#2procenta Tak to vypadá, že než se kůn rozhoupe s pondělní odpovědí, tak tu bude uklizeno. Fotky v profilech pryč, KZ pryč, alba pryč......
Tak kdovi, co se chystaji odpovedet - pokud to doplni do odpovedi pod clanek a zadna zmena k tomu, tak je to stejne fuk 😲
7. led 2017
Uz jsem psala u jine maminky, ze by to chtelo akci 100% a vsechny pryc. Nebot v takove kauze a jeste na internetu státní svátek neexistuje.. je to jen dalsi projev toho jak nas ma MK v paži a absolutně ho jeho kobylky nezajímají. Hlidat profilovky a jine pravidla na to cas je, ale odpoved ma státní svátek... 😂😂😂😂
7. led 2017
Myslim ze je to snad dosti jasne ze zmena neprobehne kdyz to odpoved chtějí doplnit mezi to kde je vysvetleno proc "zmena"probehla
7. led 2017
Taky jsem vše vymazala...