Moderní miminkovské oblečky. V čem se vám mimča líbí?

odetka
30. led 2008

Holky v jakem oblecenicku se vam mimca vic libej? V modernich riflich nebo v dupackach? Ja mam na svem mimcu nejradsi dupajdy. Pripada mi to takovy hezky miminkovsky a myslim, ze rifli si za cely zivot uzije dost, a ze dupajdy jsou i pohodlnejsi. Rifle jsem ji nikdy nedala. Ale je to vec nazoru. Vim, ze nekdo to vidi presne opacne a vic se mu libi treba rifle a cernej svetr. Chtela bych vedet vase nazory?

llenda
2. únor 2008

Přesně tak,nemůžou si vybýrat tak musí mít to co jim dáme. 🙂
Ráďa si vybýrá oblečení asi od roka a půl. Teď nosí jen maskáče a věci se spidermanem,máme i ponožky.
A lacláče nechce protože jsou blbý.A o nejstarším ani nemluvím.
Tak aspoň že ten malej je malej a neumí mluvit. 😀
Na spaní ty overálky jsou skvělí a na dospělí je dělaj taky,akorád že ženská to musí celý sundat aby se mohla vyčůrat.Kámoška má jeden z medvídkama a je fakt super. 😀 😀

lenycka
3. únor 2008

Mně se mimča v rifličkách taky moc líbí, ale přijde mi to hodně nepohodlné, takže je taky dáváme jen na návštěvy, k dr. nebo když jdeme třeba do cukrošky, jinak jí dávám jen pučošky a na to tepláčky, dělají už teď hezoučké a je to milionkrát pohodlnější než rifle podle mě!
Ale vždycky, když vidím stejně staré dítko, oháknuté jak dospělák, tak si řikám, že by to tý naší taky seklo, ale pohodlí je pohodlí, v riflích se pak bude "dusit" celej život 😎

petraluk
3. únor 2008

Ahojky mě se taky moc ty moderní oblečky na mimískách líbí. Na doma tedy dávám nějaký bodýčko a k tomu tepláčky, v noci spinkáme v overálku, ale když někam jedem tak bez riflíků už se neobejdem. 😀