Kapky Gynex a silná menstruace. Stalo se vám také?

lucii732
15. dub 2021

Ahoj, 1.3.2021. Jsem začala brát kapky gynex, brala jsem třikrát denně 6 kapek tři týdny, pak týden pauza. Menstruace se nedostavila, testy negativní, nafoukly břicho, zhoršená pleť. Menstruace přišla o týden později. Tak jsem si říkala, že to bylinky srovnali asi tak jak tělo potřebovalo. Ale vždycky jsem měla menstruaci max pět dní i se špiněním a slabou , ale po kapkách přišla silná menstruace s krevními sraženinami a trvá už desátý den, tři dny je to sice už v malý míře, ale po utření na wc je vždy trochu špinění +ta krevní sraženina. Stalo se to také nějaké z vás? Nevím jestli kapky brát dál, jestli je to jen nějaké čištění těla nebo tam byla třeba cysta a díky kapkam praskla, nebo nevím co si o tom myslet.

anet_98
15. dub 2021

@lucii732 bohužel krvácení nemohu posoudit, protože jsem začala gynex užívat po vysazení antikoncepce a pak měsíc po porodu. Cyklus se mi srovnal na 30 dnů. Brala jsem ho vždy poslední týden před očekávanou MS a to jen 7kapek denně. Nafoukle břicho jsem neměla a pleť je před MS vždy horší. Krevní sráženiny mi přijdou pořád stejné - přijde mi to normální už od puberty. Do toho po porodu mám MS silnější (kojím a měla jsem ji teprve 2x za půl roku).
Zkus snížit množství a uvidíš.

levandule_k
15. dub 2021

Brala jsem gynex 5 kapek dvakrát denně, 3 týdny nic negativního jsem nezaznamenala. Gynex ti nemusí sedět, může tvůj problém zhoršovat, protože je klíčová otázka, co máš za problém, nebo se po něm takto "čistíš". Ale to jsem ti asi moc nepomohla...

lucii732
autor
15. dub 2021

@levandule_k to mě právě taky napadlo, že se tělo čistí, ale nevěděla jsem, jestli je to po kapkách takhle možný a zdravý. V prosinci jsem prodělala samovolny potrat a od té doby menstruace nebyla skoro žádná, proto jsem začala kapky brát. Pozitivní je, že menstruace se dostavila konečně jako menstruace a ne jen jako špinění, ale že je to tak dlouhý mě znepokojuje.

ema90
15. dub 2021

@lucii732 Mne treba Gynex nesedl vubec. Horsi a bolestivejsi ms. A nedelal mi dobre na zaludek.
Rozhodil mi cyklus, dalsi mesice jsem ho srovnavala pomoci kontryhele v kombinaci s malinikem a pak jsem hned otehotnela. Za me Gynex ne.

lucii732
autor
15. dub 2021

@ema90 malinik jako čaj? Myslela jsem že ten se užívá až před porodem. Ale vyzkouším všechno co mi k miminku pomůže 😁 jaký máš ověřený? A jak často se to pije s kontryhelem?

ema90
15. dub 2021

@lucii732 Pije se i pred porodem 🙂 Malinik ale zaroven i podporuje rust delozni sliznice, aby se vajicko hezky zahnizdilo. A kontryhel podporuje ovulacni hlen. Oba caje jsem pila kazdy den, jeden rano, druhy vecer (uz nevim ktery kdy, ale to je asi jedno), vynechavala jsem jen v obdobi ms. Treti cyklus uz neprisla 😀 Jen tedy pozor na to, ze ovulaci jsem mela docela bolestivou, fakt slo poznat, ze caje ucinkuji. No a taky navic cekam dvojcata, tak to jen tak 😅 Nevim, jestli diky cajum nebo bych je cekala i bez caju, kazdopadne plodna jsem asi dost 😀 A znacka caju je asi jedno, aby byly proste trosku kvalitni a hlavne sypany, ne sackovy. Ja je kupovala v nejake zdrave vyzive.

lucii732
autor
15. dub 2021

@ema90 a jak dlouho jste se o miminko snažili? Gratuluji k dvojčátkum ❤️😁 já mám doma dvouleťačku, takže zjištění dvojčat by mě asi kleplo 🤣 ale děkuju, kouknu na to. Já právě četla o kontryhelu víc negativních zkušenosti, asi je to prostě kus od kusu. Ještě jeden cyklus zkusím s tím gynexem a když se to nesrovná, tak půjdu na ty čaje 😊

ema90
15. dub 2021

@lucii732 Se soucasnym partnerem bych to snazenim nenazvala, zacala jsem pit caje a proste jsem temer hned otehotnela, takze opravdu chvilka 🙂 Ale znam i situaci kdy s byvalym pritelem (to uz je ale par let zpet) probihalo snazeni pres dva roky a bez vysledku i kdyz jsme byli
oba dva vysetreni a byli jsme zdravi.
Kontryhel v kombinaci s malinikem funguje skvele. Ja tedy nedam na nejaky blogerky a ruzny doporuceni, propagace apod., ale prave to celkem dost doporucuje jedna slecna/pani na instagramu a na jejim kanale na youtube a protoze to melo spousty kladnych recenzi (sdilela plno fotek slecen co ji posilaly pozitivni testy a psaly jak otehotnely hnedka), tak jsem si rekla, ze stovka za dva caje je nic, proc to nezkusit ze 😀 tak jsem sla, koupila si je a fakt jsem byla prekvapena jak rychle to zabralo 😅.

