Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
  Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.

  Začínáme s přípravami na sobotní oslavu - Anička bude mít 3. roky a maminka s tatínkem 6. výročí svatby. Navíc mamince končí rodičovská. To bude mejdlo!
  Tak jsem si nechala poradit od netu pozvánku, přidala naši fotku, ručně dopsala text a poštou poslala těm, co příjdou. Těším se. Dort objednaný, další věci se nachystají v pátek, máme koupené blbůstky a ozdobení bytu a stolu a snad to bude tak trochu víc řachanda než minulé dva roky. Anička již promlouvá moudra a moc ráda tančí a zpívá opravdu moc hezky, takže to bude víc a víc o ní, než když se sotva rozchodila a nebo loni když nám toho ještě moc nepopovídala. Každé narozeniny jsou jedinečné, takže hurá přípravy a hurá slavit.

  #mdz

  Milé dámy koníkovky, vězte, že jste jedinečné, krásné a úžasné. Přeji vám krásný svátek a jednu písničku pro vás.

  https://www.youtube.com/watch?v=1D5EMuo0kjo

  #dekujemekonikovi za to, že mi dal pocit, že v tom nejsem sama, že tu najdu oporu a zároveň já sama ji můžu poskytnout. Že tu najdu odpovĕdi a sama můžu zodpovĕdĕt otazníky.A že jsem závislák, ale vděčný!!!!

  Píši si to tady jen tak, že to mám v hlavě už hodně dlouho. Fandím každému, kdo chce a kdo to dokáže. ALE JÁ TO NEDOKÁŽU A TUDÍŽ JSEM SE SMÍŘILA S TÍM, ŽE JSEM PŘIBRALA a nejde to dolů, TAKŽE SE HRDĚ HLÁSÍM K velikosti 40 a nehodlám si zničit duši smutkem, že nepatřím k hubeným. A KDYBY NEBYLO TLUSTÝCH, JAK BY TI ŠTÍHLÍ POZNALI, že jsou štíhlí? 🙂 a pro ty, co by si chtěli do mě rýpnout, že kdybych zhubla, že bych byla ráda, tak podotýkám, že ano, ale nejde to a tudíž se tím nehodlám trápit. Všem ostatním gratuluju a sobě taky, že se beru taková, jaká jsem.

  Chci se trošku pochlubit - jsme na facebooku s Aničkou - nejen recence, ale následně i fotogalerie. Jsem na ni hrdá, protože to vypadalo, že to nepůjde, ale nakonec se z toho vyklubal bezva zážitek nesoucí velké pokroky a radost pro Aničku. Náš příspěvek je ten uprostřed - jsme prostě pruhované🙂

  https://www.facebook.com/media/set/?set=a.15233...

  Sláva! Dodržela jsem to! Nestresovala jsem, užila si to v rámci možností ten předvánoční stres a dneska, v ten slavný den štědrovečerní si to maximálně užívám. Vše hotovo, jen se nachystá rybička a masíčko k večeři a jinak se budu těšit ze své rodiny a z toho, že jsme zdraví a spokojení, že nám pan Bůh nadělil či osud, nebo kdo to řídí. Uvědomuji si, co mám a i když to tak často nevypadá, tak to vím až moc dobře. Krásný vánoční čas všem.

  (3 fotky)

  #veselevanoce Všem milým Koníkovým dámám přeji ty nejpohodovější dny během vánočních a novoročních svátků. Ať jste zdraví, v pohodě a moc a moc šťastní za to, co jste v životě získali a s kým můžete být. A pokud je ve vašem životě něco smutného či špatného, přeji vám, ať se to obrátí v dobré a pro vás s úsměvem. Vaše závislačka Koníkovka Katka

  Už se to opravdu blíží a já stále dodržuju svoje předsevzetí, že se letos, kdy jsou moje poslední Vánoce na rodičovské, nebudu stresovat. Vyšla jsem si včera sama do města, abychviděla olomoucký stromeček. Sice mi přijde takový jednoduchý, v televizi byli bohatší v jiných městech, ale JE TO NÁŠ OLOMOUCKÝ STROMEČEK a mě bylo na náměstí tak krásně!!! Všem přeji nádherný adventní čas.

  (3 fotky)

  Před týdnem jsem měla cestovní horečku do Prahy a ještě jsem nestihla napsat, jak to bylo úžasné. Až na pár karambolů (nejeli jsme Pendolinem, vlaky furt zpoždění, takže byl strach, zda to stihnem), to bylo ÚŽASNÉ!!! Koncert ONE REPUBLIC předčil moje očekávání, užila jsem si to každou buňkou těla a zpívala a tančila stejně jako celá O2 arena. Zbytek víkendu taky super, navštívila jsem obě svoje kamarádky, co mám v Praze, byla na nákupech a po dlouhé době jsem měla pocit, že volně dýchám. Jediné co mi to kazilo byla migréna a trošku flámování, ale výhoda byla, že jsem nemusela k nikomu vstávat. Děkuju Bohu a manželovi, že mi to dovolili prožít. Nikdy na to nezapomenu, nikdy!!!!!

  (6 fotek)