Svatebni šaty - slušá tutu sukně s top i baculkám?

moudra_sova1
25. črc 2019

Ráda bych se vdavala v tutu sukni s topu, ale na netu jsou fotky samych hubených nevest, zatimco ja jsem baculatá. Nemáte fotku at už vaší nebo kamaradky, která neni uplny hubeňour?

bayt
26. črc 2019

@trdelnik234 Jo tak to mne se to libi. Nemusi to byt kazdeho styl, ale neoznacila bych to hned za nevkusne....

laka_lacenda
26. črc 2019

Ty jo, by mě nenapadlo, že tolik zenskejch ty sukně nesnáší. 😀 Já se přiznám, že je miluju. 🙂 A začala jsem je nosit, když mi bylo 30+ a sluší mi. 🙂 Určitě se nesnazim dělat "starou-mladou". Mám štíhlou, sportovní postavu=rovnej pas, úzký boky a ty tyhle sukně mi krásně vytvarujou aspoň trochu ženský tvary. 😀

bayt
26. črc 2019

@laka_lacenda Taky mi bylo tricet, mam jednu lila v midi delce, nosim ji s bilym tilkem a kozenou bundou. Byvala sem stihla :D Ted to ma rezervy, ale tlusta nejsem.

laka_lacenda
26. črc 2019

@bayt Já mám dvě ke kolenum (cernou a takovou skoro bilou) a jednu dlouhou červenou. 🙂 S jednobarevnym topem či trikem super. 🙂 No teď je s brichem nenosim, ale doufám, že příští leto na to už zas postava bude. 😀

trdelnik234
26. črc 2019

@snahnah

Tak to je fakt nepekne. Pritom staci tak malo no. nastastie som to nazivo nevidela, ale j epravda, ze ja klasicke svadby velmi nemusim.

trdelnik234
26. črc 2019

@bayt
Tak to je fajn, ze to tak mas.

trdelnik234
26. črc 2019

@laka_lacenda
Tak pokial vyzeras jak SJ Parker zo serialu Sex in the City, tak nie je o com. Uvodny prispevok pise ale baculka.

trdelnik234
26. črc 2019

@laka_lacenda
Daj prosim fotku, hlavne ta cervena ma zaujima. Inak ako sa mas? Dobre si pamatam, ze si vo FR? Ako prezivas tropy nad 39 stupnov s bruchom?

laka_lacenda
26. črc 2019

@trdelnik234 ty jo, musela jsem dlouho hledat, mám jen jeden rychlej cvak z práce, když přišla. 😀 Ale je fakt, že asi nemám ty úplně echt naducany. 🙂 A do Carrie mám zas daleko, ale ona je moc vychrtla na muj vkus. 😀

Tady bylo peklo po - ctv, 36-37C, v úterý 41. Strávila jsem to zabarikadovana v domě. 😀 Teda kromě pondělí, kdy jsem měla doktora. V noci přišla bouřka a teď tu krásně poprchava a je kolem 23C, paráda. 😀 Mě ty horka zas nějak prehnane nevadi, že by mi bylo hůř nebo tak. Akorát mě štve, že nemůžu spát a nemůžu nic dělat venku....:-/ Ale to ma asi každej, s brichem i bez. Každopádně preferuju do 25, polojasno a vetrik. 😀

trdelnik234
26. črc 2019

@laka_lacenda

No dnes je super. Normalne mam chut otvorit sampanske vecer. Vcera ako fakt teplo v IDF.
Fesanda, dik za foto.

laka_lacenda
26. črc 2019

@trdelnik234 Ježíš, taky bych si dala.🤣🤣🤣🤣 Přítel byl ut-st v Normandii pracovne a prej to bylo lepší. 😀 Každopádně dneska super a podle předpovědi to dlouho nad 30 jít nemá, tak snad. 😀
Děkuju, snad si ji příští rok zas budu moc vzít. 😀

trdelnik234
26. črc 2019

@laka_lacenda
Jasne, ze hej. Tu zanadmerne priberanie dostanes drzkovu, sleduju kazde kilo a je to fajn. Navyse mas dobry zaklad a po sestonedeli narok na fyzio, aby sa ti spevnilo panvove dno. plus vyvazena strava, ako mozno budes este stihlejsia ako na fotke.

