Když stojí, má vytočené kotníky. Mám jí pořídit botky?

evule86
20. dub 2016

Zdravím všechny. Potřebuji poradit dcerka má 13 měsíců a začala obcházet kome nábytku. Je zatím bez botiček,ale když stojí tak má kotníky jakoby vytočené.Mám ji pořídit už botky?Nebo raději nechta na boso?

zmrz_lina
20. dub 2016

@stavba dnešní podlahovky jsou zastropovany tusim na 29 stupních, což vyhreje místnost na cca 25 (tzn.asi málokdo to má pustene na Max.) Takze toto uz opravy nehrozi.

formelina
20. dub 2016

@evule86 Toto dělá spousta dětí jsou to ty batolecí nožky...mě dcera v papučkách doma nevydržela a nechce je mít. Řešila jsem to samé.Doktorka mi řekla, že do 3let to mám nechat a pak nás vyšle k lékaři, ale za měsíc jdeme tak pak můžu napsat jak jsme dopadli.
Zda botky nebo ne 🙂 jinak mi v létě lítá bosá a doma pořáda bez botiček...

prostenika85
8. bře 2017

Maminky, prosím vás, kdo dává dítěti kotníčkové botky, poradíte mi kvalitní bačkory? Synátorovi se vbočují kotníky (dosud doma chodí bosky), tak bych to ráda nějak podchytila. Je to už zkušený chodec, venku teda už nohu zpevňuju, ale s bačkorama si nevím rady...

fialkat
28. bře 2017

@evule86 já bych šla k fyzioterapeutovi s řešila to,naše malá takhle obcházela nábytek 5 měsíců a potom,když začala sama chodit vtáčela nožičky dovnitř a teď chodíme cvičit,ale vystřídaly jsme spoustu pohybových center,málo kde jsou dobří. Teď nám řekli,že je lepší naboso