Startujeme hubnutí v únoru 2010. Přidáte se?

valentovasasa
18. únor 2010

Startujeme hubnutí únorem/březnem 2010 aneb "ze 110 na 60", přidá se někdo ke mě abysme se vzájemně podpořili v hubnutí???

martinex
23. únor 2010

susi alebo sprav deckam koktail bananovy... to budu chciet,nie?

lindda
23. únor 2010

cafte tak ja som dnes mala zatial iba polievku ale poobede mame velku oslavu tak asi neodolam kurnik ,,,,
Dnes mam take nervi v skolke mi uctelka hovori ze Nino bol dnes zly povedal ze dokelu ,,,, podla nej strasna nadavka a ze sa jej hodil o zem je tak 6ty den nerozumiem uz tym dnesnym ucitelkam povedzte je to take nenormalne ?? Lebo ja si myslim, ze to je ok 😎

susi157
23. únor 2010

ani to moc nechcu len opačia a nechaju tek viac im chuti len obyčajne mlieko

paola.o1
23. únor 2010

tak ja sa dnes tiez drzim baby, a este aj idem vecer na tu salsu....

linda no neviem co by robila ucka, keby som jej tam dala mojho maleho, ten sa v kuse hadze o zem, uz je na zemi viac ako v stoji, akurat ze zatial nevie rozpravat...

martinex
23. únor 2010

susi no my sme na tom ficali so sestrou,ked sme boli decka... banan,mlieko, vanilk. cukor a ides 😀

susi157
23. únor 2010

martinex ja mam radsej jahodovy a ani ten nechcu

macka01
23. únor 2010

mňam koktejliky,tie mám veľmi rada ale deti nie.no dne rano:jogurt,obed:ryzoto s troškou zajačieho mäska a cvikla,olovant:povyberala som z polievky pečeňové halušky+rezance,večer ešte neviem.Medzitým mätový čaj ,káva.

lucijja
23. únor 2010

ahojte: Ja dnes na ranajky moj chlebik s tuniakovo tvarohovou pomazankou, na olovrant so sunkou a syrom, na obed rajcinova polievka zo vcera. Na olovrant si dam biely jogurt s ovsenymi vlockami a na veceru este neviem. Musim nieco vystrachat v chladnicke. 🙂

Niekto tu spominal prasiatko do chladnicky, ja ho mam. Zakrochka vzdy ked ju otvorim. Muzovi ale paradne lezie na nervy... 😀

macka01
23. únor 2010

to prasiatko ťa má akože odohnať??? 😀 Ja som sa ešte zabudla pochváliť:30 minút na orbitreku pred obedom 🙂 žiadna zaberačka,ale len také rozohratie,na začiatok 😉

martinex
23. únor 2010

susi heh 😉 sa im nezavdacis

ja dnes cvicenie nic, este citim nohy zo vcera,tak sa nebudem presilovat 😀 ale zajtra si uz zacvicim

paola.o1
23. únor 2010

prasiatko je dobre, ale ja som si na ladnicku vycapila plagat karoliny kurkovej v plavkach... to je motivacia. akurat jej budem musiet odstrihnut hlavu, lebo mm vzdy ked prechadza akolo ladnicky tak tam stoji, slinta nad plagatom a zdrzuje domaci provoz.

baby odchadzam pomaly na tu salsu, tak si dnes pohybovo maknem. dufam ze tam nebudu len kubanci, aby som si nespravila hanbu.

macka01
23. únor 2010

tak ja som spráskala 2 rožky s rybou pomazánkou asi o 16.30 a dorána mam pokoj,už len čaj popíjam. 🙂

susi157
23. únor 2010

ahojte tak ja dnes 2,2l vody zatial.
rano celozrny rožok
obed-fliačky s tvarohom
olovrant-jablko a banan aby som ich nevyhodila
večera-zeleninovy salat
a ešte neaku zeleninu dobnem
žiadne kritiky nečitan 🙂 žeby nam to slo 🙂

kulimka
23. únor 2010

ahojky, tak já ráno snědla bílý jogurt, na sváču tvaroh, na oběd rybu se zeleninou, svačina jablíčko a na večeři 2 vajíčka a kukuřičný chleba. Zítra si asi zacvičím na orbitreku 😀 Zátím hlady netrpím což mě udivuje a snažím se netrávit tolik času v kuchyni 😀

blazka24
23. únor 2010

tak ja som doteraz vynechávala olovrant ale nakoľko syn odmieta papať jablčko tak asi sa do nich pustí mamička 😀

zásobila som sa čajom a tak chlastám čaj, len je horšie že som skoro omdlela na obed lebo som vypila jednu kávu a boli dve hodiny 😠

valentovasasa
autor
23. únor 2010

ahoj holky, hlásím, že juá nemám co hlásit - od včerejška porušuju co můžu - oba kluci totiž chytli nějakou rýmu od tatínka, takže jsou protivný, uknouraný, lítám kolem nich, takže si asi dovedete představit, že nějaká pravidelnost stravy vzala za své... ☹ 😠

kri
23. únor 2010

tak jsem zas tu, prcek konečně spí a já jdu chvíli pracovat. Já jsem dneska měla k snídani jablko a kivi a Caro, sváču jsem nějak nestihla, k obědu jsem měla zapečené brambůrky s porkem a salátek a k véče taky. Odpoledne mě honila mlsná, tak jsem zďobla jednu datli, jo a k véče jsem si dala ještě čistý vývar, páč těch brambůrek bylo míň. 😝 Vody jsem už vypila přes 2 l, tak ty 3 než půjdu spát určo zvládnu.

