Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.

  Rakovina prsu. Strašák, ale bohužel krutá realita. Nicméně, je fajn vědět, že jsou lidé, kterým to není jedno. A tak se tatérka Martina Urban snaží i svojí troškou přispět ke lepšímu životu žen, které se nevyhnuly mastektomii a po operaci jim tetuje prsní dvorce. A tak, pokud znáte někoho, kdo by to potřeboval, šířte zprávu dále...

  https://www.facebook.com/urbanpermanent

  tratatundra
  Zpráva byla změněna    2. lis 2022    

  Já vím, není dokonalý, ale na místního patlala je docela fajn. Zítřejší narozky budou snad díky němu nezapomenutelný. 😍

  Přejeme krásné Vánoce!

  tratatundra
  3. říj 2021    Čtené 1330x

  Hasta la vista! ...zas někdy příště

  Možná jste si toho všimly, a třeba také ne. Na mém profilu ode dneška nesvítí „nálepka" Ambasadorka.

  Je to tak, přišlo i na mě. Kdo mě sleduje, ví, že za ten čas se můj život změnil. Absolutně. A teď přichází změna další. Po třech letech a třech měsících, po dobu kterých jsem zde na Modrém koníku byla součástí projektu Ambasadorka pro mé milované PEPCO, přichází čas rozloučit se.

  Byla to pro mě velice zajímavá zkušenost, která do mého mateřského stereotypu přinesla spoustu nových vzruchů, nových aktivit, také nových přátel, spoustu inspirace. Naučila mě pokoře, naučila mě nebrát si vše osobně, reagovat s rozvahou, přijmout názory, které se liší a třeba i ty, které nejsou interpretovány tak, jak bych si možná představovala, zakousnout si do jazyka. Nebudu vám lhát, přičichla jsem zde i ke kyberšikaně, k hejterům a nepříjemným online zážitkům, no pozitiva převažují.

  Chtěla bych se v první řade poděkovat vám všem. Za vaši podporu, milá slova, za každý lajk, komentář, za to, že jste mě podržely v těžkých životních situacích, prostě za vše.

  Moc děkuji i holkám z PEPCO a především holkám z Modrého koníka, které byly vždycky „ready" poradit, pomoct, popostrčit, když bylo potřeba. <3

  A také svým ambasadorským kolegyním, a také těm, které mezi časem svůj „farewell" pozici ambasadorky řekly. 

  Snad jste si to s PEPCO tady na Modrém koníku užily stejně jako já. 

  Já si postupně teď dám od sociálních sítí pauzu. Alespoň na nějakou chvíli.

  A kdo ví... pokud půjde vše podle plánu, třeba se mezi vámi brzo zas objevím... 🙂

  Buďte tady na seba hodné <3

  Mám vás ráda.

  Katka a #pepco

  No já bych tipovala klidně daleko víc.

  Mrkněte na nový leták #pepco .
  Já v něm pár "must have" našla!

  https://pepco.cz/letaky/interier-v-loftovem-stylu/

  Když vidím ty soupravičky pro batolata, nemohu se zbavit pocitu, že bych ještě jedno potřebovala. 😁😁

  #pepco

  Když najdete spřízněnou duši. 💪🤗
  A ta má navíc doma 3D tiskárnu. 😁

  Druhého září to byl rok, co jsem začala běhat. S přestávkami, jelikož bylo období, kdy jsem neměla kam dát děti a nebyl tak prostor, ale pomalu se blížím k cíli. 😍😍😍

  Čaute tetyyyyy!!! Poslední dny jsem v jednom kole a tak nějak nestíhám ani Koníka otevřít. Polepším se. 🤗😋 Tak vás alespoň takhle ve dvou zdravíme.

  A hned se vás i zeptám... Jak jste si jistě všimly, fotka vznikla v autě a Ben je na předním sedadle. Jo, no, jinak jsme se do auta nevešli. Dodržali jsme všechna pravidla, která platí, když dítě vezete vepředu. Moje otázka zní: Víte, za jakých okolností se dítě smí vézt v autě na předním sedadle? Co všechno musí být dodrženo? A vozíte tak děti?

