Zásnubní a snubní prsten. Máte někdo kombinaci jeden z bílého a druhý ze žlutého zlata?

titina12
19. kvě 2023

Ahoj holky za 3mesice máme svatbu. Dostala jsem nádherný zásnubní prstýnek z bílého zlata s diamantem za což jsem moc vděčná ale na konec jsme se shodli že by se nám líbilo mít snubáky ze žlutého zlata. Chci nosit oba prsteny ale neumím si to představit. Nemáte tu někdo tuto kombinaci ? Děkuji za odpověď 🙂

tereza0111
19. kvě 2023

Mam, nosila jsem snubak na leve a zasnubni na prave, nekdy jsem dala i oba na jednu a vubec mi to nevadilo. Jsem proste klasik a chtela jsem snubak ze zluteho... (a pak jsem po par letech zasnubni ztratila a porad po nem placu 😢 )

leilinka1234
19. kvě 2023

Mám zásnubní bílé zlato a snubní žluté a bílé. Nosím u sebe a i po X letech se mi to líbí a nesundavám.

orangutan123
20. kvě 2023

@titina12 na pravé mám z bílého zlata s diamantem a kamínkama a na levé ze žlutého zlata

krisstina93
20. kvě 2023

Já nosím každý prstýnek na jedné ruce. Mám teda sice oba ze žlutého zlata, ale vzhledově se k sobě moc nehodí.

kristyneckaa27
20. kvě 2023

@titina12 ahoj,my máme přímo kombinované. Zásnubní mám z bílého zlata s briliantem. A manžel právě snubák chtěl také spíše žlutý,tak máme kombinovaný 🙂

toluma
20. kvě 2023

@titina12 já mám zásnubák žlutej a snubák bílej. Mám je na jedné ruce, zásnubák mám na prostředníčku, pač byl větší, a neřeším... 🙂

veronicka89
23. kvě 2023

Mam snubak z bileho zlata a kdyz bude svatba chci mit zlato ( to nosim totiz vsude ) bude to vypadat tak a nevadi mi to ;) mam i kombi hodinky ;)

lenkaluk
23. kvě 2023

@titina12 nelíbí, nebude to podle me hezké. I záleží, jaké nosíte hodinky. Partner mě požádal s prstýnkem ze žlutého zlata. Pak se vyjádřil, že snubní prstýnek bude nosit. Fakr ho i po 10 letrch stale nosi. Já na to, ze bych chtěla nosit snubak a zasnubak na jednom prstu. No ale on měl tehdy stribrne hodinky. A to by nebylo se žlutým prstýnkem hezké, říkali jsme si. Tak šel do klenotnictví a zluty prstýnek vyměnil za stejný z bílého zlata. Vyhoveli.mu, bylo to dost nóbl klenotnictvi. Asi nikdy jsme tuhle storku nikomu nevypraveli. 🙂))

la_lilloise
24. kvě 2023

Já to tak nosím už skoro 10 let, zasnubni bílé zlato, snubní klasicky zlute zlato a teď s nimi společně nosím ještě třetí tenký z bílého zlata s diamanty za deti. Líbí se mi to stále, vybrala bych si stejne i dnes.