kri
24. únor 2010

Ahojky, jé tak koukám, že jsem včera končila a dneska začínám! 😀

Tak já se vám musím přiznat, včera večer jsem neodolala a snědla jsem 4!!!!!! čokoládový plody moře! ☹ 😅 Ale dobrá zpráva je, že už jich víc nemám. 😀 Něco na mě leze a byla jsem nějaká mrtvá, tak jsem potřebovala dobít energii. 😝

No tak doufám, že to byl můj první a taky poslední větší prohřešek! 😎

martinex
24. únor 2010

ahojte...

kri ak ti coko spravila dobre,tak si daj 🙂 ja som tak minule zjedla polku coko na varenie,lebo malemu isli zuby a ja som poobede uz plakala od zufalstva.... ale coko mi spravila dobre 😉

susi potesim ta, dnes na ranajky jablcko 😀 na obed si spravim asi plnene sampiony so zemiakmi pecenymi... to mam celkom rada 😉

tak sa drzte, ja si idem zacvicit kym maly spi 🙂

susi157
24. únor 2010

to poteši teba martinex ked ti bude lepšie travit a kilečka pôjdu dole 🙂 ja som tiež zjedla jeden ale s jablkom tak dufam že som neurobila zle môjmu žaludku 🙂

macka01
24. únor 2010

ahojte dzifčata,tak ranajky o 8.30 2 párky bez pečiva,Kava a čaj popíjam.Teraz si pôjdem skočiť na orbitrek tak na pol hodiny a pustim sa do prípravy obeda.Asi nejaku polievku a cestoviny s červenou omáčkou.

kri
24. únor 2010

marti, jj pomohlo to, hned mi bylo líp 😀 😝

lucijja
24. únor 2010

caute kocky. TAk ja na ranajsky klasika - chlebik, sunka, syr, desiata bol jogurt biely s vlockami a ananasom na obed mam pripravene pecene kura (prsia) s ryzou a dusenou zeleninou a potom neviem. Na olovrant asi tvaroh a acidko a veceru vymyslim. Asi vajicka a zeleninka. 🙂

aniv
24. únor 2010

Ahojte, jéj, sme na druhej strane 😝 . Ja som po nočnej, takže mi moc nechutí. Zatiaľ dve kávy, polievka. Som zvedavá, čo do večera. A už by som sa chcela prinútiť aj cvičiť.

aniv
24. únor 2010

Čo všetky cvičíte?

blazka24
24. únor 2010

že jaká paráda, ste tu zase nikto neni......no ale ja sa snažím dodržať všekto ako má byť, no tak zatiaľ to ide.......
síce necvičím, ale dnes som bola na dvojhodinovej prechádzke takže dalo sa, bola som aj u lekárky na očkovanie.........

susi157
24. únor 2010

kde ste dnes vas akosi neni dufam že ste to nevzdali....
2,6dl som dnes vypila 🙂
a čo som toho zjedla
rano celozrny rožok ☹
desiata jabko 🙂
obed jablkova žemlovka 🙂
olovrant jogurt 🙂
večer fliačky 🙂 od včera ☹
a vy baby ako vam to ide

martinex
24. únor 2010

ahojte..
tak ja som dnes vypila 2litre vody,ale tak este 0,5litra dam.
ranajky teda jablko, obed kur.psia so salatom a vecera ziadna,bo sa nejak citim blbo a nemam chut..
co sa tyka pohybovych aktivit, tak rano som cvicila a potom som este bola s maly 2 hodky vonku,takze myslim viac nez dost 😉
zajtra idem s kamoskou poobede von,takze zase budeme aspon 3hodinky chodit a kocikovat 😉

paola.o1
24. únor 2010

caute baby, tak ja hlasim, ze salsu som zmakla, akurat mam teraz prisernu svalovicu. inak som dnes nejedla prave prikladovo☹

2 kusky opeceneho lansmitu s krekrom a salatom ranajky
morcaci prirodny snicel, 2 krekry salat obed
kusok morcacieho s krekrom vecera
a este spom zjedla hrozno a malemu kinder vajco a vypila pohar sampanskeho

zuzka11
24. únor 2010

cauki holky!

Muzu se taky pridat? Uz nevim, co se sebou a potrebuju motivovat, ze "v tom" nejsem sama......vsichni kolem me pri kojeni hubnou, ja mam o dve kila vic nez po prichodu z porodnice, coz me teda se** 😀 , jako ne ze ne.....doted mi to bylo "jedno", ale jak zacina pomalu ale jiste jaro, clovek odlozi bundy a speky vylezou navrch.....proste chci s tim zabojovat...vim, kde je muj problem - sladke..... 😔

Jinak se snazim i sportovat,a le nejak to nezabira 😔 😖