Kde sehnat společenské šaty?

editkaromana
4. únor 2020

Potřebuji pomoct, v breznu jdu na ples a v dubnu na svatbu a tak sháním na sebe hezke společenské šaty, tak aby zas nevyšly nějak uplne draho max do 2 tisíc. Jenže ja vubec nevim kde je na sebe sehnat. Moje představa je, mít modré dlouhé saty a rukávy (chci ladit s přítelem k modrému obleku). Mam velikost 38-40 a nikde nemuzu sehnat. Jsem z Ostravy, muzete prosim dát tipy kde koupit šaty? Klidne i v okolí Ostravy, nebo i tip na nějakou stránku na netu. Většinou co jsem byla v obchodech tak nic moc spise velikosti 36. Děkuji moc za tipy.

hojda
4. únor 2020

prohledala bych vinted, tam se dá třídit i podle barvy.

lucifux
4. únor 2020

Co si třeba nechat spíchnout...? Podívej se na fler.cz, tam je domácí výroba, třeba by si se tam s někým domluvila.

editkaromana
autor
4. únor 2020

@hojda diky za tip nenapadlo me to 🙂

editkaromana
autor
4. únor 2020

@lucifux to si myslim ze by vyslo draho :(

amazonkajanik
4. únor 2020

@editkaromana zkus ještě mrknout na Joom,nebo Vova. Z Joomu jsem objednavala mužskému boty,dnes přišly a super. Jinak odtud beru hlavně elektroniku (autokamery,sluchátka) ale mám tam vyhlídlé šaty na svatbu . Čekací doba max měsíc,bez poštovného. Kdyby cokoliv,do 14dnů vrací peníze,ale ty zboží nevracis,bývá to z Číny, Thaj-wan,apod

lucifux
4. únor 2020

@editkaromana koukala jsem tam teď a dají se tam sehnat I levnější, ale záleží na tom co by sis představovala.

elesse
4. únor 2020

Mrkni na zalando, lupovala jsem tam saty na podzim a sedely bajecne

dominika1986
4. únor 2020

Zalando nebo aboutyou...uz jsem tam kupovala saty nekolikrat a vzdy spokojenost.

betelgeuzz
4. únor 2020

teď mi přišly plesové šaty z aboutyou. Nerada chodím po obchodech, protože většinou nemají moji velikost, tam jsem měla na výběr spoustu šatů. Objednala jsem troje, všechny do tisícovky, za 3 dny byly doma. Šaty jsou pěkné, jako z obchodu, žádný šmejd.

karla2015
4. únor 2020

Ja kupovala na zoot na svatbu, dlouhe nadherna modra, vysly kolem 2 tisic

gracinka7
4. únor 2020

Mám od Victoria Grace. Sedí mi parádně i když nejsem těhotná

ito
4. únor 2020

@editkaromana zalando

vladienka
4. únor 2020

asos.com- obrovsky vyber, postovne aj vratenie zdarma

erikatisova
4. únor 2020

A tak myslim ze nemusis objednavat ani s Ciny i tady u nas se najde dost eshopu kde se da vybrat a hlavne nemusis cekat mesic nez to prijde a pak to zase komplikovane vracet kdyz se ti to nebude libit. Sice ta cena je kolikrat lakava, ale ty obstrukce za to nestoji. Uz se mi nekolikrat stalo, ze mi Cinani poslali jinou barvu a musela jsem slozite otevirat dispute atd. Takze uz bych se tomu radsi vyvarovala. Radsi doporucim nejake z CZ eshopu. Znas treba Modio? https://www.modio.cz/opravdove-slevy

astyna88
5. únor 2020

Holky a co tip na saty v 9.mesici? 3 tydny pred terminem jdu na svatbu,taky duben a premyslim,co za saty. Aby to nebyla jen jednorazovka,ale abych je uzila i pak....

editkaromana
autor
5. únor 2020

Děkuju vsem za tipy zkusim to zalando, about you.

kulisek_28
7. únor 2020

Podívala bych se na vinted, je tam velký výběr

piggy123
7. únor 2020

Za mě teda Zalando! Obrovský výběr, dobrý ceny a poštovné i vracení zdarma!
Dále taky jjshouse, ale tam je to z Číny a doručení trvá několik týdnů, ale ten neuvěřitelný nádherný výběr a možnost nechat ušít namíru... 😍

kasenkaaa
Autor odpověď smazal
Zobraz
kasenkaaa
22. únor 2020

Ahoj, mrkni tady na módu, můžeš si zadat několi parametrů jako příležitost, barvu, velikost, rukáv, cenu...
Já tu vyhledávám moc ráda, máš spoustu značek a eshopů na jedno místě 😉
https://www.modio.cz/saty-s-kratkym-rukavem?siz...
a dej vědět, kde jsi nakonec pořídila 🙂