izzylka
16. dub 2021

Gynex kapky krom jiných účinků i detoxikují organismus...tudíš je pravděpodobné, že v prvních týdnech budou zažívací problémy, zhoršení pleti, silnější ms, zhoršení vlasů....to vše se ale po chvilce ustálí a vše se zlepší...
První měsíc jsem měla divnou pleť, zažívací problémy, bolela mě hlava a ms taky jiná...další měsíc už vše uplně ok...ms dokonce skoro nebolestivá, kratší a slabší, pleť mnohem lepší.....chce to občas jen vydržet, ale to dá málokdo a pak se radši píše, že je celej gynex uplně na 💩 🤣 neřikám, že sedne každému ale většinou to chce jen vydržet 🙂

lucii732
autor
16. dub 2021

@izzylka Děkuju, přesně to jsem potřebovala slyšet. Sama jsem se ujišťovala v tom, že gynex řeší v těle problém o kterým nevím a čistí mě, ale potřebovala jsem to slyšet ještě od někoho ať vím, že je to možný 😊 díky gynexu mi právě menstruace přišla aspoň hezky silná, před tím tři měsíce skoro žádná. Teď už je to jedenáct dní a z toho čtyři dny pořád ještě špinim, tak úplně nevím jak to teď počítat a kdy mám čekat ovulaci a jestli se snažit i přes špinění 😐

izzylka
16. dub 2021

@lucii732 jako nejsem expert, píšu jen svou zkušenost a to, co jsem se kde dočetla 😀 podle mě se ti fakt tělo hezky pročišťuje. 😀 kdy čekat ovulku nevím, ale pokud jen trochu špiníš, tak bych to neřešila a klidně se snažila 🙂 ono je někdy lepší tu ovulaci vůbec nehlídat a prostě sexovat z lásky a radosti z toho 🙂

levandule_k
16. dub 2021

@lucii732 Teoreticky je možné, že když jsi měla slabou menstruaci, tak se ti sliznice neodloučila úplně a teď se to "sečetlo". No můžeš to risknout, ještě jeden měsíc a uvidíš. Jinak nekombinuj bylinky a gynex. O bylinkách si něco přečti tady https://www.bylinkyprovsechny.cz/ Kromě kontryhelu, je pro ženy ještě řebříček a drmek.

ema90
16. dub 2021

@izzylka Tak ja konkretne jsem tomu dala sanci dlouho, mela jsem ty lahvicky tri. Takze kolem peti mesicu jsem to urcite uzivala a stale si stojim za tim, ze za me to bylo na ho*no, jak vy pisete.
Ne kazdymu to holt sedne, tak neni potreba psat, ze vetsina nevydrzi a pak to svadi na to, ze Gynex je na nic.

lucii732
autor
16. dub 2021

@levandule_k koukla jsem na tu stránku, ale nikde jsem nenašla proč není vhodný brát gynex a k tomu třeba ještě ten kontryhel? Na drmek jsem taky četla samé pozitivní reakce. Nevím jakou bylinu dřív když na každou to působí jinak 😀

izzylka
16. dub 2021

@ema90 však píšu, že neřikám, že to sedne každému 🤷🏻‍♀️ psala jsem spíš o těch, co to po týdnu vzdají a nadávají, že se jim vše rozházelo 🙂

izzylka
16. dub 2021

@lucii732 gynex totiž kontryhel už obsahuje 👍🏻🙂

lucii732
autor
16. dub 2021

@izzylka ahaaa, už to vidím, koukla jsem na složení. A tak co třeba ten malinik? Spíš mě zajímá jestli když toho budu kombinovat víc, tak bude vyšší šance nebo to naopak nebude dobrý? 🙂

levandule_k
16. dub 2021

Bylinky obsahují různé účinné látky a gynex také. Brala by jsi toho strašně moc. To je jak, kdybys měla angínu a brala dvojnásobek léků než, co ti předepsala doktorka.

izzylka
16. dub 2021

@lucii732 hele já osobně bych asi nekombinovala 🤔 ten gynex toho obsahuje fakt hodně, tak ať se ti to nebuší mezi sebou ... sice jsou to jen bylinky, ale neriskovala bych 🙂 já ho začala brát v měsíc, kdy nebyl chlap doma, právě proto, kdyby mi chtěl ten cyklus rozházet a další měsíc se nám to povedlo...sice biochemko, ale mě to nakoplo, protože do té doby (asi rok), to prostě nešlo 😂 to jen pro povzbuzení 👍🏻 takže si fakt myslím, že ten gynex uplně stačí..

lucii732
autor
16. dub 2021

@izzylka Děkuju, budu v gynex věřit, snad se nám to s ním povede. Tak hodně štěstí i Tobě a snad si tu za pár měsíců napíšeme jak jsme našly dvě čárky 😊

izzylka
16. dub 2021

@lucii732 tak snad se ti to celé nějak urovná, třeba další ms už nepřijde 🙏🏻 já měla před necelými 14 dny zase biochemko tak si dám asi tenhle měsíc pauzu 😂 u mě ty 2 čárky až takový problém nejsou, jen ta červená potvora se mě nechce vzát a furt chodí 😂

lightblue01
13. led 2024

@ema90 mohu se zeptat, i kdyz je to uz dele, co ti gynex delal a v cem ti nesedel? Mam pocit, ze jsem si s nim hodne uskodila. ☹