Hezký večer, doporučíte prosím, která firma má - vyrábí hezké fotoknihy? Díky.
Ahoj, pár let si nechávám tisknout přímo z Googlu a neviděla jsem lépe zpracované.
5. bře 2023
Saal digital
5. bře 2023
Dělala jsem teď od cewe a je krásná,ale vyšla na dvojku
5. bře 2023
Saal Digital
5. bře 2023
lennus
autorDíky za tipy. My máme doma jen klasické album z naší svatby a synovi udělala babi fotoknihu z křtin, jinak nic. Ráda bych začala od loňského roku směrem zpět.
5. bře 2023
Kvalitni fotky jsou ceska firma, Saal jsou Nemci, pokud to pomůže v rozhodvani...
5. bře 2023
Hezke, kvalitni, ale drazsi (pouzivam treba na svatebni fotoknihy klientum) delaji Kvalitní fotky. Pro sebe kazdorocni, kde mam mix kvalitnich a mobilovek, tak objednavam z Bontia.