• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Je možno podat dítěti mléko AR i když neblinká?

19. srpna 2009 
lslo o jednu konkretni vec.no dobre,ja mlcim :zipper_mouth: citim tu trochu dusno z tebe,aponchie,tak sorry :confused:
19. srp 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
halahalo...víš moc dobře kdo je gabrianka, když na její téma odpovídáš, ne?
19. srp 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to nemusis ja se ptam na fakta a kdyz na ne treba nechces odpovedet tak nemusis.mozna ti to vyznelo jak nemelo zadne dusno ti nedelam jen s eptam..nezaobaluju otazky vis? :sunglasses: a jak rikas kazdy se pta na co chce :sweat_smile:
19. srp 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
neznam a odpovidam na to,jake tema je nejbliz a nejvic nahore :sweat_smile: a pokud se do diskuze zapojit umim
19. srp 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
NEZNÁŠ POSTUPY,TAK NEMŮŽES RADIT
19. srp 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
swarz: :grinning: :grinning: :grinning: ty si koza vid ja ted nevedela kdo to je ja myslela ze se gabri zblaznila :grinning: :grinning: :grinning:
19. srp 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
sem to musela dát pryč...se na to nedalo koukat :grinning: :grinning: :grinning:
19. srp 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: to byl dobrej vtipek sem se konecne za dnesek zasmala od srdce ja fakt myslela ze je to ona a dala si tvou prezdivku...nez mi to doslo mam delsi vedeni :grinning: :grinning: :grinning:
19. srp 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeudi... :grinning: :grinning: :grinning:
19. srp 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
JÁ TI HODNOTILA FOTO a krista to zamkla
asi věděla proč :grinning: :grinning: :grinning:
19. srp 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co? dobrý?
19. srp 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já dávám AR BEBU a můžu opravdu potvrdit to,že je to nezasytí,když byli malí(teda oni o moc nevyrostli :grinning: ),tak se budili co 2-3 hodiny a to mám dvě,takže jsem toho opravdu moc nenaspala,ale abych přemýšlela,čím je zaplácnout? :fearful: Teď se mi vzbudí,tak jednou(někdy když se vzbudí kolem půlnoci,tak dvakrát)za noc :sweat_smile: a používám stále to samé,takže o zasycení to není.Chce to čas,kamarádky malý spal celou noc od 2 měsíce a někomu se vzbudí ještě v roce.... :sweat_smile:
19. srp 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
schwarzi
no čačaná holčička si byla :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
19. srp 2009 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek