Svatební šaty. Jaká je orientační cena půjčení / koupě?

denisa515
9. únor 2020

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat jestli jste si ted některá nepujcovali nebo nekupovali svatebni saty. Chtěla bych vedet orientačně ceny, někde jsem slyšela že levnější šaty mají v polsku, ale nevim jestli půjčovné nebo koupě, manželka táty si tam kupovala krátké obyčejné pouzdrove šaty a staly ji 10000,- tak si neumim predstvit kolik by me staly šaty ktere bych chtela já. Chtěla bych takové ty jako pro princeznu 😁 s velkou tylovou sukni. Pridam fotku pro představu, uvazuji ze poridim saty z fotky a pripadne si je necham upravit. Nechceme za svatbu utratit vsechny uspory, mame male dítě, ale zase to chceme mit hezke 😁Budu rada za jakékoliv ceny, tipy, rady. Děkuju

nikoulinka
28. lis 2020

Hele, já to normálně riskla a objednala jsem si šaty z Ali.samozrejme s předstihem, protože známe činu 😅 a musím říct, že jsem byla maximálně spokojená. Měla jsem k nim odepínací vlečku, takže jsem měla svatební a populnocni v jednom. Vyšly mě na 1200.

nikyliz
14. dub 2021

@denisa515 za 5000, dost se mi libily i za adi 1500 ale ty byly jednoduche dokonce i na me... kolikrat se dan usit za par tisic, ale asi ne ty co chces... kupovat nevim ale myslim ze to na tech 10000 zacina... mozna i kouknout po bazarech, tam to bude za tretinu

leninka800
6. črc 2021

Ahoj. Ja mam saty ted pujcene ze salonu z Olomouce. Pujceni 15tis. Ale jsou bozske, nelituju 🙂