Svatební weby. Máme něco takového v Čechách?

blanculka14
13. bře 2021
Uživatel blanculka14 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od blanculka14.

Ahoj holky! 👧
Nedávno jsem v zahraničí vidělo zajímavou službu resp. portál, který umožňoval novomanželům si předem na web vybrat svatební dary, na které jim mohli svatebčané přispívat dle libosti. V podstatě se tak vyhnuli nevhodným svatebním dárkům. Dále to sloužilo jako taková menší sociální síť pro všechny hosty....... Holky, nevíte jestli máme něco takového i v čechách?????? Moc děkuji, Bláňa🍀🐱

sokorka
13. bře 2021

Něco úplně takového asi není, mě dost pomáhalo http://www.beremese.cz/

levandule_k
13. bře 2021

Nás se víceméně všichni ptali, co chceme. My jsme říkali, že peníze. Někteří to píšou i na oznámení, nechceme věcné dary, pokud nám chcete udělat radost, přispějte nám do kasičky.
Možná kdysi byl nápad něco takového spustit, ale nevím, jestli se to podařilo. Bylo to něco ve smyslu modrastuha.cz, ale dívala jsem ten web neexistuje, takže se poptej na beremse.cz, jak píše @sokorka to je pro plánování svatby super.

littleannie
13. bře 2021

Tvořila sem jen na svatba.cz, je to tam zdarma a je to jednoduché 🙂

sokorka
13. bře 2021

Také jsme psali kartičku k oznámení, ve stejném stylu.

blanculka14
autor
14. bře 2021
Uživatel blanculka14 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od blanculka14.

Holky, moc díky všem! Nakonec jsem našla přesně to, co jsem potřebovala a je to podobné jak říkala levandule_k, je to tedy www.modrastuzka.cz a vypadá to fakt skvěle 😇