Bachovy kapky. Máte zkušenost?

19. led 2021

Ahoj všem, chtěla jsem se zeptat jestli máte zkušenosti s Bachovými kapkami? A Bachův sprej proti stresu jestli opravdu pomáhá? Moc děkuji 😊

maaaadlaaaaa
19. led 2021

Mám zkušenost s bachovkami skrz homeopatii, nikdy jsem si je nepořizovala sama, vždy na doporučení a fungovali. Měla jsem i krizové kapky a opravdu pomohly, takže sprej bude něco podobného.

bonavoxa
19. led 2021

Od homeopatie ruce pryč.

amazonkajanik
19. led 2021

@bonavoxa a to proč?

amazonkajanik
19. led 2021

Ano,měli jsme bachovky,nechala nám je míchat známá,abychom nebyli tolik ve stresu a na lepší spaní. Plus u mě na lepší hormonální rovnováhu. Sice k dítěti nepomohly, ale bylo mi po nich trochu lépe. Přeci jen, kdybych si je nechala míchat sama,bylo by to možná lepší ...

bonavoxa
19. led 2021

@amazonkajanik Je to okultismus.

amazonkajanik
19. led 2021

@bonavoxa holka,tak přesně tuhle odpověď jsem čekala!
Asi takhle, tohle vzniklo za dob,kdy byla na vzestupu inkvizice. Aby sedlák nemusel platit bábě za léčbu,obvinil ji z čarodějnictví a šup s ní na hranici. Při jejich výslechu,by se přiznal i kněz,že je šnek. Takže asi takhle. Vše kolem nás je dílo boží, včetně bylin. A Bůh jim dal tu schopnost, aby nám pomáhali. Jsou snad krávy ovlivněny černou magií, že žerou na louce to, co jim prospívá. Kdyby za dob inkvizice byl někdo, jako Ježíš, který léčil pouhým dotykem, byl by upálen,že je dílem ďábla. Jelikož Bůh nás trestá za naše hříchy zrovna tou a tou nemocí. Bůh netrestá, miluje a dává šance, abychom byli silní! Toť taková malá teologická vsuvka ...jo a kousni se třeba do zadku, ale uznávám Tomášovo evangelium!

bonavoxa
19. led 2021

@amazonkajanik Nechci se tady o tom dohadovat. Také jsem čekala tuto odpověď, a přesně vím, kam by ta ,,diskuse" zase vedla. Máš svobodnou vůli si uznávat i schisma a hereze. Z altruismu informuji, dohledat a rozhodnout se musí každý sám za sebe.

amazonkajanik
19. led 2021

@bonavoxa budiž,moudřejší ustoupí ...

maaaadlaaaaa
19. led 2021

@bonavoxa 🤣🤣🤣🤣🤣 Ano vždyť jsem čarodějka.
Tohle je hodně rozumné vysvětlení. Nevěděla jsem, že vlastně díky okultismu jsem si navrátila menstruaci. 🧙‍♀️🌕

Pro autorku: Prosím tě pokud by ses rozhodla zkusit homeopatika, tak najdi normální prověřenou homeopatku, která spolupracuje i s lékaři a stojí oběma nohama na zemi. Co ví, kdy může pomoci a kdy by člověk měl opravdu poslechnout doktora. 🙂

miskatus
20. led 2021

namíchala jsem je manželovi na míru od jedné paní, když neposlouchal, kapala mu je tajně a poslouchat začal :D za mě fungují :D

kassandra1
20. led 2021

Mám zkušenost, nechala jsem si namíchat na nespavost a nefungují. Za mě je to akorát tahání peněz z lidí....

petrakre90
Odpověď byla odstraněná
Zobraz