Kapky Gynex. Jakou máte zkušenost?

pajaa51
25. srp 2020

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat máte někdo zkušenosti s kapkami gynex? Pouzivali jste je na opozdenou ms a na otěhotnění? Jaké máte zkušenosti? Předem děkuji.

halaskovap
25. srp 2020

Ahoj, používala jsem je před těhotenstvím u dcery a otěhotněla jsem vlastně hned po další ms. Po skončení kojení jsem měla ms nepravidelnou a chtěli jsme s manželem druhé,tak jsem opět nasadila gynex a vlastně hned na ,,poprvé'' otěhotněla 😊

ee.liska
25. srp 2020

@pajaa51 pořídila jsem je a brala dva týdny. Pak už jsem byla těhotná. Zbytek jsem dala sestře a ta otěhotněla hned první měsíc, co je vzala 🙂

martik16
25. srp 2020

@pajaa51 Já brala v říjnu a hned ten měsíc otěhotněla.... bohužel to nedopadlo. Pak jsem zkusila znovu v dubnu a teď jsem ve 20tt. Brala jsem 3x7 kapek denně

pajaa51
autor
25. srp 2020

Tak to je super,to ráda slyším 😃. Ja právě,je beru a ve středu to asi bude týden. Mam ms nepravidelnou,ale ted se opozdila skoro o 60 dnů,ale kvůli stesu,tak jsem zkusila si koupit kapky a včera ms přišla. Takže mám z toho radost a doufám,ze se nám podaří otěhotnět. Proto se ptám,jak se vám to a za jak dlouho podařilo 😄

pajaa51
autor
25. srp 2020

@martik16 takže se ti to povedlo ještě ten měsíc?

meronym
25. srp 2020

@pajaa51 Muze to byt i psychikou, ale taky jsem otehotnela prvni mesic uzivani.

martik16
25. srp 2020

@pajaa51 jj pokazde ten mesic, co jsem je brala...

pro89
28. srp 2020

@pajaa51 tak mě nepomohl vůbec , ba naopak mi rozhodil cyklus 🤷‍♀️

pajaa51
autor
28. srp 2020

@martik16 tak to je super

@meronym právě,ze si myslím,ze to bude tím a myslím,te i ty kapky zabírají, myslím ze jsem míň vystresovana.

@pro89 tak to mi je lito a ty si si měla ms pravidelnou?

pajaa51
autor
29. srp 2020

Holky chtěla jsem se ještě zeptat. Včera mi skončila ms a ted testuju ovulku,kdy to máme zkoušet ob den nebo každý den? Každý den se právě nevidíme... Jakou máte zkušenost?

pro89
29. srp 2020

@pajaa51 ano , snažíme se skoro dva roky s jedním SP od ze doby se nedaří takže mi doporučili toto.

cuky_ducky
30. srp 2020

u mňa rovnako ako @pro89 - gynex mi k otehotneniu nepomohol akurat mi rozhodil predtým pravidelný cyklus

pajaa51
autor
11. pro 2020

Ahoj holky, tak konečně po tech několika měsících jsem se taky dočkala :srdce: (zakladatelka)
Jsem v 7tt a utz je z 6tt další týden ve čtvrtek jdu na kontrolu zase snad bude :srdce:. Včera jsem ještě zkoušela test a je pěkně silnej krásná dálnice :srdce: