Pouťový balónek v puse - není škodlivý?

hendi
9. čer 2018

Dobry den.Mam dotaz.Netusi nekdo jestli neni poutovy balonek ten foliovy barevny skodlivy?Mala (7.mesicu) mi ho dnes mou nepozornosti strcila do pusy a barva pustila.Mela celou modrou pusu a ruce.Nikde sem se nedohledala slozeni.Dekuji za odpoved.

zelenaesmolda
9. čer 2018

tak ono totiz asi zalezi na vyrobci balonku jake barvy pouzije,vzhledem k tomu,ze je to delane pro deti bych se nejak nebala

hendi
autor
9. čer 2018

No ja si prave taky rikam.Ale radsi se ptam jestli s tim nejaka maminka nema taky zkusenosti.

listopadka1
9. čer 2018

Mně dcera v podobným věku ožužlala inkoustovku, modrá byla až za ušima a nic jí nebylo... smrtelný to určitě nebude, to by se tu nesmělo prodávat, nejvejš jí bude zle, ale nemyslím si to.

cuuza
9. čer 2018

Nelekni se až budeš prebalovat 😂. Myslím, že bude v pořádku...

evaaskalova
9. čer 2018

To by to musela cumlat denne, aby ji to ublizilo. Mrnousove holt ochutnaji kdeco... :D

hendi
autor
9. čer 2018

😂 jo jo strci do pusy kde co.No vypadala jak smoulinka co vam mam povidat.Ale mamka me vystrasila,aby ji neco nebylo.Tak sem se radsi zeptala.Clovek uz si to moc nepamatuje.Starsi 7 let-byla to sami.Ale uz sem vysla ze cviku 😂

catarin
18. říj 2019

Ahoj, obnovuji diskuzi.. dcera měla od poutoveho balonku celé ruce stříbrné a pak si je celé olizala, opravdu neví někdo jestli nejsou barvy na balonky jedovaté? :/ nebo kde bych to mohla zjistit..?

zelenaesmolda
18. říj 2019

@catarin
kdyby ty barvy byly jedovate tak se to 1) nedela pro deti 2) by to na tech baloncich bylo uvedene ne?

alcar
18. říj 2019

@catarin jestli jsou jedovate to nevim, ale urcite ji to nezabije. Vsechny moje decka tyhle balonky take ochutnaly a ozuzlaly a nic se jim nestalo. Bud v klidu. 😉