Svatba Chodovská Tvrz. Kde jste měli pohoštění?

luckavobo
13. kvě 2022

Ahoj holky, měla jste některá svatbu na Chodovské tvrzi? Kde jste měli poté pohoštění?
Děkuji za tipy a rady ✌️

anetka9
13. kvě 2022

Ahoj, osobní zkušenost nemám, jen to tam znám🙂 okolo přes ulici v podstatě je dobrá restaurace Na Sádce🙂 tak mrkni. Třeba se ještě ozve někdo se zkušeností přimo🙂

luckavobo
autor
13. kvě 2022

@anetka9 Kouknu, děkuji. Náhodou restauraci Chodovská tvrz, měla by být přímo v tom objektu, znáš jaká je?

anetka9
13. kvě 2022

@luckavobo tam jsem byla jen na zmrzlině:D🙂 takže bohužel:(

mia_von_prag
13. kvě 2022

Moje kamarádka měla, kousek pěšky je XL restaurant grill&bar.
Kousek autem Di Carlo Seberov.
Kolik bude lidí?

la_amanita
13. kvě 2022

V restauraci U Boudů v Kolovratech. Osobně jsem neslyšela o nikom, kdo by měl hostinu přímo na tvrzi, imho ta restaurace na to nebude moc vhodná.

sudylichozrout
13. kvě 2022

@anetka9 Sádka je zrušená, ne? Teď jsem šla několikrát kolem a bylo to zavřené.

sudylichozrout
13. kvě 2022

@luckavobo Dobrá restaurace je také Spojovna, je to kousek autem, do 10 minut jízdy. Teď jsme tam měli svatební oběd, obřad byl v Tvrzi. Zařadili do menu na ten den svíčkovou a vývar, abychom ji měli a byla faaaaakt exkluzivní. 🙂

anetka9
13. kvě 2022

@sudylichozrout tyjo fakt? já než to napsala, koukala na webky a ty normálně jedou

anetka9
13. kvě 2022

@sudylichozrout Fakt to bylo dobré? já tam chtěla jít, ale nedávno jsem četla negativní recenze, tak mě to přešlo:D

sudylichozrout
13. kvě 2022

@anetka9 Co se týče Sádky, tak kdykoliv jsem šla kolem, měli zavříno, a to i ve všední dny v době obědů. Důvod ale neznám, třeba už zase otevřeli. Můžu se ti tam skočit někdy podívat, pokud bys chtěla, bydlím cca 15 minut chůze od ní, můžu si udělat procházku. Ve Spojovně mi moc chutnalo pokaždé, když jsem tam byla (to samé i Hostivary), ale zrovna teď, jak jsme tam jedli po obřadu, tak jedna číšnice byla trochu vtipná. Asi ji tam měli první den jako brigádnici, holka byla smažka, obličej zdevastovaný, zuby špatné, byla nafrkaná perníkem, když jí dojížděl, roztřásly se jí ruce tak, že dceři málem vylila kafe na hlavu, když ho nesla ke stolu. Ale předpokládám, že tohle stvoření tam už není, protože z ní byl zbytek personálu dost per plex.

anetka9
13. kvě 2022

@sudylichozrout já byla na sádce občas na oběd, ale pravda, že loni, protože teď už někde se najíst se synem je trochu scifi (děkuji za nabídku, ale nemusíš 🙂. Hostivary jsou skvělý, dneska jsme tam zrovna byli, miluju ten jejich trávník a klobásu:D (to asi bydlíme někde v podobné lokalitě). A Spojovnu zatím jen očíhávám z busu vždycky...pěšky je pro nás už moc daleko. A se divím, že ji tam někdo vůbec přijal...

Jinak k dotazu autorky - nevím, kolik vás bude, zda děti, atd., ale ty Hostivary, resp. Hostivar H1, jsou taky super🙂 Ale je to na přejezd autem

sudylichozrout
13. kvě 2022

@anetka9 Jestli jezdíš 177 kolem Spojovny na Chodov, tak mě můžeš občas i potkat. V jednom z těch barevných domů při zastávce U kunratického lesa bydlí naši a já jsem tam pečená, vařená. 😀 Jinak my bydlíme kousek od Chodova směrem k Roztylům v takovém zapomenutém koutě bez těch vysokých věžáků.

anetka9
13. kvě 2022

@sudylichozrout jezdím no, když syn chce jet jen autobusem a ne metrem (z Opatova)..:D Tak to máme přesně na druhou stranu, my jsme až na sídlišti Sluneční vršek/Košík, je to až za parkem s tvrzí směrem na Hostivař:D Ale pohybujeme se všude v těhle oblastech, dost často na Hostivaru, v OC Chodov, dřív i na Hájích, když byla ještě restaurace, tak v parku u tvrze taky často..:D

sudylichozrout
13. kvě 2022

@anetka9 Někdy napiš, můžeme dát kafe. 🙂

anetka9
13. kvě 2022

@sudylichozrout tak jooooo 🙂

luckavobo
autor
14. kvě 2022

@anetka9 Děkuju za nápady! Jsme z Měcholup ale jet sem do Hostivaru na jídlo mě nenapadlo ale nápad se mi líbí 👌
vaří tam dobře a trávník je pro děti perfektní 😁

luckavobo
autor
14. kvě 2022

@sudylichozrout Spojovna je pro nás zbytečná zajížďka ale děkuju za tip 😉

jutta42
14. kvě 2022

@luckavobo Meli jsme oběd v Kolibě na Chodove🙂

jutta42
14. kvě 2022

@jutta42 hm a koukam ze uz je zavrena, nojo je to 10 let🙈

luckavobo
autor
15. kvě 2022