• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tabletky na hubnutí Alli a Adipex jsou na předpis?

30. června 2016 
kde muzu sehnat prosimvas ty prasky muze mi nekdo poradit
22. črc 2015 v 11:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@deniska223 zacni cvičit, sportovat a kup si maximalne karnitin nebo spalovač tuku při cvičení...léky typu adipex neber pokud nechces nádory jater,žlučových cest atd. A ver že na takové diagnózy umírat není nic příjemného.....
22. črc 2015 ve 12:30  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Adipex není bezpečný. Jestli beru nějake tablety (pro podporu diety a cvičení) to pouze bylinné. Dobře fungují tablety s výtažkem pepře, Piperine, zhubla jsem několik (samozřejmě ne bylo to 50kg za 2 měsíce!) kilo a ne měla jsem jojo efektu, mohu je doporučit protože jsou bylinné a fungují, radějí ne budu myslet na své historii s Adipexem...
28. črc 2015 v 17:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “léky na předpis”
4. led ve 23:39 • cikinkira
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
22. led ve 23:03 • nevu
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
22. led ve 23:12 • uffer
22. led ve 23:16 • terra25
23. led ve 20:19 • mellisa255
9. únor ve 20:03 • marlo
@mufyxa
Máte ještě Adipex? :wink:
5. čer v 19:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Může někdo sehnat Adipex? :slight_smile:
5. čer v 19:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@karca88 Tohle přece není žádná obr váha!!!! Malinké omezení v jídle a trochu pohybu navíc by mělo stačit!!! :wink:
Já mám 155 cm, dokázala jsem se vyžrat na 75kg, pak jsem objevila dietu podle Dukana, na které je mi skvěle, podařilo se mi zhubnout 17kg :wink:
25. čer v 16:44  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
k tomu asi neni moc co radit :zipper_mouth:
do sebe bych nikdy nic takoveho nedala
30. čer v 10:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Bože, holky, takové s*ačky do sebe hrnout...? Ani za nic, všechno to má vedlejší účinky a stejně to zase naberete. Zkuste dělenou stravu, jíme tak už tři roky, jinak kombinujeme potraviny, nejsme vyhladovělí a taky nám to lépe tráví, Manžel zhubnul 33 kil, já tolik ne, ale jsem docela v pohodě, i když jsem v přechodu, jsem normální, ani hubená ani tlustá.
30. čer v 11:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “prodej do fóra nepatří”
11. říj v 19:31 • nju
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “prodej na fórum nepatří”
12. říj v 11:02 • alka197
Tvůj příspěvek