Je možno podat dítěti mléko AR i když neblinká?

gabrianka
16. srp 2009

bavila jsem se o tom s kamaradkou...ma hrozne problemy ze ji mala nechce v noci spat,porad ma hlad a budi se moc casto...je na UM.mleko AR ma udelat sve a zahustit mlicko v zaludku daleko vic nez klasicke norm.mleko..aby dite neblinkalo..je mozne to zkusit podat mimcu na noc kdyz se casto budi hlady?zadne vicesytici mleka na malou nezabiraji to uz ma vyzkousene..myslite ze bude lepsi efekt? 🙂 diky

halahalo
19. srp 2009

lslo o jednu konkretni vec.no dobre,ja mlcim 🤐 citim tu trochu dusno z tebe,aponchie,tak sorry 😕

schwarzovka
19. srp 2009

halahalo...víš moc dobře kdo je gabrianka, když na její téma odpovídáš, ne?

aponchie
19. srp 2009

no to nemusis ja se ptam na fakta a kdyz na ne treba nechces odpovedet tak nemusis.mozna ti to vyznelo jak nemelo zadne dusno ti nedelam jen s eptam..nezaobaluju otazky vis? 😎 a jak rikas kazdy se pta na co chce 😅

halahalo
19. srp 2009

neznam a odpovidam na to,jake tema je nejbliz a nejvic nahore 😅 a pokud se do diskuze zapojit umim

soanpe
19. srp 2009

NEZNÁŠ POSTUPY,TAK NEMŮŽES RADIT

jeudi
19. srp 2009

swarz: 😀 😀 😀 ty si koza vid ja ted nevedela kdo to je ja myslela ze se gabri zblaznila 😀 😀 😀

schwarzovka
19. srp 2009

sem to musela dát pryč...se na to nedalo koukat 😀 😀 😀

jeudi
19. srp 2009

😀 😀 to byl dobrej vtipek sem se konecne za dnesek zasmala od srdce ja fakt myslela ze je to ona a dala si tvou prezdivku...nez mi to doslo mam delsi vedeni 😀 😀 😀

schwarzovka
19. srp 2009

jeudi... 😀 😀 😀

soanpe
19. srp 2009

JÁ TI HODNOTILA FOTO a krista to zamkla
asi věděla proč 😀 😀 😀

schwarzovka
19. srp 2009

a co? dobrý?

crca
19. srp 2009

Holky já dávám AR BEBU a můžu opravdu potvrdit to,že je to nezasytí,když byli malí(teda oni o moc nevyrostli 😀 ),tak se budili co 2-3 hodiny a to mám dvě,takže jsem toho opravdu moc nenaspala,ale abych přemýšlela,čím je zaplácnout? 😨 Teď se mi vzbudí,tak jednou(někdy když se vzbudí kolem půlnoci,tak dvakrát)za noc 😅 a používám stále to samé,takže o zasycení to není.Chce to čas,kamarádky malý spal celou noc od 2 měsíce a někomu se vzbudí ještě v roce.... 😅

soanpe
19. srp 2009

schwarzi
no čačaná holčička si byla 😵 😵 😀