20měs. holčičce se stále cuchají vlasy vzadu na hlavě

ceitryn
18. zář 2015

Dobrý den, mám holčičku 20 měsíců. Náš problém je, že se jí neustále strašně cuchají vlasy vzadu na hlavě. Prakticky to nejde vůbec rozčesat, vypadá to jako koudel. Když jí vlasy umyju rozčesat jdou, ale jakmile jde spát tak se vzbudí s hnízdem. Nechci jí hlavu pořád mýt a culíčky taky nepomáhají. Dneska jí ještě ke všemu syn vyrval chomáč vlásků a to měla původně culíčky. Máte s tím některá zkušenost? Co Vám pomohlo? Už jsem přemýšlela, jestli jí nenechat vlásky zastřihnout, ale nevím jestli by to k něčemu bylo. Přikládám fotku vlásků.

blahova_andrea
18. zář 2015

jaký máš kartáč na česání? dost pomáhají tyto, tento typ http://www.krasa.cz/profesionalni-kartac-na-vla... lépe rozčesávají, nekudlí, masírují pokožku hlavy, je to fakt příjemnější. mojí nevlastní se kudrnky taky pořád cuckali a než jsme objevili ten kartáč, tak to byly fakt muka. já bych klidně i stříhala, ale tak u nevlastní jsem nemohla, maminka chtěla vlásky co nejdelší. také pomáhá zaplétání copů, ale to je časově náročné a chce to ty vlásky delší

njanka
18. zář 2015

Ahoj, mám stejný problém, stříhání nám nepomohlo 😒 zkoušela jsem i kondicionér a olejíček, pomůže to jen na rozčesání po koupání ale ráno je to stejně zacuchané ☹ . Ten hřeben co doporučuje blahova_andrea je opravdu dobrý, mám ho a jde to sním mnohem lépe 🙂

terezas4
19. zář 2015

Tangle teezer doporučuji, to je super vynález. Dcera(5l) měla to samé pomohlo vyhodit šampony, kondicionéry, rozčesávače, olejíčky apod. , používáme jen rostlinné mýdlo, vlasy si chvíli na tu bezchemii zvykaly ale změna závratná a konečně nemusím stříhat 😉 . Objednávám z mydloteka.cz .

shine2015
19. zář 2015

Tanglke teezer máme a pak šampon, kndicionber pro děti a olejicek....dcera má kudrnaté vlasy od narození a ve 3letech nad zadek....huste....takže hřeben či jiný kartáč byly muka......a sponky....prostě ji děj klidně deset spojek na každou stranu pět....ony se tak nezacuchaji.....a až dorostou,prostě cop nebo dva copy.....já je teda cesu ještě vlhké.....

812014
1. pro 2015

Dcera ma stejny problem. Kudrnate vlasy. Strihani nepomohlo. Tangle teezer mame a rozcesat se to da ale stejne se to zakucka znovu. Rikame tomu ze ma svoje prvni dredy 😀 nedelame s tim nic. Nesnese sponky, celenky, nic

maudn
1. pro 2015

zkušenost mam s chlapečkem s kudrnatýmí vlasy, jakmile se vlasy ostrihaly a pak uz netrávil tolik času v postýlce v leže na zádech, tak problem ustal

stellamax
1. pro 2015

Mám tříletou holčičku a vlasy má stejné. Rozčeše to Tangle Teezer. Když jde ze školky, už má zase dredy, ale neřeším to 🙂

abcd987
1. pro 2015

u nás ten samý problém s chlapečkem, kudrnaté vlasy. Časem to ustalo, asi ve 2-3 let, když netrávil tolik času v postýlce nebo kočárku a neopíral se hlavičkou.