laka_lacenda
26. črc 2019

@trdelnik234 Stihlejsi nechci, to už se mi nelibi. 😀 Já mám v 25tt plus 9kg - doktoři nerikaj nic, mě to přijde dost. 😀 Ale je fakt, že mám všechno v brichu a prsach - jinde nepribiram (zatim). 😀 Furt sportuju (plavání, nordic walking, joga) a snažím se jíst normálně, tak snad to pak bude cajk. Chci se co nejdřív vrátit k mému milovanemu běhu zas. 🙂 V září začínám předporodni kurzy, kdybych měla nejakej dotaz, pošlu PM. 😀

bayt
26. črc 2019

@laka_lacenda Fakt ti moc sluší 🙂

petulik81
26. črc 2019

Ja v době svatby mela 93 kil, no byla jsem oplacana dost, jsem stale a uz mam neco dole, mela jsem rok po porodu a mela jsem šaty reckeho stylu a myslim ze i na me postave to vypadalo lichotive, v tom stylu byl i uces a lidem se to libilo, usila mi to svagrova jako svatební dar, je navrhařka, takže to vem jako tip, vyber si neco v čem se budeš citit dobře

trdelnik234
26. črc 2019

@laka_lacenda
Jasne posli, stale plati, ze ak budem vediet poradim.
Inak u mojho gyndosa bola hranica, za ktoru by si nemala v tehu zajst, 12 kg.
Drz sa.

bayt
26. črc 2019

@petulik81 Hezké šaty a sluší ti. Máš taky pěkné ruce 🙂

trdelnik234
26. črc 2019

@petulik81

Mas sikovnu svagrovku. Toto sa mi paci, asi zo vsetkych tych fotiek najviac

bayt
26. črc 2019

@trdelnik234 Ty jo vtipné, no tak já měla 17 kg. v době porodu :D Už to mám teda dole, ale trvalo to rok. Uznávám, že jsem nesportovala a jedla si, co se mi zachtělo, ale že bych dokázala přibrat méně jak 15 kg., to asi nedokázala tak jako tak.

petulik81
26. črc 2019

@trdelnik234 moc dekuji, byli strašně fajn, pohodlne a zakryli co měli 😁

petulik81
26. črc 2019

@bayt děkuji 😊dcerka mela ze stejneho materialu a tak krasne ladila a fakt to byli velmi jednoduché, ale mrzi me ze jsem nebyla hubenejsi, ted mam deset kilo dolu a dalších 10 mam v planu ale je to tezke
@trdelnik234 mela jsem pod nimi stahovaci bodycko ale pak jsme se všichni prevlikali bylo asi jako dneska a bylo to neformalni na zahrade

trdelnik234
26. črc 2019

@bayt
tak on ten moj gyndos bol celkovo velmi vtipny pan. Ale ty by bolo na inu debatu. Tych 12 kg je tak akurat, zmiznu do 3 mesiacov po porode vacsinou. Nad 15 kg vraj nie. Ale tak, to su len blbe odhady. Proste moj gyndos razil myslienku, ze tehotenstvo nie je dovod na maskrtenie a jedenie sladkosti, ze treba chodit plavat a cvicit, aby sa zena citila furt jak zena a po porode neriesila, ze je cela rozpadnuta.

trdelnik234
26. črc 2019

@petulik81
Tak prve tie kilo idu rychlejsie ako tie posledne. Ale je hrozne fajn, ze pokracujes. Budes mat viac moznosti vo vybere oblecenie, lepsiu kondicku a tak.

petulik81
26. črc 2019

@trdelnik234 presne tak clovek se vůbec tak nejak citi spokojenější, ale ted to jde trochu stranou delam autoskolu 🙈

bayt
26. črc 2019

@trdelnik234 Je to tak, tech 12 kg mi zmizelo do 4 mesicu myslim.

bayt
26. črc 2019

@petulik81 I tak si dobra, 10 kg je hodne!!

petulik81
26. črc 2019

@bayt děkuji,pořád mám moc tu dle tabulek stále obezita musím se hnout

j.a.n.i
26. črc 2019

@petulik81 Ale stejně ti to v těch šatech sluší... fakt supr model.

petulik81
27. črc 2019

@j.a.n.i moc moc dekuji 😆