Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
lennus
31. črc 2017 Čtené 271x
Čti celý článek
lennus
27. dub 2017 Čtené 943x
Čti celý článek
lennus
18. led 2017 Čtené 833x
Čti celý článek
lennus
16. črc 2016
Neustále mi někdo komolí příjmení a už mě to pěkně štve! Že mi nerozumí v telefonu, jsem si už zvykla, takže buď musím hláskovat, do toho je tam uprostřed čárka místo kroužku, protože je nás jen do deseti v republice a vlastně jen z manželovy rodiny nebo se rovnou představuju svým rodným a zároveň druhým příjmením, např. když rezervuju stůl v restauraci nebo řeším něco, kde na skutečném příjmení nesejde, ušetřím si tím čas. Ještě že jsem byla tak prozíravá a nechala si obě, je to pro mě teď praktické :slight_smile:. Ale co mě vytáčí do běla je, že se v emailu podepíšu a oni mi ho stejně zkomolí! Právě teď jsem si četla odpověď z banky, kam jsem psala dotaz a zas, tohle mi hlava nebere.
Máte to někdo taky tak?
Zobraz celou zprávu
lennus
30. čer 2016
To moje dítě je neskutečné a doufám, že mu to gentlemanství vydrží! Objednávala jsem neteřím dárky přes net a pak se mrkla na bulvár na zprávu o svatbě Táni Kuchařové, synáček na ni ukázal a říká máma. Tak mě pobavil, že jsem podle něj taková kočka, ale co následovalo poté, to mě dostalo úplně - objal mě a říká lásko!
Já ho žeru! :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
lennus
15. kvě 2016
Chystáme se na letní dovolenou na Šumavu, konkrétně na Kvildu, doporučíte, co tam určitě vidět a navštívit, prosím? Samozřejmě to chceme trochu přizpůsobit našemu 2,5 letému Mikimu, jinak plánujeme kola a výšlapy do přírody. Díky.
Zobraz celou zprávu
lennus
2. dub 2016
Včera jsem byla v Tescu s ptám se prodavačky, zda mají šráky, ona nerozumí, tak opakuju, znovu nerozumí, a to už mi začíná být divné. Manžel za mnou zadržuje smích a říká - kšandy! Pobavila jsem sama sebe, i po téměř 13 letech v Praze je vidět, že jsem holka z jižní Moravy. :slight_smile:
Přitom na přízvuku už to nikdo nepozná. Ne že bych se za to styděla, doma (v Praze) mluvíme relativně spisovně, až na pár našich výrazů, i když jsme oba jihomoraváci.
Stejné neporozumění od spolužaček jsem zažila první den na vysoké, když si prohlíželi nějaké fotky a já se zeptala - z kama je máte? :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
lennus
18. bře 2016
Tak co dámy, splňují tyto kritéria vaši muži? A co dalšího byste přidaly? :slight_smile: Za sebe musím říct, že můj muž rozhodně.
http://www.novinky.cz/zena/vztahy-a-sex/397384-...
Zobraz celou zprávu
lennus
13. bře 2016
Informace z charitativní dražby tady na MK

Nábor tvůrců do aukce mimo MK!!!

Krásný den přeji všem, kteří se chtějí připojit jako "tvořitelé" do další aukce hand-made výrobků, která se bude konat v květnu 2016, tentokrát na Facebooku.

Samozřejmě vítána jsou díla všech, i těch, kteří této sociální síti příliš neholdují, ale výsledky ukázaly, že je to bohužel médium, díky kterému jsme skutečně schopni vybrat v aukci takovou částku, kterou můžeme opravdu pomoci.

*Umíte plést, háčkovat, frivolitkovat, drhat, vyšívat či šít?
*Věnujete se výrobě nejen šperků z korálků, polymerových či jiných hmot a materiálů?
*Malujete na hedvábí, sklo, plátno, dřevo, papír či jakékoliv jiné podklady?
*Drátkujete, umíte quilling či kanzashi, vyrábíte z pedigu, keramiky, skla?
*Chcete se připojit s papírovou krajkou, ovládáte decoupage?
*Nebo umíte cokoliv jiného, co jsme zde nevyjmenovali a chcete svým uměním přispět na dobrou věc?
*Fotíte či masírujete a chcete věnovat poukaz na své služby jako bonusové příspěvky do aukce?

Odpověděli jste minimálně 1x ANO na předchozí otázky?

