Startujeme hubnutí v únoru 2010. Přidáte se?

valentovasasa
18. únor 2010

Startujeme hubnutí únorem/březnem 2010 aneb "ze 110 na 60", přidá se někdo ke mě abysme se vzájemně podpořili v hubnutí???

rehos
9. bře 2010

no vyzkouším a když to nepomůže přijedu si to s tebou vyřídit 😀 a jak často natíráš?

rehos
9. bře 2010

jo prosím tě swarovski ražná kaša to je ako naša krupičná?včera jsem se na to ptala manži a nějak nebyl moc schopen mi to vysvětlit nebo jsem to já nepochopila 😒

rehos
9. bře 2010

tady se zřejmě sleduje ordinace že 😀 já mám radši slovenskou a zajímavý je že moje švagrovka na slovensku kouká jen českou

susi157
9. bře 2010

no ved aspon hlavu nemam velku 😀

blazka24
9. bře 2010

mi hovorte o smrdení, brácho prišiel spálený na tvári a na pleciach raz v lete a ja som niekde čítala že pomáha smotana, baby dal si to a vraj aká paráda, potom ešte tri dni vraj smrdel ako skysnuté mlieko a frajerka sa odsťahovala z izby a on chodil do práce pešo aby nesmrdel na celý autobus 😝

swarovski
9. bře 2010

pracovala som 😖
ja to pouzivam len ked vyjdem zo sprchy... vymasirujem si zadok a stehna... cize tak kazdy den 🙂

blazka24
9. bře 2010

swarovski tak ja niekedy nestíham tie stehná a zadok ani utrieť lebo už malý vrieska na celú nitru, ale snažím sa dodržiavať masírovanie tých strií ale veru idem na tvoj zázračný olejček zajtra 😝

macka01
10. bře 2010

swarovski,v 101 drogérií som si kupila od AB COSMETICS pleť.krém YOUG care,zmatňujúci s echinaceou,zinkom a alantoinom.Hovorím predavačke,ale veď to je pre puberťákoch a ja mám po30,že nevadí,ked mám problémy ako oni 😀 je na problem. a mastnú pleť,aj čist. voda je taká istá.Vieš ako mi tie póry posťahuje a pleť vysuší?neskutočne.Taká modrobiela tuba v krabičke je.A fakt lacná.Skúšala som od Nivei kadečo,od La Roche Posay,...a nič.Uplne cítim tú pleť napnutú.Sama som bola prekvapená. 😉 Tak skus,možno pomôže aj tebe,ak aj nie,nie je to veľa 100sk,ponatieraš nohy v najhoršom prípade 😀 😀

janulle22
10. bře 2010

pekne poledne...

zase jsem se zapomnela zvazit a zmerit takze sna dzitra... 😅 dneska jsme jeste necvicila,ale odpolko se na to vrhnu...

jinak s tou pleti mam tez problemy... cerne tecky snad vsude...zkusim to cika macik, snad to pomuze...asi to bude na vsechny druhy pleti ze...?

swarovski
10. bře 2010

macka01 - dakujem moja, skusim to. ved co... horsie to uz snad nebude 😀

blazka 24 - to je v pohode, si nemysli, ja to tiez nemasirujem nejako extra... len to natriem sup sup, a viac menej to nechavam tak 😉 je sice pekna predstava, ze si tym smradlavym olejom masirujem cele telo, ale stravila by som tym pol zivota 😀 takze je to normalka, ako ked sa kremujem.

rehos - razna kasa je taka celozrnna, su tam take kadejake semiacka... je to nechutne, ale zvykla som si, dam si do toho nejake susene ovocie zalejem teplou vodou, necham napucit a zjem. je to syte a plne vlakniny 😝 mozes to nahradit aj ovsenou kasou, psenicnou... zaklad je, aby to nebolo jemne, ale aby tam boli cele semiacka. 🙂

rehos
10. bře 2010

Zdravím 😉
swarovski díky za vysvětlení,konenčně mám jasno 😅 jinak mě se dneska povedla úžasná věc,dělala jsem si k obědu zapečenou brokolici s těstovinama,vyndala jsem to z trouby že si tam přidám sýr a když jsem to tam dávala znovu jednou rukou začlo to být těžké tak jsem to rychle chytla rukou druhou ale bez chňapky a jak to bylo horké pustila jsem to a jídlo se mi z pekáče vysypalo do té rozpálené trouby 😠 😠 no šikulka 😝 takže mě čeká grunt celého vnitřku

janulle22
10. bře 2010

sem si ted dala... 😅

trocha posilovani, 3km na kole, 100x pres svihadlo a pul hodiny aerobik... 🙂 ja vim, ze nic moc,ale aspon pro ten pocit, ze neco delam...

