Gynex a ms. Za jak dlouho se Vám dostavila?

lenickamimi
20. kvě 2020

Ahoj holky prosím mám dotaz která jste brali ten gynex 3 týdny a pak týden pauze za jak dlouho se vám MS dostavila až po týdnu nebo jak jste to měli děkuji za odpověď 🙏

roxanalit
20. kvě 2020

@lenickamimi já když ho začala brát, tak 3 týdny a vysadila jsem ho na týden,jenomže jsem dostala teprve ovu, tt jsem měla za pár dní slabě pozitivní ale neudrželo se to,takže jsem tam měla pauzu asi 15 dní,jak ms došla začala jsem kapat zase 21 dní a pak jsem ms už nedostala, měla bych být podle ms 6+2tt ale jelikož mám ovu až kolem 20dc tak miminko bude o pár dní mladší,takže mě nikdy nepřišla ms v té pauze kdy by teoreticky měla přijít.

lenickamimi
autor
20. kvě 2020

@roxanalit aha tak to je fajn teď musím jen čekat na MS a kdyby zase nedorazila tak nic jiného mi nezbyde než jít znova pro Duphaston na přivolání a jestli opravdu gynex zabere a MS se dostaví tak ten 1dc už můžu zase kapat gynex že

lenickamimi
autor
20. kvě 2020

@roxanalit každopádně moc gratuluji k miminku a přeji radostné užívání si těhotenství ♥️🍀

roxanalit
20. kvě 2020

@lenickamimi ano přesně tak, já vždy čekala na ms a jak začala začala jsem kapat, ještě ber kyselinu listovou a já teda brala fertipronu. Děkuji ❤❤

lenickamimi
autor
20. kvě 2020

@roxanalit no právě že ja už 4 měsíce beru femibion 1 a teď ten gynex tak doufám že to k něčemu bude ❤️🙏

lenickamimi
autor
22. kvě 2020

@roxanalit ahoj prosím tě nevíš co znamená dutinky v děloze dnes na ultrazvuku mi ukázal doktor ale také si nebyl jistý tt je negativní nasadil mi znovu Duphaston

roxanalit
22. kvě 2020

@lenickamimi to vůbec nemám tušení :/

misicka03
23. kvě 2020

@lenickamimi Mě dorazila za 10 dní

lenickamimi
autor
23. kvě 2020

@misicka03 aha no mě po prvním balení Duphastonu dorazila do 4 dnů ale teď už vůbec čekám už 22 dní a pořád nic doktor mi včera na ultrazvuku ukazoval dutinky v děloze tak nevím co se děje