• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jogurty Activia. Může je malá?

22. dubna 2010 
ahojky holky malé dělali výtěry ze zadečku kvůli průjmu a přišli na to,že jí chybí ve střevech zdravé bakterie.doktor říkal že jí mam dávat jogurty activia bílé,myslíte,že už to malá může?
30. bře 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jojo určitě můžeš..Mě je teda Adámek nikdy nechtěl, ale třeba budou Barborce chutnat :wink: Jinak já doporučuju dávat probiotika...např. Probian mimi...ten jeden pytlík rozmíchaný třeba v jídle nebo ve vodě, je stejně jako kdyby snědla kilo bílého jogurtu se živýma kulturama :wink:
30. bře 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
děkuju moc,zkusám i ten probian mimi :wink: děkuju za radu :slight_smile:
30. bře 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
misell, jj, aktivia je sice fajn, ale nezachrání to, to je jen na podporu , udržení těch hodných bakterií. kup v lékárně - poradí ti - probiotika pro děti, těch výrobků je plno, klasika jsou Probiotické kapky, ted už nestojí tolik, nebo ten Probian, lactobaciluss dělá nějaká švýc.firma, v lékárně ti pomohou. ale jen na aktivii nespoléhej, to je málo.
30. bře 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
berenik.:lactobaciluss máme doma jenže už ho mam otevřenej měsíc a neodvážila jsem se ho malé dát musím nejspíš koupit nový,že?
30. bře 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to nevím, určitě to má omezenou životnost, mělo by to tam být napsaný - otevřené spotřebujte do...., nebo si cinkni doktorce.
30. bře 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
berenika tak jsem malé dnes koupila laktobacílky:slight_smile:tak uvidíme :slight_smile:
31. bře 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
bezva. a neboj, to není žádná nemoc, prostě je někdy ve střevech trochu zmatek:slight_smile:))).
31. bře 2010 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
laktobacily se nezkazí, jen vymírají.musí se uchovávat v lednici,jinak pomřou a bude to k ničemu :wink:
31. bře 2010 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
nám dr. doporučila Nutrolin-B sirup
31. bře 2010 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
my jsme dostali doporučení na Nutrolin-B, brali jsme ho docela dlouho, ale teď dávám Mikulkovi bílou activii anebo bílý jogurt Hollandii. Objednala jsem si z Polska probiotické kapky, uvidím, jak to zaberou, ale musím říct, že po tom Nutrolinu-B to bylo vážně o hodně lepší - jednak měl častější stolici, uklidnilo se mu bříško a měl větší hlad.
1. dub 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vzpomněla jsem si na jednu fotku, kde Mikulík baští Nutrolin-B :wink:
1. dub 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
miselll, určitě se tim bilim jogurtem nic nezkazí. Vždyť tam neni nic škodlivýho.... :slight_smile:
2. dub 2010 v 00:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ten Nutrilon B je určitě dobrý. Kamarádce ho také dětská doktorka doporučila měla uspěch, pomohlo to... :slight_smile:
2. dub 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja odporucam biele jogurty Hollandia, dávali sme od ukončeného 8meho mesiaca, takže už možeš :wink: /možno malej nebudu moc chutit, my sme bojovali asi mesiac a teraz ich miluje :slight_smile: a okrem toho sem-tam dávam probiotiká Biopron, odporučila mi ich Dr.
2. dub 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já malé kupuji jog.Activia a nemáme, žádné problémy. Učím jí na ovocnou chuť tak zkoušíme ty ovocné varianty, samozřejmě jí tím necpu každý den tak v týdnu dostane dva, a jak si mlaská. :wink: Se samostatným bílím jog, jsem nepochodila, to mi malá plive, kření se a zvadá se jí žaludek. :slight_smile:
Ty jog. Hollandia jak píše Germik také dávám malé, ale pokaždé do toho přimíchám nějaké ovoce, nebo ždibek džemu, jinak mi to malá nesní.
21. dub 2010 v 00:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Od kdy se smí dávat jogurty? Každý doktor říká něco jiného :frowning2:
21. dub 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sama za seba hovorím od ukončeného 8 mesiaca. :slight_smile:
21. dub 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tiez sa pridavam 8m
21. dub 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
souhlas s 8 mesicem.... :wink:
21. dub 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky bych to viděla na konec 8. měsíce...
22. dub 2010 v 06:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě včera pediatra řekla, že už můžem, máme 7 měsíců. :grinning: :grinning: :grinning: Doporučila Hollandii, Kunín nebo Activii. :wink: Probiotika papáme každý den, krásně kakáme, určitě doporučuju. Pokud máte rozhozené trávení, kup si laktobacílky. Probiotické kapky jsou slabé, mají jen poloviční počet balcilků, nám nezabraly. :wink:
22. dub 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když jsem Evi krmila lžičkou já, tak jsem dávala klidně Activii, když začala jíst sama, dávala jsem Hollandii, protže je podstatně hustší a líp se jí to jedlo... teď už je jí to fuk, jí oba dva... jiný jsme nezkoušeli...
22. dub 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek