Svatba Olomoucko. Máte tipy, kde se vzít?

leninka800
7. čer 2021

Ahoj holky!
Je tady nekdo z okoli Olomouce (ja Uničov) kdo se letos vdava? My jsme zasnoubeni uz dlouho a mame syna 2 roky. Kovid nam to porad nejak nepreje, ale chteli by jsme se vzit prvni vikend v zari. Vcera jsme se teprve rozhodli 🤣
Je mozny vubec za tak kratky cas usporadat svatbu? 😃
Mate nejake tipy kde se vzit a rovnou tam i prespat aby to nestalo milion? 😃😃A muziku? Kde sehnat saty krasny atd..za vsechny rady moc dekuji predem!

levandule_k
7. čer 2021

Gratuluji k svatbě 🙂 Nejlepší web o svatbách je beremse.cz Tam máš všechno od místa, přes šaty, dort až po kytici. Na uspořádání máš 3 měsíce, to se stihnout dá. Jenom to bude chtít trochu štěstí s termínem a místem. Ty žádané lokality jsou rezervované dopředu, i když teď do toho covid hodil vidle, tak nevím, jak to teď je... Taky záleží kolik vás bude a co si všechno chceš mít na svatbě (někdo si přeje foto koutek, jako zábavu pro hosty, pro jiného je to zbytečnost, někdo chce svatební video, někomu stačí fotograf atd.) Důležité je, kolik plánujete lidí. Já jsem třeba volila na svatbě DJ, protože zahraje téměř cokoliv a nepotřebuje pauzu jak kapela.

caboonek
7. čer 2021

Nejdriv si urci typ svatby a podle toho misto. Šaty doporučuji Caxa svatebni salon, umi poradit i organizacne...Důležitý je i rozpočet svatby. Pak uz budes vedet kolik zbyva na nezbytnosti...

michaela666
7. čer 2021

Měla jsem šaty od paní Zmeškalové, salon má z Uničova přesunutý do Šumperka a maximální spokojenost. Super přístup, ceny přijatelné a velký výběr. Problém bude asi s tím termínem, snad nemají plno. Pokud budete chtít obřad mimo jejich obřadní síň platí se 1 000 Kč a místo musí být " schválené". Většinou nabízí koncertní síň, jinak záleží na ochotě oddávajícího. Taky se platí za oddaní mimo jejich stanovené hodiny, to jsme měli také za 1 000,-. Ve výsledku to byl obřad na 10 minut, což jsme byli všichni překvapení. 😃

xenie131
7. čer 2021

je to sice dal z unicova, ale zamek velka bystrice. delaji obrad venku i vevnitr, maji tam super saly dle.poctu hostu, vyborne jidlo a da se tam i prespat. byli sme nadmiru spokojeni. pani sefova skvela. saty salon caxa vsisko

xenie131
7. čer 2021

pak jeste slunakov, ale s tim nema osobni zkusenost, jen co nevesty psaly

luuc5
8. čer 2021

@leninka800 ahooj my mame svatbu pristi tyden v Zabestni lhote je to sice daleko ,ale je to tam fakt krasny ..a hlavne jsou tam vsichni hrozne hodni ..a ceny taky paradni ..jsme z Litovle ,ale mame tam i obrad takze dalku uplne neresime ..mame to i s ubytovanim .Saty mam z Olomouce Lamoure.Pani tam je uplne suprova ..a saty ma fakt kraasny .☘️

michaela666
8. čer 2021

Za sebe určitě NEDOPORUČUJI Pod Hůrkou v Nové Hradečné...prostory krásné, naslibovali jak nic není problém a pak jsme to rušili. Nebyli schopní komunikace, měsíc jsem z nich dostávala nacenění rautu. Ve výsledku tam bylo všechno co jsme nechtěli a naše přání nikde. Co jsem slyšela z místních drbů, tak už se i stalo, že přijeli svatebčané na hostinu a nic nebylo připravené. Normálně je majitel poslal domů, že nic nebude.

levandule_k
8. čer 2021

@michaela666 Tvl to muselo být strašné, když čekáš hostinu a majitel tě s hosty pošle pryč.

michaela666
8. čer 2021

@levandule_k Když jsem to 2 měsíce před svatbou slyšela od více lidí nezávisle na sobě, tak mě málem švihlo. Naštěstí jsme rychle zorganizovali jinou variantu, ale bez přespání.

leninka800
autor
9. čer 2021

Holky diky. No hrozne se mi libilo u Robinsona v Bila Lhota. Bohuzel plno. Vlastne skoro vsude je plno. Ted nam pani poslala termin volny na lovecke chate v Horce. Je to uz 31.7.! Tak se rozmyslime jestli to vzit. Bylo by to asi pres nas rozpocet, ale desne se bojim toho vedra! Uz vidim jak se mi tam roztika oblicej 😃😃😃

leninka800
autor
9. čer 2021

@michaela666 no to je na infarkt a na zalobu 🤣🤣

levandule_k
9. čer 2021

Pak jedině obřad jinde a občerstvení jinde, nebo mít svatbu v pátek. Pohledat nějaký kulturák. My měli s restaurací štěstí s termínem. Když jsme se ptali, jaké mají volný termín na červen, tak si mysleli, že chceme svatbu za rok, ale chtěli ten rok.
Lovecká chata v Horce je poměrně velká, tam to majitel asi nebude chtít úplně zavřít ne? To by tam nechal i částečně otevřeno pro hosty.

michaela666
9. čer 2021

@leninka800 Nebo taky na trestní oznámení za napadení na ženicha. 😃 Nevím jestli by se manžel udržel a jednu mu neplácl, kdyby viděl moji reakci. Pokud nemáš nějaké mega nároky, tak se to dá zařídit do toho 31.7... Kamarádky a rodina pomůžou a máš to bez stresů x měsíců před svatbou.