Svatba u moře v březnu. Kde by to bylo ideální?

cathy_s
7. lis 2019

Ahoj, kamarád se plánuje v březnu ženit a chtěli by svatbu u moře. S tím, že já mu jdu za svědka a přítel nevěstě, takže bychom jeli ve čtyřech nejspíš jen na 4-5 dnů a po rodinné oslavě o týden později by jeli na skutečnou svatební cestu. Má otázka zní, kde by byla ideální svatba v březnu, aby je to nezruinovalo. Samozřejmě Asie by byla nádherná, ale je to nad jejich rozpočet... Chtěli na Kanárech, ale tam je podmínkou pobyt myslím dva roky... A v Evropě (Řecko apod.) bude v březnu chladněji, než by si představovali... Děkuji za rady, odkazy, cokoli 😊

zelenaesmolda
7. lis 2019

@cathy_s
Kanary jsou ale taky Evropa,patri pod Spanelsko...
V breznu v Evrope nebude teplo dost asi nikde ale zvazila bych mozna Albanii.Krasna zeme,je tam bezpecno a levno.

cathy_s
autor
7. lis 2019

@zelenaesmolda vím, že patří pod Španělsko, ale bude tam i v březnu teplo a teplá voda... Oni se právě chtějí koupat v moři, protože svatební cestu plánují do Anglie, tak aby aspoň jednu cestu měli opravdu v teple... Albánie je nádherná, ale budu se muset podívat, jak je to tam se svatbami...

zelenaesmolda
7. lis 2019

@cathy_s
ja to Spanelsko nemyslela teplotne ale z hlediska legislativy kdyz patri pod EU vlastne.
Proc se budes muset podivat ty,nemeli by si to najit oni sami? 🙂

cathy_s
autor
7. lis 2019

@zelenaesmolda právě z hlediska legislativy má Španělsko dáno, že civilní obřad je možný, pouze pokud se na jeho území zdrzujete alespoň dva roky 🤷‍♀️
Protože jim pomáháme 🙂 ve čtyřech se to vše plánuje lépe... Navíc kamarád vše nechává na nevěstě, takže to dáváme dohromady hlavně my dvě 😀

babanci
7. lis 2019

Nemohou to odložit na červen? V dubnu nebude teplo ještě nikde v Evropě.

babanci
7. lis 2019

Promiň, vlastně v březnu, o to hůř.

konidana
7. lis 2019

@cathy_s tak dost záleží co je pro ně dost teplo. Pro nas je 20st v březnu na sicilii nebo v recku uplne v pohode na koupani v moři (jezdime takhle casto na vanocni prezdniny)
albanie je vic na sever nez recko, klima nebude jiné spis chladnější

konidana
7. lis 2019

@cathy_s a co malorka? Ale taky žádný hicy tam nebudou, no

cathy_s
autor
7. lis 2019

@babanci už takhle to odložili z listopadu 🤷‍♀️ už mají zamluvené datum v březnu na hostinu a všichni očekávají, že ten den bude i obřad, tak to nechtějí změnit...
Právě z toho důvodu řešíme, kde mimo Evropu by to šlo, aby se sňatek uznal, nebyla příliš dlouhá doba letu, jelikož tam nebudeme na dlouho a nestalo to čtvrt mega...

babanci
7. lis 2019

@cathy_s Moje příbuzná se vdávala na Mauriciu a to asi ranec stálo.

cathy_s
autor
7. lis 2019

@konidana určitě nad 25° by to chtělo... To právě v Řecku nebude a na té Mallorce taky ne :( Evropu jsme už právě vzdali a hledáme nějaké jiné místo a ideálně i agenturu, která by vše zajistila...

cathy_s
autor
7. lis 2019

@babanci právě moje taky... Navíc vzhledem k délce letu se moc nevyplatí letět tam na pět dní...

zelenaesmolda
7. lis 2019

@cathy_s
co Kuba?je to nadherna zeme a nevyjde to zase tak draho kdyz nejedes pres cestovku.Ale tam se vyplati letet minimalne na dva tydny

babanci
7. lis 2019

Kuba dobrý, ale taky daleko. Kolik hodin letu by byli ochotni? Co Cabo Verde neboli Kapverdské ostrovy? Lítám tam tou dobou a přímý let je sedmihodinový.

zelenaesmolda
7. lis 2019

@babanci
tak jestli leti 7 nebo 10h to uz neni takovy rozdil 🙂

babanci
7. lis 2019

@zelenaesmolda Mě by nezastavilo ani mnohem víc hodin. Já jsem harcovník. 😀

zelenaesmolda
7. lis 2019

@babanci
me taky ne teda pokud bych nemela male dite 🙂
Kuba je nadherna,moc se mi tam libilo a az budu mit prilezitost poletim znova 🙂

mariegroth
7. lis 2019

Z Cech je to daleko, ale I tak to nadhodim. My se brali na Hawaii - Maui. Je to raj na zemi.
Doporucuji se taky podivat na Britske nebo Americke pannenske ostrovy, Florida, nebo vseobecne Karibik. Tam bude vsude teplo v breznu.

esternejed
7. lis 2019

@zelenaesmolda Kuba je taky můj sen svatbu mimo ČR bych brala hned je to romantické ,ale myslím si že to bude strašné papírování jak v zahraničí tak i v Čr .Ale když to vidím tak mě to láká někde svatba u moře .

zelenaesmolda
7. lis 2019

@esternejed
taky si myslim,ze to bude moc papirovani,radsi svatbu v cr a pak krasnou svatebni cestu treba do toho karibiku

nnnadja
7. lis 2019

Kapverdy, Egypt, ale nevím, jak je to s papírováním..

janablizka
7. lis 2019

Moje známá měla loni svatbu v Chorvatsku,ale tam v březnu je zima.Já bych brala Karibik