rehos
10. bře 2010

janule já myslím že dobrý,někdo necvičí vůbec takže tohle je super 😉

janulle22
10. bře 2010

no mohlo by to byt lepsi, ale jak se vic otepli tak jeste kolo jako normalni ne rotoped a koleckjove brusle...uz se tesim... 😵

blazka24
10. bře 2010

ahojte babule, tak som sa rozhodla že radikálne zasiahnem a kúpila som si grahamové paličky, tými zajedám obed aj na večer som si dala 4 lebo mám ovocný deň a to už som mala chuť aj z pomaranča šupu zjesť 😠

na kilách nepriberám ale stagnujem, cvičiť som nezačala tak sa ani nečudujem, no dnes sa ani nedalo, malý má asi krámy lebo plačeme celý deň ale hrooooooozne, tie zuby mňa zabijú a on z toho vyrastie 😖

janulle22
10. bře 2010

blazka a kolik jsi uz shodila?jeste jsem vas necetla, tak nevim... 😅

blazka24
10. bře 2010

janule vytešovala som sa pred dvoma týždňami že dve kilá - teda za týždeň kilo ale potom som sa rozožrala a tak mám kilo aj nejaké to deko naspäť a teraz sa zase trápim 😠

janulle22
10. bře 2010

aha tak to zamrzi... 😖 ja to tak taky mela...tak zas zacnem odznova a pujde to... 🙂

blazka24
10. bře 2010

janule tiež som na tom tak, dva dni som si dala ovocný deň ale kúpila som si grahamové tyčinky a tými aspoň zajedám aby som úplne neumrela od hladu 😝

janulle22
10. bře 2010

ty tycinky jsou takovy ty sirsi ze...?

start1406
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
start1406
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
blazka24
10. bře 2010

janule práveže nie, sú tenšie - vyrábajú ich naše pekárne, segra si dala kúpiť 4 balíky že ak budú ešte, ja si zoberiem štyri a vyhodia ma z obchodu ako dílerku 😀

janulle22
10. bře 2010

hihi.. my meli kdysi grahamove tycinky a byli silnejsi nez klasicke...tak sem myslela, ze jsou to ony...

blazka24
10. bře 2010

janul ved kúpim aj pre teba a už ma do obchodu ani nepustia 🙂

janulle22
10. bře 2010

no a na postovnym se nedoplatim... 😀
to nemuzes koupit kolik baliku chces...?

swarovski
10. bře 2010

janulle - parada, ze si sa hybala.. ja som sa dns na beh vyprdla, bola kosa, vcera vecer ma skolila horucka.
je lepsi nejaky pohyb ako ziadny... 😉 fakt, je to super.

grahamove tycinky? kocky!!!! to je biela muka... v ovocny den by ste to nemali.... radsej sa nasilu vela napit... 😨

janulle22
10. bře 2010

spis jako o celkovy mlsani...co mlsat kdyz je chut?ne ze mi reknete ovoce 😀

swarovski
11. bře 2010

janulle 😀
no samozrejme, ze ovocie... alebo sa nasilu napi... podstatou chudnutia je predsa naucit sa nemlsat. je to zabijak. vyborny recept na to je - zapisovat si vsetko pekne, co cez den zjes, ale poctivo, je to kontrola len pre teba. vzdy vecer si kuknes, co vsetko si zjedla a budes sa snazit na dalsi den to zmensit o desatinu... (trebars).

Jest treba casto, ale nie tycinky, pribinaciky, brumiky a ine dobrotky... jednoducho, ked je chut, treba to zahnat inak. ci uz cinnostou alebo nejakou nahradou. skus si dat vtedy za lyzicu medu. ten je taky sladky a v takom mnozstve naraz sposobi, ze na sladke ani nepomyslis 😉

ja k Vam nechcem byt zla... ale toto je presne problem, mlsanie dobrot a nepravidelna poriadna vyzivna strava. ja som si vedoma toho, ze pri deturencoch je to tazke, zvlast, ked ony papaju take dobrotky... ale ruku na srdce damy, je to alibisticke... vyhovarat sa na deticky.

janulle22
11. bře 2010

swarovski- ja se nevymlouvam na dite... 😉 jen me zajimalo, jestli jeco co bych mohla kdyz mam chut na sladke... 😀 vim, ze gumovy medvodci jsou v pohode...tak treba to aspon po trochach... ne kazdej den balicek, ale par kousku treba jednou za tyden.... 🙂