Potom neváhejte a zkuste spolu s námi pomoci Dominičkovi získat cívku ke kochleárnímu implatátu a autistovi Bartíkovi příspěvek na speciální týdenní táborový pobyt, aby si jeho rodiče mohli odpočinout od jinak náročné nepřetržité péče o něj.

Vyplňte nám prosím dotazníček na této adrese http://goo.gl/forms/0skVWOJNOf do 20.3.2016, poté Vás budeme kontakovat na Vámi uvedené e-mailové adrese, kde se dozvíte další informace.

Předem všem zájemcům o pomoc děkujeme!!!

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat přes náš kontaktní formulář na http://www.spolek-sikulek.cz/contact.

#nabor
Zobraz celou zprávu
lennus
8. bře 2016
Včera jsem si vystřelila z manžela a překvapuje mě, že ani po 13 letech mě nezná. :grinning: Chystala jsem se do centra posedět s bývalými kolegyněmi a po cestě z procházky mě napadlo, že malého jen manželovi předám u tramvaje a rovnou pojedu, ať přijdu včas. Tak jsem mu napsala, byl už jen pár minut od naší zastávky. A dodala jsem, že malého tam chvíli nechám a už pojedu. Napsala Cože??? Tak jsem nereagovala a když přijela tramvaj, schovala jsem se za náš kočárek. Vypadal docela zděšeně a fakt mi to sežral! No nechápu, že mě tam neviděl - červená péřovka, hubené golfky a ne zas tak hubená manželka. :grinning:
Zobraz celou zprávu
lennus
16. únor 2016
Muž vstává do práce v půl 7 a mrňous se někdy budí s ním, tak si ho vezme do obýváku, dá na nočník a nechají mě dospat. Když mě včera přišli vzbudit, já mu tak slastně řekla, že velmi ráda spím. A drahý na to - napiš si to do CV, třeba tě někde zaměstnají. :grinning:
Zobraz celou zprávu
lennus
13. únor 2016
Jsem velký fanda saunování a založila jsem tady už loni skupinku právě o saunování- https://www.modrykonik.cz/group/6827/?post_id=7...
Pokud máte prosím tipy na fajn sauny v rámci celé ČR, i ty, které jsou vhodné pro rodiny s dětmi, budu ráda, pokud mi je sem napíšete. Děkuji moc.
Zobraz celou zprávu
lennus
9. únor 2016
Doporučíte prosím nějaký pěkný penzion, klidně rodinný - baby friendly, na Šumavě? Máme dvouleťáka a budeme tam asi nejvíc jezdit na kole a občas podnikat túry či vycházky.
Pomalu hledám nějaké ubytování na letní dovolenou. Děkuju moc.
Zobraz celou zprávu
lennus
26. lis 2014
Zajímalo by mě, jak si užíváte mateřskou a co děláte, abyste nezblbly? :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
lennus
26. srp 2014
Prosím o radu. Máme autosedačku Maxi Cosi do 13 kg - vajíčko. Chceme kupovat kvůli adaptéru stejnou značku, ta velká je od 15 kg. Má smysl kupovat tu mezitím 9-18 kg? Zatím se rozhlížím, jaké jsou možnosti. Chci totiž využít slevy Dny Marianne, loni jsme tak na tom vajíčku ušetřili 2tis., bohužel Babypark na Zličíně už zrušili a z kuponů jsem se dívala zatím jen na Babiez, tak uvidím. Díky. :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
lennus
14. kvě 2014
Co byste mi prosím doporučili nakoupit v Německu - kosmetika, drogerie (i pro děti), potraviny - něco konkrétního? Chystáme se na pár dní ke kamarádům do Mnichova a vím, že některé věci jsou v Německu levnější. Děkuji.
Zobraz celou zprávu
lennus
25. únor 2014
Teď v Sama doma povídání o látkových plenách! :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
lennus
31. pro 2013
Moje první látkování 30 fotek
lennus
12. lis 2013
Rafinovaný cukr není jen nezdravý. Je mnohem nebezpečnější, než většina lidí soudí: http://www.protiproud.cz/svoboda/zdravi/alterna...
Zobraz celou zprávu
lennus
7. lis 2013
Kojíte? Můžete žádat o příspěvek! Mnohé matky o této možnosti ale nevědí: http://moravskoslezsky.denik.cz/zpravy_region/k...
Zobraz celou zprávu
lennus
12. zář 2013
Jen červená to může být... 98 fotek