Startujeme hubnutí v únoru 2010. Přidáte se?

valentovasasa
18. únor 2010

Startujeme hubnutí únorem/březnem 2010 aneb "ze 110 na 60", přidá se někdo ke mě abysme se vzájemně podpořili v hubnutí???

valentovasasa
autor
19. únor 2010

luci - nick, jméno, váha a míry x-x-x

lindda
19. únor 2010

cafte pripajam sa aj ja pred porodom 57kil a 174cm a teraz 80kil asi sa povracam fuj aspom 20kil by som bola spokoja 🙂tak a ako nato 😀 😀 😀 😀 ??
inak aj ja som drzala 90dnovu a schudla som ale uz je to spat uz som mala 70kil ,,,,

blazka24
19. únor 2010

tak linda ty máš menej ako ja a si vyššia tak žiadne stresy 😀

som konečne tu a syna prevzal tatík, ja som jedla o 14,30 skoro som už umrela od hladu......ale neviem sa donútiť piť kruci musím si asi budík nastaviť na každú hodinu......... 😠

simlenka
19. únor 2010

Ju a nechcete pockat do dubna az slehnu? taky potrebuju shodit - aspon 30 kilo ☹ ted mam 101 ☹ a jsem 162cm mrnous,je mi ze me spatne!

blazka24
19. únor 2010

simlenka ale ty čakáš krásne bábätinko, tak to nerieš, budeš mať nervy a ak to bude dievča bude anorektička z tvojich myšlienok 😀
a neboj bude dosť ľudí čo budú chcieť chudnúť vtedy kedy aj ty 😉

martinex
19. únor 2010

ahojte kocky... zeby som sa pridala aj ja?
uz mam za sebou mesiac 90dnovky, dala som dole 7,5 kg, ale musim to zmenit,lebo mi chyba maso a mliecne vyrobky a telo mi to dava najavo,som bez nergie,unavena...takze prinicpy budem dodrziavat podobne....

tabulku kludne spravim, tak mi piste do IP 😉

simlenka
19. únor 2010

Blazka ale ja nepribiram v tehu,mam nahore jen 5kg,ja jsem tlustoch uz leta letouci ☹ a mam toho dost. zeleninu miluju a cpu se s ni jak blazen,ale taky miluju chipsy,kolu,cokoladku a tak...

blazka24
19. únor 2010

simlenka niekto to má proste v génoch 😖

simlenka
19. únor 2010

Ja mam hlavne spatny navyky - tatka ma 140kg,mamka 90,nikdy se u nas poradne nejedlo,kazdej si neco vzal aby zahnal hlad a mezitim mlsal - hruza. chci to zmenit a myslim ze na zdravou stravu muzu najet uz ted s vama 😉 stejne pri kojeni nebudu moct drasticky omezit jidelnicek.

blazka24
19. únor 2010

simlenka tak pozri, ja som začínala tak, že som bola vždy ako vyžla, ale treba veľa piť a hlavne nemlsať, ak ťa prepadne chuť daj si jablko - ono ti to trošku rozvarí žalúdok a po ôsmej večer už vôbec nejedz, ak budeš jesť 5x denne nemôže to uškodiť ani krpcovi ani tebe, ale poriadny obed a raňajky musia byť...........

macka01
19. únor 2010

No som rada že nám to odomkli 😀 😀
simlenka:ano,disciplía je prvorada,aj ked sa to nedá zmeniť zo dna na deň.Ani za týždeň.Ak si si doteraz mlsala ako sa ti páčilo,bude to dlhodobý proces.A je rozdiel,ak chce niekto zhodiť 3kg alebo 30kg však? 😀 Chce to čas a pevnú vôľu.No tá občas chýba aj mne.Raz je to lepšie raz horšie.Dnes som obedík zajedla 3 pralinkami z bonbonieri 😝 No nedaj si,ked na mňa doslova kričali z tej poličky 😀 😀 😀 Ale zasa si myslím,že aj slane či sladké si treba dať,ked je chuť,lebo telo si to žiada.Ak mu to odoprieš úplne,prestaneš sa ovládať a potom spapáš všetko,čo ti príde pod ruku.Tak vám všetkým držím palce a sebe tiež 😀 😀 😀

blazka24
19. únor 2010

macka presne tak, tiež ak ma osloví zákusok v cukrárni keď pôjdem okolo a bude kričať blažkááááááááááááá si slepáááááá tak nabehnem a potom si kúpim rovno tri 😀 ale zatiaľ chuť na sladké nie je, ale zase už som zjedla toľko jablk že v bruchu mám ovocný sad 😖

macka01
19. únor 2010

tak jablká neuškodia,aj ked ovocie by sa malo viac doobeda,popoludní viac zelenina,lebo ovocie predsa obsahuje cukor,dopoludnia ťa doplní energiou.Aj ked ja sa musím ráno k ovociu premáhať,lebo mi nechutí,zato večer ma berie.Takže trocha naopak 😖 Ale zasa radšej jablko na večer ako chlieb so salámouže? 😀 😀 Potom všetko zakončiť dákou radovánkou,až sa tie kalórie trošku vytrasú,...a hurá 😀

martinex
19. únor 2010

macka tak ja by som radsej ten chlieb so salamou 😀 😀 ale mas recht, ked uz ma clovek chut na nieco,tak radsej ovocko 🙂

valentovasasa
autor
19. únor 2010

holky, tabulka se ltvoří už od rána, takže kdo v ní chce být, tak šup šup údaje - nick, jméno, váhu a míry x-x-x

aniel
19. únor 2010

že by som sa k vám pridala?Ja som už držala všeličo ,aj som schudla a aj pribrala späť 😖
Motivácia by aj bola v máji máme stretávku ,tak takých 10 by som chcela dať dolu.Ale nebudem sem môcť často chodiť ,mám strašne málo času ,ale sem tam by som sem prispela a trošku vás obťažovala ako sa mi darí -nedarí 😝

macka01
19. únor 2010

no ja si na tabuľku zatiaľ netrufam,ja sa na to chudnutie musím pripraviť najskôr psych.,musím sa nakopnúť,určiť si cieľ aby bol realny a tak,....pripievať budem rada,ale do tabuľky možno neskôr ak uvidím,že som pripravná.Premyslieť jedálniček,....

