹ boky viete poradit.

baca
3. bře 2010

Tak mě už dneska asi potrefí. Jsem odvčera úplně k.o. Manžel si včera v hasiču sedl na nohu, dneska jel k doktorovi a má to v sadře na měsíc a pak rehabko. Natržený vazy 😖. Takže v noci nespal. Byl nevrlý. Já jsme dopo vařila, pak mi volal, tak jsem čekala na brachy, aby mě dovezl do města, abych mohla odvezt manžela i auto (nechtěl, abych ho tam vezla, hrdina, mohl být doma dvakrat dřív) . Baru jsem samozřejmě musela naložit s sebou. Nervy na pochodu. Doma zas dovařit. Udělat jídlo pro Báru...atd. atd. Do toho Bára uřičená, chtěla se chovat a mou pozornost. Takže jsem žrala sladký jak najatá. A stejně to nepomáhalo ☹
Manžel si usmyslel, že nebude jíst, aby nepřibral, když teď bude sedět na prdeli s nohu v gypsu. A bude akorát protivný a přemýšlet nad každým soustem... Mě tím akorát otráví a asi bude brzo oheň na střeše.

susi157
3. bře 2010

baca tak to bude za mesiac.môj manzel si v lete zlomil nohu a mal ju dva mesiace v sadre a marodoval pol roka este ze bolo leto ze sme boli cely den vonku ale teraz v zime to by som zblaznila nielen ja ale aj manzel.

kettm
4. bře 2010

Ahoj holky, můžu se k Vám přidat?

Asi něco o mě, je mi 27 jsem notorická dietářka, s kilama bojuju celej život, doteď jsem dohromady zhubla cca 50 kg - ne najednou (18,22,10kg) zhubnout umím ale neumím si váhu udržet.

Doma mám 10 měsíční dítko.

Hubnout jsem začala 1.1.2010 klasické novoroční předsevzetí😉 mám 170cm a počáteční váha 98,5, cíl pod 80, dnes jsem se vážila je tam 88, takže ještě pár kilo zbývá:-/ uf.

Držím dietu podle glykemickýho indexu, necvičím ale pohybu kolem malýho mám celkem dost.

Držím Vám všem palce, přeju pevnou vůli a hodně shozených kil.

Ráda občas nakouknu, pokud mě mezi sebe vemete😉

kri
4. bře 2010

Ahojky holky, tak se konečně zase hlásím, od pátku nám nešel net! Strašný, byla jsem jak bez ruky! 😀

Tak jak vám jde hubnutí? Musím vás dočíst a taky mrknou na tabuĺku a poslat moje pondělní měření a vážení.

Mě to jde tak střídavě, s jídlem občas hřeším, ale daří se mi vypít každý den přes 2 l vody. Konečně je venku pěkně, tak zatím courám s kočárkem a brzy za něj navlíknu brusle a budeme drandit podle Labe.
😵

susi157
4. bře 2010

ahoj kettm,mozes sa pridat posli svoje miery valentovasasa a pozri tabulku tiez u valentovasasa.

lucijja
4. bře 2010

caute babule. Ja som dnes cele doobedie lietala po meste a zabudla som si nachystanu desiatu. ☹ Tak som zjedla sojovu tycinku. ☹ Ale uz sa mi pari pstruh s mrazenou zeleninkou. Mnamy... 🙂

susi157
4. bře 2010

ahojte,tak ako vam to ide.mne moc nie ☹ dnes som nemala na nic chut len som vsetko poprplala a teraz by som zjedla aj slona.

macka01
4. bře 2010

ahojte kočky,tak ja mam také rozlietané 3dni,že strava tomu zodpovedá.Tak sa zatiaľ ani nemeriam ani nevážim,najprv sa miasi treba psych.pripraviť.No vámdržím palčeky,nech sa pekne "scvrkávate" 😀 😀

blazka24
4. bře 2010

čaute kočice, som tu po dlhom čase, cez deň nestíham, chodíme von a kým spracem a malého sto krát prezlečiem ubehne aj pol dňa........
stále dodržiavam 90-dňovku a už mám 78,8 a to som sa vážila v rifliach a podprde, takže z 81,5 to vcelku ujde - zajtra je ovocný deň tak sa psychicky pripravujem aby som neumrela od hladu 😀

martinex
5. bře 2010

caute baby... no ja nejak nestiham jest, aj vcera som bola s malym na koznom,potom s kamoskou kocikovat,takze od 9tej do 3tej som nic nejedla,potom som si dala len jeden chleba a to bolo vsetko za cely den... ale sak nejak sa to hadam spravi...zato pohybu mam kopec,okolo maleho, aj ta navsteva u lekarky bola zaberak, jednou rukou drzat maleho,druhou sa vyzliect,potom vyzliect jeho,obliect...joooj,spotena jak mys som bola 😉

idem si spravit nejake ranajky, na obed budem mat len salat-nechce sa mi varit 😅

misakri
5. bře 2010

krásný den hubnulky 🙂
dneska večer bude krize.. jsem si zvykla, že mi večeře vychází tak na 19hod ( snídám kolem 9hod ).. no a dneska jsem vstávala brzy, měla jsem lítačku po městě, takže jsem snídala už v 7hod.. takže večeře bude kolem 17hod!!!!!.. umřuuuuu.. asi půjdu spát s dětma.. 😀 😀 😀 😀

susi157
5. bře 2010

misakri a kolko mas odstup medzi jedlami lebo mne to vychadza 5krat za den s 3hodinovymi odstupami a vychadza to o 7hod. do 19hod. tak ako 🙂

lucijja
5. bře 2010

misakri - nechod spat hladna, netrap sa. Sup uhorka, alebo mrkva este potom. Z toho nepriberies. 😉

lucijja
5. bře 2010

a tu sa dnes nechudne??? 😕 😅

blazka24
5. bře 2010

ahojte babule, tak váha stále rovnaká a to som sa dnes natlačila 4 ks šatôčkami z lístkového cesta, nevládzem už tak si idem spraviť zeleninu.........

medvedinka
5. bře 2010

Ahojky holky, měly jsme na koníku podobnou diskuzi, ale nějak se nám rozpadla, takže chodím jukat k vám a dneska jsem si všimla, že je tu i Silvik a Kettm od nás, tak jsem se odhodlala se k vám prřipojit, jestli mohu.

blazka24
5. bře 2010

presne ako píše lucijja ja keď som hladná vyjedám mrkvičku - to sú malého dávky na príkrm 😀

swarovski
5. bře 2010

Ahojte kočky. ja som sa vrátila zo služobky, 3 dni v keli, nič som nestilhla jesť, sedeli sme v zasadačke od rána do večera a večer sa len chlastalo... a keďže som bola sama baba, chlastalo sa v nejakom stritpizovom bare 😀 . striptérky ma vydeprimovali ešte viac. Zhrešila som chlastom, mojitom, šampnaské... víno... no proste už detoxikujem. od stredy som nič nejedla a ani nie som hladná, to je zlééééé....

ale ako pozerám, ste docela šikulky. 😉 beháte okolo detičiek, poctivo sa stravujete... hm, musím sa vrátiť do normálu ☹