❤️
20. zář 2021
Však počkej, až budete mít děti... včera jsem se od malého dozvěděla: "Nevadí, tatínek vytiskne." (Když jsem mu říkala, že si zase rozkousal savičku od oblíbené flaštičky, které se i ve 2,5 letech odmítá vzdát 😀 )
21. zář 2021
tratatundra
autor@merope Jo, tak ty my máme :D :D :D
21. zář 2021

Pozor,krehke 🙂 (ale krasne)