To vypadá hezky
16. srp 2021
tratatundra
autor@katynka78 Měla jsem baťoh ve 35 stupních na zádech celý den v bílém triku. Triko pořád bílý. :-P
16. srp 2021
@tratatundra paráda! Děkuju💋
16. srp 2021
Vypadají fakt super 👍
17. srp 2021
To vypadá hezky
@katynka78 Měla jsem baťoh ve 35 stupních na zádech celý den v bílém triku. Triko pořád bílý. :-P
@tratatundra paráda! Děkuju💋
Vypadají fakt super 👍
Tak ty jsou fakt super! Snad to nebarví😊