A ať je to tady dobře viditelný, od @maruskakaras si půjčuji řešení křížovatky ze včera! Je to zapeklitá situace takhle na obrázku, ale věřím, že kdybyste se do ní dostali v reálu, tak ji zvládnete bez mihnutí oka. 🙂
@malenka3 No, já říkám, víc než půlka mých známých to nedala.
nejak nechapu, kde byl pro ty spatne odpovidajici problem, kor, kdyz jeden vzdycky jede do prava a ten druhy do leva. Ze zkusenosti vim, ze lidi blbnou, kdyz se maji mijet v krizovatce, kdy oba jedou z protismeru doleva, to byva problem🙂
Taky nerozumím proč lidi odpovídali špatně.
@malenka3 víc jak půlka? 🤦 Pak nemám mluvit sprostě za volantem 😁
@leniczka23 protože se řídili svislým značením, i když jel semafor 🤷♀️
@alneka 🤷 já spíš nechápu, že lidi neznají pravidla.
@leniczka23 hned se zas o kus víc bojíš, s čím se potkáváš 😡
@leniczka23 Nevím, jestli to bude dobře pochopitelné, ale zpaměti ti neřeknu, který pedál je v autě na co (musela bych se fakt hodně soustředit a v hlavě si přehrát situace), ale ty nohy to ví. Podobné je to s těmi obrázky, dost jsem váhala, ale uvědomuju si podobnou křižovatku u nás a dobře vím, kdy mám jet. Stejně jako ti spousta dospělých nevyjmenuje vyjmenovaná slova, ale píše je správně.
@zuzkasim Přesně. Já to tam pak taky psala, že jsem napsala autobus, ale v reálu bych v osobáku jela první. A řešila jen semafor, ne značku nad ním. Myslím, že docela mate i to, že je u obrázku napsáno, že jde o složitou situaci 😁 Přitom ve skutečnosti bychom všechny (nebo aspoň valná většina) jely správně.
Snad to bylo jen tou obrazovou metodou




No to doufám, protože těch špatných odpovědí tam bylo požehnaně 🤦♀️