Kapky Gynex. Došla Vám MS do týdne?

misicka03
29. dub 2020

Zdravím 🙋‍♀️ mám otázku tenhle měsíc jsem brala kapky gynex mám dlouhé cykly takže sem je brala na srovnání a na otěhotnění 3x3 pak 3x4 a 3x5 kapek 3 týdny teď mám týden pauzu zítra je to 7 dní od pauzy. Má otázka zní došla vám MS do týdne? Nebo vám kapky cyklus posunuli? Možné je, že se za dařilo, ale spíš ne 🙂 mé příznaky jsou věcně vsugerované. Děkuji

gbp
29. dub 2020

@misicka03 se mnou vubec nehly. ani sem, ani tam. vubec nic se mnou neudelaly. a to normalne na bylinky reaguju a zkousela sem je 3 mesice 🤷

aselluska
29. dub 2020

Zabral mi postupně. Nedocházela mi ms sama od sebe. Nejdříve jsem měla ms 36 den cyklu, pak jsem se dostala až na 30, a ještě jsem to kombinovala s kontryhelem a maliníkem. Ale hlavně chodila sama od sebe, žádná vyvolávačka. Takže fungoval.

roxanalit
29. dub 2020

@misicka03 Já minulý měsíc dobrala Gynexu a dostala teprve po 21 dnech ovu, asi 13 dní později jsem měla ducha na testu ale za 2 dny jsem dostala takové bolesti a ms, že jsem celý den proležela a můj cyklus trval 40 dní jelikož jsem asi gynex začala brát až 5 DC. Dnes jsem 24 dc a Gynex jsem dobrala a čekám co bude, snad -// , cykly mám nepravidelné. Není to sice odpověď na tvou otázku, ale myslím, že Gynex o něco cykly prodlužuje 🙂

lenickamimi
1. kvě 2020

@aselluska ahoj no já taky už to mám 3 cyklus že MS sama nedorazila musel mi můj doktor psát Duphaston teď už 5 dní beru gynex po Duphastonu tak nevím kde se MS coura 🤷‍♀️

aselluska
1. kvě 2020

@lenickamimi jestli ho bereš 5 dní nemůžeš čekát zázrak. Už nevím, jak to bylo v návodu kdy začít, ale ta pauza se má dělat po 3 týdnech? Po tak málo dnech se nic nestane, jsou to bylinky.

misicka03
autor
3. kvě 2020

@aselluska já je brala 3 týdny a teď jsem měla týden pauzu a MS nikde

kvetuska145
3. kvě 2020

@misicka03 ja ho tenhle mesic taky brala, zacinala jsem stim ze jsem byla 40 dc a ms nikde. Brala jsem ho dva dny a ms dorazila. Pak jsem ho dobrala do tech 21 dni a ted cekam co bude 😊 mam delsi cykly, tak jsem zvedava co to semnou udela. Kezby uz konecne dve carky 🥰🥺

petradt1986
14. kvě 2021

@kvetuska145 kvetusko a jak si to brala? 3 tydny a tyden vynechani, pote znova 3tydny bez ohledu jestli MS prisla nebo ne? Nekdo ma pozdeji ovulaci tak premyslim, jak to delaji, jelikoz test treba nic v te sedmidenni pauze neukaze..
Nebo proste vzdy od 1DC tri tydny a takhle každý cyklus?

kvetuska145
14. kvě 2021

@petradt1986 ano, zacla jsem ho brat a do par dni prisla ms, tak pak jsem pokracovala tri tydny a vetsinou do tydne ms prisla. Az porodim a prestanu kojit, tak mam v planu ho zase brat. Brala jsem 2x7 kapek 3 tydny a tyden pauza. A tak to budu zkouset i ted, ikdyz ms nedorazi do toho tydne 🙂 a nebo ty vzdy ber 3 tydny a pak pocky na ms 😊 ale je to uz rok, snad si to pamatuju dobře😀 pak jsem ho brala i 3x denne

petradt1986
14. kvě 2021

@kvetuska145 ja vcera dokoncila 3 tydny. Tyden vynecham a po tydnu pak zacnu znovu. Nebudu cekat na menstruaci.
Bala jsem se, ze doberu 3 tyden a menzes dorazi driv. Tak snad ne.. Vetsinou to mivam az 26-29DC. Ted jsem 22DC.

Spinim dlouho pred menses.. Tak treba mi na to gynex pomuze.

kvetuska145
15. kvě 2021

@petradt1986 drzim palce😊

mimeno
19. kvě 2021

Ahojky, taky se pridam ze svou zkusenosti. Normalne mam dlouhe a nepravidelne cykly od 40-60 DC. K tomu mam vzy hrozne PMS, vetsinou mi bylo spatne uz 14 dni pred menstruaci.
Gynex jsem zacala brat 1 DC, brala jsem ho 2x denne 7 kapek. Brala jsem ho 3 tydny, pak 7 dni vynechala a svete div se po 7 dnech prisla menstruace, takze cyklus se zkratil na 28 dni a to po prvni mesici užívání. Jsem zvedava co dalsi mesice. Ale uz ted nelituji.

petradt1986
20. kvě 2021

@mimeno ja vysadila gynex po 21 dnech a 23 den prislo spineni ktere trva do teď. Ještě se to v MS nerozjelo. Tak že na spineni mi zatím neoomohl. Ale asi je kratka doba.

gabi1979
23. led 2024

Ahojte, taká otázka, už 3 mesiace som nemala ms a v lekárni mi ponukli gynex, vraj bolo veľa žien spokojných. Moja gynekologička mi navrhla GRAV-IN. Čo by ste mi poradili, aby som opať dostala ms. Vopred ďakujem.