Otěhotnení po HA. Za jak dlouho se Vám podařilo?

nikadelfin
13. kvě 2020

Dobrý den. Po 8 letech jsem vysadila antikoncepci. Občas jsem brala v kuse, bez pauzy.
Minulý týden jsem vysadila a začala pít kontryhelový čaj. V pondělí se dostavilo krvácení, včera sláblo a dnes zatím ani kapka.
Další platíčko už kvůli snažení se o mimi začínat nebudu.

Jak rychle jste otěhotněli po braní antikoncepce? Trochu mě zaskočilo jen dvoudenní krvácení. A tak celkově jsem nervózní, když to náhodou nepůjde hned (v co samozřejmě doufám 😀)

Předem moc děkuji za odpovědi!

saarunka
13. kvě 2020

@nikadelfin ahojky ja vysadila na zač. Prosince a ms Nedorazila jsem 23tt🤷🏻‍♀️😊

veruuu_kubesovic
13. kvě 2020

to je hoooodně individuální, poprvé jsem otěhotněla do 3měsíců od vysazení HA, podruhé až po roce...

1velrybka
13. kvě 2020

Po 10 měsících.

andyskarsgard
13. kvě 2020

Po 10 letech přes ivf teď jsem v 9tt

inkheart
13. kvě 2020

Po necelých 3 měsících, ale za tu dobu přišla jen jedna MS, protože HA mi šíleně rozhodila cyklus... 😔

jjasmina
13. kvě 2020

@nikadelfin po vysazení hned další měsíc, už bychto nedělala hned, zamlkle, následná revize a dlouho se nedařilo, rozhozeny cyklus

moonulka
13. kvě 2020

Měla jsem HA 9 let, první cyklus po vysazení byl ukázkový a hned ten další už se zadařilo. 😊 Zatím vše bez problémů, aktuálně jsem 40tt.

nagojka
13. kvě 2020

Ahoj ja brala HA 10let,vysadila sem v rijnu a porad nic☹uz sem z toho nervozni nesva a propadam zoufalstvi ale snazim se to davat...drzim palce🙂

te_reza
13. kvě 2020

Já vysadila, dva měsíce to hlídala a třetí si říkám, zkusíme to, asi mám ovulaci. Jsou jí 4 😂

mysh_me
13. kvě 2020

Ja brala HA 12 let, taky obcas bez pauzy. Po vysazeni prisla prvni MS stejna jako vzdy, ale pak jsem mela dlouhe cykly, klidne 6 tydnu - ja po 4 tydnech vyhlizela ms a kupovala test, a ona byla teprve ovulace... chvili mi trvalo, nez jsem se zorientovala kdy tak muzou byt plodne a neplodne dny (odhadem, nehlidala jsem), ve tretim cyklu se zadarilo, ted jsem ve 4. mesici.

janisek13
13. kvě 2020

Já vysadila HA po devíti letech na začátku července a zatím nic :(

eva118
13. kvě 2020

Po 5ti letech, rozhozený cyklus, skoro žádná sliznice, dlouho jsem se dávala do kupy, po porodu cyklus jako hodinky, takový jsem nikdy neměla.

la_amanita
13. kvě 2020

3 měsíce, cyklus byl tu chvíli pravidelný (víceméně, 28-30 dnů).

sarrita
13. kvě 2020

Brala jsem HA 18 let (za tu dobu pauza v součtu tak 5 měsíců) a otěhotněla jsem 4 měsíce po vysazení. 😉

michaela1990xx
13. kvě 2020

Brala jsem 10 let, vysadila minuly rok v prosinci a v lednu jsem zjistila, ze jsem v 5.tydnu 😊 Dneska uz v 6. měsíci

ba2te
14. kvě 2020

Vysazovala jsem HA skoro po 10 letech. Otěhotněla jsem po roce, to nevyšlo a pak přesně po roce od revize.

linethe
14. kvě 2020

Brala jsem cca 5 let a otěhotnět se mi podařilo za 15 měsíců

luca0302
14. kvě 2020

@nikadelfin v prvním těhu jsem otěhotněla asi po 2 MS po vysazení HA (tehdy po asi 10letém braní v kuse), nyní jsem v září dobrala poslední platíčko (asi po 9 měsících), na konci října přišla MS a v 25.11. jsem už věděla, že jsem těhu (tedy neplánovaně, otěhotněla jsem prý těsně po MS - v den , kdy skončila)...nikdy bych tomu nevěřila ((:: stalo se a nyní se těšíme na příchod našeho překvapení🙂, už nejsem nejmladší, 39....a první těhu před 11 lety!

pindrusice
14. kvě 2020

Vysadila jsme ke konci října a v únoru otěhotněla. A mezitím jsem neměla ani jednou MS, takže odhadují že hned při první ovulaci :D (Ale je fakt,že když jsem přestala brát HA před lety, tak jsem neměla menstruaci několik měsíců,nez jsme ji zase asi po půl roce začala brát. ) Prostě mi to vždy totálně rozhodila, takže ji už 8 let neberu. Hodně štěstí.

saarunka
22. kvě 2020

@michaela1990xx jee ,to mame stejne. Ale ja brala jen 4 roky🤭🎀