• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Oblečení Kugo nebo Wolf, co je lepší?

16. října 2012 
Jaké máte zkušenosti, co je lepší nebo je to stejné? Já koupila tepláky od Wolfa a srazily se, co Kugo? :grinning:
4. srp 2012 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Kugo jsem neměla, ale od Wolfa jsem kupovala zimní punčocháče a hrůza. Horší jsme nikdy neměli. Nejradši mám Fare, Little things nebo i Next.
21. srp 2012 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám raději Wolf, kupuji jen tepláky a bundy a oteplený kalhoty.Od Kuga máme šustku a kalhoty a nic moc, ale za ty prachy super.
16. zář 2012 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
hodnotím tak stejně - s obojím spokojenost, teď jsem od kuga objednala softshellku, tak jsem zvědavá
18. zář 2012 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máme od Kuga zimní bundu a nemůžu si stěžovat, je vyteplená flaušem, pořádně naducaná a skvělá barva. Navíc je i voděodolná a za tu cenu bomba. Takže Kugo poprvé ano a super. Ještě plánujeme kalhoty na zimu.
16. říj 2012 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja kupuju vicemene vsechno "dulezity" - zimni,jarni bunda atd od Wolfa a s nicim sem nikdy nemela problem :slight_smile:
16. říj 2012 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
13. dub 2015 ve 14:37 • terkavlacilova
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
14. dub 2015 ve 04:17 • bestf
Tvůj příspěvek