Gynex a ms a další už nedošla. Můžu být těhotná?

pajaa51
23. zář 2020

Ahoj všichni, chtěla jsem se zeptat jestli jste někdo užíval kapky gynex na zpravení ms a na otěhotnění. Mám první cyklus 3 tydny a tyden pauza za sebou. Hned první tyden co jsem je začala brát, tak se mi dostavila ms :palec: vrala jsem dál a včera jsem zkusila test a negativní, tak jsem je nasadila před tydnem znova a v pondělí měla ms dojít a nedošla ani dnes a test negativni. Před týdnem jsem měla nechutenstvi, bolest v podbřišku a hlen se mi spustil bílý není nějak extra hustý, nesvedi, nepali, nesmrdi…
Stalo se Vám to taky některé? Myslíte, te bych mohla být těhotná? S přítelem se snažíme o miminko. Ovu cca byla 7.9.,ale divné je, ze ms nikde najednou po gynexu, když predtim hned po tydnu… :,( Tak doufám, ze je to tehu :andel:
Děkuju za odpovědi

agneska7
23. zář 2020

Počkej a nebereš ten gynex trochu blbě ? Já ho tedy brala před asi 4 rokama ale začínalo se 1 DC pak ty 3 týdny a pak týden pauza a pokud se nepovedlo tak s ms se začalo brát znova ,

agneska7
23. zář 2020

On ten gynex nefunguje jako vyvolavacka , to že ms došla je spíš náhoda .... Ten poslední týden před ms se nema brát protože kdyby jsi náhodou byla tehu tak v tehu by se brát neměl

agneska7
23. zář 2020

A taky nemůžeš čekat zázraky jsou to jen bylinky , .. já ti samozřejmě přeji aby to tehu bylo .... Já jsem mívala ducha na testu až tak cca 3 dny po zpoždění tak se třeba ještě ukaže 🍀

pajaa51
autor
23. zář 2020

@agneska7 Noo ja jsem četla,ze je to jedno kdy se bere, hlavně,aby se dodržovalo 3 tydny a 1 tyden pauza. Prej je i na nepravidelnou ms... Ja si myslím,ze je to jedno kdy se bere... Ale předtím nez jsem začala brát gynex,tak jsem dva měsíce ms neměla až po týdnu brani gynexu, myslím,ze mi právě k vyvolání ms pomohl a právě ted se divím,ze nic,tak nevim,jestli ho mám brát nebo ne a nebo míň kapek beru pořád 3x7 kapek. Děkuji právě doufám ze to fakt tehu je 😃

pajaa51
autor
23. zář 2020

Jen teda me stvou ty testy,ze mi nechtějí ukázat aspon ducha 😅 nevím,jestli není třeba na testování brzy, protože ovulku nevím přesně,jestli jsem ji vůbec měla,ale myslím si, že v tom termínu ano,bylo mi divně bolelo me večer v podbřišku... Ale ovu testy mi neukázali stejně silnou,tak těžko říct... Přítel si myslí,ze na me ty testy nefungují,ze jsem ta vyjimka

agneska7
23. zář 2020

@pajaa51 na mě ovu testy taky ,,nefungovaly,, nebo spíš jsem to vždy prosvihla .... No u toho gynexu je důležité aby si to nebrala v těhu takže spíš až si je člověk jistý že tehu není tak nasadit proto je nejlepší ho brát od 1dc ... Ale když ms nepřichází je to těžko no měla jsem to stejné naprosto tě chápu .... Já jsem se nakonec na ten gynex vyprdla

pajaa51
autor
23. zář 2020

@agneska7 ahaa no práve je to těžké 😃 tak moc se snažím,wby to vyšlo vymýšlím všelijaký bylinky,aby to k vysněnému miminku pomohlo... A tobě pomohlo k otěhotnění co? Teda jestli se ti podařilo otěhotnět.

