Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
  hojda
  1. pro 2023    

  Příští týden nám přijede na výměnný pobyt žačka z Německa, tak tu dumám, co mám připravovat k jídlu. Čekají mě 4 společné večeře, 4 snídaně a 4 svačiny do školy. Obědy mají ve škole. Najdu tu nějakou inspiraci, co připravit?

  Kdo má prosím odkaz na blog Pupíčkové? Bohužel se mi vymazal a nemůžu dohledat.

  Předtím než si diagnostikujete depresi a nízké sebevědomí, se ujistěte, že nejste obklopeni blbci. S.FREUD

  A tohle je co? Nechápu zdůvodnění stopnutí mého inzerátu. Od kdy se zde nesmí prodávat tepláky???????

  Byla jsem teď pár dní mimo net a s napětím čekala na odpověď na stávající situaci. Dnes jsem jí přečetla a je to opravdu velké zklamání. Nikdy by mě nenapadlo, že mě ten dobrý kůň, který mi tolik let dobře sloužil nakonec vyhodí ze sedla☹. I když možná je to dobře, protože MK neustále zjednodušuje, až se sám stal jednoduchým☹.

  hojda
  7. led 2017    

  Já se z toho bazaru jednou picnu🙂. To je zase jednou dotaz🙂. Fakt jsem se zasmála. Dotaz byl k pyžamku, ale na jiném webu, ne tady:

  Dobrý den,
  prosím, žmolíky nebo prací chloupek má? Chtěla bych ho do školky, ale u nás děti nenosí věci na donošení, ale hodně pěkné... Vyhovovalo by?

  hojda
  7. led 2017    

  #2procenta Tak to vypadá, že než se kůn rozhoupe s pondělní odpovědí, tak tu bude uklizeno. Fotky v profilech pryč, KZ pryč, alba pryč......

  hojda
  6. led 2017    

  @pupickova A to víš, že máš ještě blog i s fotkama na Slovenským MK

  https://www.modrykonik.sk/blog/pupickova/

  Ostatní mrkněte i tam, jestli tam nemáte něco, co nechcete.

  hojda
  6. led 2017    

  #2procenta Holky, tohle už je vážný! Já mám o ně fakt strach! Něco hrozného se jim muselo stát, když vůbec nereagují. Nebydlíte někdo poblíž Bělehradská 568/92? Je potřeba tam zajít a zkontrolovat ty PROFESIONÁLY!!! Možná otrava z jídla, nebo tak něco.....

  hojda
  6. led 2017    

  Když to tu dneska vidím, tak je mi fakt líto všech těch 98% maminek, které tu jsou a chtějí si řešit něco jiného než ty naše #2procenta. Nejlepší bude, když si založí nějakou soukromou skupinu a tam se přesunou, aby měli klid. Co třeba NOVÝ MK BEZ 2%. a ty zbývající 2% si to tu nějak pořeší.

  hojda
  6. led 2017    

  @devendra Takže asi tak.... "hurá systém" se tomu oficiálně říká. Viz. obrázek, kde je část textu z inzerátu na volno pozici na MK.
  #2procenta

  Dávám dohromady příspěvky uživatelek, které vyjdářily v posledních dnech nesouhlas se změnou týkající zveřejňování krátkých zpráv a alb pouze pro přátele a vytvoření skupiny Moji oblíbení místo Přátel. Prosím o sdílení a přídávání odkazů na vaše články a KZ do komentářů.

  Poradí mi někdo, jak to mám udělat pokud chci poslat vánočním přání jen přátelům? Mám si na to založit speciální skupinu a tam je všechny pozvat????😈😖😠😢

  Tohle nemá chybu!!!!
  Jak by to vypadalo, kdyby muži kojili......😂😂😂
  http://video.idnes.cz/?c=A161214_102515_deti_ha...