icon
avatar
hojda
7. led 2017    

#2procenta Tak to vypadá, že než se kůn rozhoupe s pondělní odpovědí, tak tu bude uklizeno. Fotky v profilech pryč, KZ pryč, alba pryč......

avatar

Taky jsem vše vymazala...

7. led 2017
avatar

Tak kdovi, co se chystaji odpovedet - pokud to doplni do odpovedi pod clanek a zadna zmena k tomu, tak je to stejne fuk 😲

7. led 2017
avatar

Uz jsem psala u jine maminky, ze by to chtelo akci 100% a vsechny pryc. Nebot v takove kauze a jeste na internetu státní svátek neexistuje.. je to jen dalsi projev toho jak nas ma MK v paži a absolutně ho jeho kobylky nezajímají. Hlidat profilovky a jine pravidla na to cas je, ale odpoved ma státní svátek... 😂😂😂😂

7. led 2017
avatar

Myslim ze je to snad dosti jasne ze zmena neprobehne kdyz to odpoved chtějí doplnit mezi to kde je vysvetleno proc "zmena"probehla

7. led 2017
avatar

@susanking taky se toho obavam

7. led 2017