pajaa51
autor
23. zář 2020

Ted ještě přemýšlím,jestli je mám brát nebo ne,aby to mimi neublížilo

agneska7
23. zář 2020

@pajaa51 ano podařilo , snažily jsme se celkem 3 roky a 2 roky z toho jsem měla nepravidelnou ms cyklus klidně i 90 DC .. zkoušela jsem ten gynex ,kontryhel, Dr mi dával vyvolavacky ,potom clotilbegyt , norethisteron,utrogestan .... Nepomohlo nic nakonec se zpravidelnila sama od sebe +- týden ..... Po půl roce jsem otěhotněla to bohužel dopadlo SP ... A za dalších 5 měsíců se podařilo a máme chlapečka ... Těch posledních 5 měsíců po tom potratu jsme požívaly jen gel conceive plus tak možná že pomohl

agneska7
23. zář 2020

@pajaa51 teď bych nebrala počkala bych aspoň týden 2 a pokud na testu nic nebude tak teprve bych začala znova

pajaa51
autor
24. zář 2020

@agneska7 ja mám taky nepravidelný,ale většinou jen o týden a ted v létě mi to vynechalo na dvs měsíce proto ten gynex a po týdnu pomohl,ale ted teda ne no. Tak ho dneska už brát nebudu mám tam sice už asi na tři dávky,ake to už je jedno,pokud je to mimi nebudu už riskovat. Teď uvidíme co se bude dit... Ještě me napadlo,jestli třeba ty kapky nemůžou ovlivnit test nějak to hcg, možná je to blbost,ale když ms nedorazila těžko říct.... A ty si měla nějaký příznaky? A za jak dlouho po vynechání ms si zjistila na testu dvě čárky? Docela mě to děsí někde jsem četla,te se mu ukázali dvě čárky klidně i po třech týdnech vynechání...

pajaa51
autor
24. zář 2020

@agneska7 tak to je fakt zajímavý,ze nic nepomohlo... Tak asi něco na tom bude,ze na každýho zabírá něco jiného... Ale tak hlavně ze si otěhotněla a máš své vysněné děti

agneska7
24. zář 2020

@pajaa51 nene gynex určitě HCG neovlivňuje.... Příznaky jsem ani neměla mě v tu dobu bolel zub a říkala jsem si že to vynechání ms určitě zpusobyl stres z toho zubu ale dostala jsem silné antibiotika tak jsem si udělala test to jsem byla 32 nebo 33dc a byl tam dušík ( cykly jsem tehdá měla cca 30dc ) takže 2-3 dny po zpoždění ale byl to fakt jen slabý dušík a za další 2 dny to už byla pěkná čárka

pajaa51
autor
24. zář 2020

@agneska7 aha,tak to si měla dobrý,ja si taky myslím,ze je to ze stresu,ale je možný,ze bych mohla být tehu,ale nechci si žádný příznaky radši hledat.... Předtím, když mi v létě vynechala ms,tak to bylo ze stresu byla jsem pořád z něčeho smutná.... Takže mám testovat ob den?

agneska7
24. zář 2020

@pajaa51 jj ob den

pajaa51
autor
24. zář 2020

@agneska7 dobře, děkuji,tak snad se brzy něco objeví zkusím testnout v sobotu. A kterej je lepší ten test? 10mlu nebo 20mlu a popřípadě jakej test je nejlepší?

agneska7
24. zář 2020

@pajaa51 za mě je nejlepší mamatest má hodně barviva a ukáže fakt hezký je to citlivost 10

pajaa51
autor
24. zář 2020

Já mám od dr.maxe SEENOW citlivost 10mlu ,tak nevím jestli je dobrej. A pak drogerky intimed pregnancy 20mlu
Tak přemýšlím,ze si radši koupím mamatest asi

agneska7
24. zář 2020

@pajaa51 tak ty neznám jako těhotenský test je těhotenský test pokud budeš těhotná ukáže to i ten .. ... Ale ten intimed bych nechala na později není tak cytliví

pajaa51
autor
24. zář 2020

@agneska7 Dobře,dekuji,tak vyzkouším a uvidíme