Dětské časopisy. Jaké koupit pro 3letého syna?

veronikalam
20. srp 2023

Ahoj holky, potrebuju poradit jaky detsky casopis koupit pro 3leteho syna. Za chvilku bude mit narozeniny. A chtela jsem mu dat rocni predplatne jako darek.
Moc dekuju.

lennus
20. srp 2023

@veronikalam Méďa Pusík, Sluníčko, Puntík

zelenaesmolda
20. srp 2023

Koupila bych jeden a uvidis jestli ho to zaujme.Zbytecne hned kupovat predplatne.

klokanka31
20. srp 2023

@veronikalam U nás jede nejvíc šikulka, hvězdička, čtyřlístek mini. Taky máme předplatný a malá je vždycky šťastná jak blecha že ji přišly časopisy 😊

pampeliska1313
20. srp 2023

U nás dinosauři a autíčka. )

michaela666
20. srp 2023

Od 2 narozenin kupujeme Kutílka. Původně jsem chtěla taky předplatné, ale nakonec kupuju jednotlivě.

ladyhacek
20. srp 2023

já ze začátku kupovala různé a pak teprve předplatné. Určitě doporučím kutílka, je od 2 let, pro kluky 2-4 roky si mylsím ideální. Starší syn měl Puntíka, také skvělý časopis, a minulý rok měli kluci předplatné Hvězdičky, to byl za mě asi top časopis, je od 3-7 let a 3 letý i 7 letý si s ním pracovali.

mama_mila
20. srp 2023

Naše tříletá má nejradši Kutílka a Malého zajíčka, objednávám jednotlivě na send.cz, je to levnější než někde v obchodě a bez poštovného. Sem tam koupím v obchodě Sluníčko, když mě zaujme

petramana
20. srp 2023

Hvezdicka je super, mame predplatne

krisstina93
20. srp 2023

Naše kluky ty časopisy moc neberou, leda s výjimkou lega, u toho mají aspoň figurky :D asi bych nejdřív zkusila, co ho zaujme, než koupim předplatné. Plus teda mi to předplatné nepřijde jako super dárek, to dítě nebude chápat, ze bude dostávat v budoucnu pravidelně nějaký časopis, určitě bych to nedavala jako hlavní dárek.

veronikalam
autor
20. srp 2023

O vikendu jsme prave koupili v obchode a strasne ho to chytilo. Chci to jako darek od babicky a dedecka. Jinak vzdycky kupuji nejakou hloupost.

87pavlina
20. srp 2023

A proč hned předplatné? Dcera má stejně největší radost, když si může časopis vybrat sama v krámu 😉

klokanka31
20. srp 2023

@87pavlina Tak dítě může mít předplatné i si něco vybrat v krámě osobně. Naše malá má 3 předplatný a v trafice si taky vždycky něco vybere 🙂

goovana
21. srp 2023

@veronikalam hvězdička, méďa pusík to dceru baví

pemi89
21. srp 2023

Syn miloval Dráčka. Je normálně v trafikách i v Lidlu třeba, až jsem věděla, že u toho vydrží, brala jsem i předplatné.