Manžel stále zvrací. Jak mu pomoci?

floruska
14. lis 2019

zdravím nevím čím to ale už třetí den manžel několikrát denně zvrací už nevím jak mu pomoci
ani nevím jsk to dává v práci poradte co mu tak dát,chci mu pomoci ale je mi ho až
líto a tak nevím jestli to není taková ta střevní viroza ani z toho nic nejí tak nevím jak mu
pořádně pomoct
vím že asi dieta atd možná ještě třeba coca colu

ariadna12
14. lis 2019

Radsi at zajde k lekari, at to neni nejaka infekce. Ja zvracela i pri salmonele.

odula
14. lis 2019

@floruska hlavne ať nechodí do práce - jestli je to infekční tak budou mít za chvilku veselo všichni. Věděla bych co dělat skutečně při viroze a castym zvracení. Pokud ale zvrací "jenom" párkrát za den tak by to určitě Chtělo k dr

floruska
autor
14. lis 2019

no právě,jenže on je ten typ jako mnoho pokud nemusím tak prostě nejdu ale už ted 3týdny
měl akutní zánět močového ustrojí a to bylo opravdu drsné jen se z toho vydostal tak přišlo to zvracení
nevím letos je to s tím zdravím nějaké čudné pro všechny

floruska
autor
14. lis 2019

@odula no právě mi volal z práce že už 4krát zvracel tak já nevím,také jsem mu říkala
raději k doktorce a tak nevím jak ho tam teda dokopat někdy ti chlapi jsou hrozní
mi to přijde jako něco jako chlapská rýmička atd

floruska
autor
14. lis 2019

@odula za chvilu budem víc u doktorky jak doma (

eithelwing
14. lis 2019

Zvracení bych nebrala na lehkou váhu. Určitě k lékaři. Snad půjde jen o střevní virózu, něco nejspíš lítá ve vzduchu, do toho změny teplot.

floruska
autor
14. lis 2019

@eithelwing já to určitě neberu na lehkou váhu spíš se i bojím aby něco nechytly děti nebo tak,ty střevní a podobné potíže jsou vážně za trest

floruska
autor
14. lis 2019

tak je to dobrý pod pohružkou smrti a násilí mi slíbil že zítra k té dr dojde tak držte palce at to brzy přejde jinak asi zešílím protože starat se o to páté velké dítě je mnohdy náročnější než o ty malé

amazonkajanik
14. lis 2019

Švagr to měl z nervů a podruhé špatně padl při fotbale a nějak si zarazil kostrc a ta tlačila na nějaký nerv. V obou případech zvracel téměř týden v kuse, 15kg dole, než se nechal vzít k lékaři