  PS: Nejspíš to bude kontrovezní téma, tak prosím, hlavně v kliduuuuu 😘

  #pepco

  Tohle mě hodně pobavilo. Poté, co dnes předemnou jela autoškola docela dlouhý kus cesty se tomuhle fakt nedivím. :D

  A ať je to tady dobře viditelný, od @maruskakaras si půjčuji řešení křížovatky ze včera! Je to zapeklitá situace takhle na obrázku, ale věřím, že kdybyste se do ní dostali v reálu, tak ji zvládnete bez mihnutí oka. 🙂

  (2 fotky)

  Je to tadyyyy!!! Premiéra páté řady La Casa de Papel vyjde za 15 minut!!! Já už jsem si obnovila členství na Netflixu a nemůžu se dočkat! Kdo je v tom se mnou?

  Čas od času vás zde zkouším z "autoškoly" a tohle je fakt zapeklitý a většina mých známých odpověděla špatně. Kdo projede křižovatkou jako první? Autobus anebo osobní auto?

  Já vím, vy už to máte za sebou, nás to čeká zítra. 🤗🤗 Vše nachystané. 😍

  tratatundra
  Zpráva byla změněna    27. srp 2021    

  I to je důkaz, že pravá láska existuje...

  tratatundra
  Zpráva byla změněna    27. srp 2021    

  Tak, HP mánie je u konce. Předpokládám, že všude už je jen pár zbytků a tak je čas dát vám do pozornosti leták, který bude v platnosti od příštího čtvrtku, tj. 2.9. #pepco #letak

  Najdete ho ZDE: https://cutt.ly/qWoEi1l

  Já to nevzdávám!!! Licenční a nejen Harry Potter. 🤗

  #pepco

  Tematické odpoledne. V #pepco na nás zbyly pouze spoďáry a ponožky, ale my jsme spokojeni. 🤪🤣

  Už pár týdnů mám v hlavě potřebu naučit se dělat jedno z mých oblíbených jídel a dnes jsem se konečně odhodlala... Bún Bò Nam Bô. Jelikož jsem ale neměla všechny ingredience, cílem dnes bylo vyšperkovat hlavně omáčku do dokonalosti. A ta se povedla. 😍 Příště už i s hovězím a vším tím plevlem, co tam patří 🤪 (Berte s nadsázkou)

  #pepco

  Zpátky do školy s Harry Potterem z #pepco. 🤗😍 Kdo tam také dnes naběhne?

  tratatundra
  Zpráva byla změněna    17. srp 2021    

  Dívej, mami, já nemám zoubky, jsem babička. 😁 Ale jo, alespoň, že se zabaví...

  (2 fotky)
  tratatundra
  Zpráva byla změněna    16. srp 2021    

  Viděli jste už v PEPCO tyto dva skvosty? Balohy Christian Lacroix! Každý za 420,- a jsou fakt boží! Já si pořídila ten menší. Je moc šikovný a hezký!

  ➡️ Batoh Christian Lacroix, dámský, jednokomorový, s uchem, s vnější kapsou na zip na předním díle, s vnitřní kapsou na notebook se zapínáním na suchý zip a s nastavitelnými ramenními popruhy, rozměry: 30 × 16 × 46 cm – 420 Kč
  ➡️ Batoh Christian Lacroix, dámský, jednokomorový, s uchem, vnější kapsou na předním díle a nastavitelnými ramenními popruhy, rozměry: 24 × 13 × 32,5 cm – 420 Kč

  #pepco

  O víkendu jsem vzala děti na výlet. Ke kámošce z dětství. A řeknu vám, bylo to megaboží 😍
  Dnes jsme absolvovali Donovaly. Za mě zklamání, ale děti nadšený a to je hlavný.

  (4 fotky)

  🛵Ještě chvíli vás tou dovolenou budu spamovat. Ale mám pár super tipů.