aniel
19. únor 2010

však to ,čo budem papať 😀

teray som sa trápila s kapustovou polievkou,ale trocha iný recept ako bola tá prvá,táto je o niečo lepšia 😝

macka máš aj niečo odskúšané?

a ostetné kočky vy viete ako na to? 😵

baca
19. únor 2010

😀 Tak mám dojem, že se taky přidám. Já jsem prasátko vypaasené už od dětství. Můj standard za posledních let se pohybuje mezi 100 a 108 kg (výška 165). Až se stydím to napsat. Jak jsem byla ráda, že jsem v těhu přibrala jen 8 kg a v porodnici je nechala všechny, ale od té doby jsem zse 6 kg přibrala... ☹ Jsem taky rozežraná, sladký, sladký, saldký. Kdyby nebylo, jak mně by bylo dobře. Potřebuju aspon pár kileček. Teď by mi stačilo zas na tu 100 (je to sice staršně moc, ale pořád lepší než mých nynejších 106 až 107). Chtěla bych druhé miminko, potřebuju cvičit na záda, ale nějak to nestíhám. Takže pošlu míry a už se z toho asi nevyvleču a maximálně si udělám ostudu, že nehubnu. 😀

baca
19. únor 2010

u mě fuguje nežrat 😀

macka01
19. únor 2010

ano,vlani som mala 90 dňovu,kombináciou s orbitrekom,aspoň 30 minut každy deň,niekedy aj 45 ak sa mi chcelo.pred dovolenkou.pomohlo,no na dovče sme zleniveli,že?lažo-plážo pri mori a potom sa mi nchcelo.Teraz Vianoce spravili s postavou svoje 😝 Tak trošku zasa do plaviek 😀 Tu kapustovu som si navarila raz a potom vyliala do wc,možno som niekde urobila chybu bola hnusná,možno keby som tu uvarenu zeleninu po uvarení rozmixovala a jedla ako prívarok aspoň so suchými zemiakmi bolo by lepšie,no ktovie? 😉

valentovasasa
autor
19. únor 2010

holky, radu - kam mám dát tabulku, stačí ke mě do alba?

valentovasasa
autor
19. únor 2010

tak už je tabulka u mě v albíčku. Mám tam pro nás jedno extra albíčko

helenkasabinka
19. únor 2010

ahojte mozem sa k vam pridat? 🙂

kri
19. únor 2010

Ahojky holky, tak jsem se konečně dostala taky k pc, prcek spí a manža kouká na telku. 😝

Já se asi pustím do té 90-ti dňovky kterou už mám na sobě vyzkoušenou. Tedy nevím, ale asi se mi v těhotenství změnily chutě, nikdy jsem nebyla na sladký až v těhu a zatím mi to nějak zůstalo. 😅 Nejhorší to asi bude s pohybem, už aby bylo hezky a mohla jsem na kolo!

Hned jak najdu metr, polu míry, zatím posílám alespoň váhu atd.

aniv
19. únor 2010

Ahojte, môžem sa k vám pridať aj ja? Mne teda chudnutie moc nejde, doobeda sa ešte ako-tak držím, ale poobede a hlavne večer by som len jedla. Mne teda stačí takých 4-5 kg, ale keby išli dolu aj cm. Saša - posielam miery do IP

baca
19. únor 2010

Tak jsem jedním okem mrkla na tu 90 dnovou dietu a nevím. Je to vůbec vhodné při kojení? Když se tam jí tak jednostranně.

kratoska
19. únor 2010

Ahoj holky,taky se přidávám.Míry pošlu během víkendu,ale hubnout začnu až od března. 😀 😀 😀 Příští výkend máme velikou oslavu narozenin a svátků.Tak nějak se to sešlo na konec února.Jinak po porodu jsem v porodnici nechala všech 16 kg co jsem nabrala,ale během 18ti měsíců jsem nabrala 15 kg.Šílený.Takže dovča se blíží a já chci nové plavky a doto i novou postavu. 🙂

Můžete mě někdo vysvětlit co je to ta 90ti denní dieta?

baca
19. únor 2010

kratoksa, dejs it o do vyhledávače (třeba google) a hned ti to vybehně
je to něco jako dělená strava, ale ještě přísnější, některé dny se pije jen voda, proto mi to nepasuje k tomu kojení

paola.o1
19. únor 2010

Sasi, musim si zohnat meter! cmajznem zajtra svokre, odmeram si objem a poslem. kratoska 90 dnovka je tu tiez tema, ja som ju drzala, a fakt super, zhodila som vdaka nej za 2 a pol mesiaca 10kg, akurat ked zacnes potom normalne jest aj tak zase priberies🙂 tak neviem, baby, ja som zacala s tym, ze som si nasla sport ktory ma bavi, takze konecne nejdem cvicit so slzami v ociach, ale s usmevom na tvari no a pre seba si varim zvlast, jem bez priloh, iba maso a salatik, alebo naopak zemiaky bez masa, tak uvidim.

dievcata a cely den som guglovala a vyguglovala som, ze na chudnutie je dobre aspon 2 dc kvalitneho sypaneho zeleneho caju denne a pit vodu s citronom, tak som si dnes kupila specialnu cajovu casu, vyskusam a podam hlasenie.