Energetický nápoj v těhotenství

sabi410
25. črc 2018

Ahoj, dnes sa mi stala taka vec, omylom som sa napila miesto malinovky asi 2dl energetickeho napoja. Som v 9 tyzdni tehotenstva. Bojim sa ci to nemoze uskodit😥😥😥 Myslite ze to bude ok?

zuzkabou
25. črc 2018

Záleží, jaký to byl energetak. Ale mě třeba popíjení XS po douscich pomohlo v 10tt od nevolnosti. Jednou se nic nestane. Je to jako káva.

sabi410
autor
25. črc 2018

@zuzkabou to bol taky lidlovsky energy. Asi 2 glgy kym som zistila ze pijem. Z muzovej salky. Tak verim ze takto je to neskodne

tratatundra
25. črc 2018

@sabi410 Nebudeme si klamat, taky energetak je pekny humus co sa tyka zlozenia, ale dva glgy su neskodne ;) poznam zeny co pili Redbull pocas tehotenstva a deti maju zdrave ;)

sabi410
autor
25. črc 2018

@tratatundra viem ze je to hnus ja ho nepijem vobec len muz to mal vedla mojho hrnceka a nejak som si odchlipla z toho jeho. Trocha som sa zlakla lebo predsa dietatku bije srdiecko rychlejsie... Ale. Upokojili stw ma 🙂

priefi
26. črc 2018

@sabi410 je to svinstvo samo o sobe, takze pro mimco to taky neni nejlepsi. Vypij dostatek ciste vody, ono se to zredi. Jednorazove si myslim, ze by nemelo ublizit, ale uz to urcite nepij