  Z týdne na Rhodosu jsme 4 dni měli "rentnutý" skútr a přejezdili jsme celý ostrov. Já se naučila jezdit taky. Navíc šlo hezky zjednat cenu a na 4 dny nás skútr o objemu 200cc vyšel ani ne 100€ včetně plného pojištění.

  A s větrem ve vlasech jsme jezdili od pláže k další. Po všech krásných zákoutích...

  Takže Rhodos ve dvou na motorce vřele doporučuji.

  🛵♥️🛵♥️🛵♥️🛵

  tratatundra
  Zpráva byla změněna    9. srp 2021    

  Dovolená... Bez dětí. Nemyslela jsem, že na to někdy dojde... Došlo. 😍 Boží to bylo. ♥️ Hrabu se ve fotkách a až je mi smutno, že to tak uteklo. Své děti miluji nadevše ale ten bezstarostný týden stál fakt zato.

  tratatundra
  8. srp 2021    Čtené 1244x

  Cestou necestou s kufrem z PEPCO

  Řekněme si to hned na začátek. Není moc odvážlivců, kteří se odhodlali koupit si cestovní kufr v PEPCO, aniž by jim ho někdo doporučil, nebo ho potřebovali rychle a levně.

  Já se k tomu odvážila a nelituji. Koupila jsem ho především proto, abych ho prostě vyzkoušela a mohla podat relevantní zprávu o tom, jestli se tato investice vyplatí, nebo ne. Ani jsem netušila, jak užitečný mi bude a jak efektivně jej využiji.

  Pojďme tedy na to.

  Kufr na první pohled působí malinko křehce. Proti značkovému, který doma mám má měkčí korpus. Zipy působí ale bytelně a kvalitně. Co jim lze vytknout je absence takové té dírky na zámek. Součástí kufru sice je i prvek s možností kódovaní, který slouží na uzamčení zipu, ale ten se mi nepovedlo otevřít, jelikož jej někdo zakódoval již v obchodě a tak se pro mě stal nepoužitelným. (Pokud někdo tuší, jak to „resetovat", sem s tím!)

  Kolečka jsou zasazená do těla kufru, takže nejsou náchylná k ulomení, což se mi již jednou na mnohem dražším kufru stalo hned u prvního použití. (Dovedete si představit ty nervy...)

  Kufr nabízí možnost rozšíření (jako snad každý textilní kufr), za pomoci přídavného zipu vedeného kolem korpusu. Což mě ale osobně chybělo je výsuvná konzole dolů, která by rozšířila základnu kufru tak, aby se v případě jeho rozšíření, nepřevažoval dopředu. Jelikož tam tato možnost chybí, dopředu se převažoval a člověk tak musí zvážit předem, jak rozmístí obsah kufru.

  Malinko mě zklamala teleskopická rukojeť, která se po pár vytaženích již špatně zasekává a tak se svévolně stahuje a vytahuje, když je ve střední poloze. Ta maximální zatím, naštěstí, drží.

  Kufr se mnou absolvoval i let a tím pádem i zacházení letištního personálu, a přestože jsem ho neměla obalený igelitem, ani jináč zabezpečený, nejeví známky poničení. (Jeden kufr mi již z letadla vrátili bez kolečka, takže za mě velké plus.)

  Rozměr kufru, který mám já (ten nejmenší), splňuje podmínky pro příruční batožinu u většiny leteckých společností.

  Jak to tedy s tím kufrem je?

  Nijak zvlášť nevyniká, ale ani nezklame. Má své mouchy, ale zároveň je ve své cenové kategorii uspokojivým artiklem.

  Dávám mu 7 bodů z 10. Koupě se vyplatila a já se těším na další výlety, které spolu absolvujeme. <3

  Cena tohohle kousku (velikost S) byla 420,-
  Objem: 30 litrů
  Rozměry: 45,5 x 32 x 21 cm

  Zatěžkávací zkoušku absolvoval na výbornou. Sepisuji recenzi, ale už teď mohu říci, že za málo peněz nabízí dostatek muziky. 🤗

  #pepco

  🍉Jedna veliká pravda o melounu 🤣🍉