• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jaký dárek koupit klukům 10 a 14 let?

30. května 2016 
Prosím poraďte jaký dárek koupit dvěma klukům, jeden bude mít 10 let a ten druhý 14 let.
11. pro 2012 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
zeptej se jich, ne na internetu, nikdo cizí to nebude vědět líp, než oni....co si přejí.-).
(jakoukoliv hru, deskovou, puzzle 500+, poukázku do aquaparku, pokud mají koníčka, záliby....něco k tomu, knížky - plná knihkupectví, vtipný trička s nápisem, který vymyslíš, mega autodráhu, nějakou kosmetiku - jakože pro velký chlapy....já nevím, ale těch variant je tolik....stačí myslet, ale ono je asi jednodušší napsat otázku :grinning: :grinning: :grinning: .
11. pro 2012 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Pro staršího kosmetiku, něco fešáckýho na sebe , DVD s oblíbeným filmem, třeba i lístek do kina pro něj a ještě další osobu na nějaký film o kterým víš, že se mu bude líbit, knížku, předplatný časopisu, něco podle jeho zájmů .... A mladšímu dle momentálních zájmů, nevím co teď mezi školákama frčí, ale určitě víš po čem jeho dušička prahne :slight_smile: Někdy to má Ježíšek těžký, ale vždycky si nějak poradí :slight_smile: Tak hodně štěstí
11. pro 2012 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
My ted koupili 3d puzzle, jsou od 10let a vypada to na super zabavu
11. pro 2012 ve 23:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
V Lidlu mají teď vrtulník na dálkové ovládání za 590 Kč, známá bude kupovat pro svého 11ti letého vnoučka. :slight_smile: Je v prodeji od čtvrtka.
12. pro 2012 v 00:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď jsem to řešila se ségrou... Říkala flashku, pc hry, puzzle, merkur, předplatné abc, vstupné do zábavného centra atd...
Ale nejlepší je to zkonzultovat s rodiči těch dětí, nápadů jsem měla, ale většinou to nebylo to pravé ořechové nebo už to mají/budou mít pod stromkem.
12. pro 2012 v 06:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pro staršího bych vymyslela nějaký dárkový poukaz - jak někdo píše výše - do kina nebo třeba do jeho oblíbeného obchodu, třeba s pc hrama, a tak.
12. pro 2012 v 06:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
My pro 13 letého syna jsme koupili knížky, flashku k pc, 3D puzzle, kosmetiku
a pro 10,5 letého syna knížky, puzzle 1000+, závodní pc hru
18. pro 2012 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Duplicitní nicky nejsou povoleny.”
23. pro 2012 v 19:56 • marthha
Nene!!!!žádný dárek neni
9. říj 2013 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
1. pro 2013 v 19:26 • vlada69
6. pro 2013 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja bych se chtela zeptat na to co bych koupit svému idolovi k Valentýnu aby ho to potěšilo? Prosím odpověď rychlá :wink: :grinning:
12. únor 2014 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně je 18 a nevim co si mam vybrat k ježíškovi mě je jeste min ale nechci aby tu byli naci pedofilove a uz asi bych chtel x box 360 :dizzy_face:
21. říj 2014 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
9. pro 2014 v 19:03 • tio22
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
20. dub 2015 v 09:24 • tomlas
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Příspěvek obsahoval neférovou reklamu, proto jsme jej odstranili.”
1. kvě 2015 ve 22:24 • lonala
Ahoj, my ted klukům koupili únikovou hru. A musím říct, že bylo nadšeni. mrknite na www.puzzleroom.cz. Konečně se mi podařilo, dostat je od počítače :slight_smile:
28. dub 2016 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je super, díky moc za tip, konečně si budou moc kluci vyzkoušet hru v reálu :slight_smile:
30. kvě 2016 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek