Hezký den, napadlo mě zeptat se tady. Jedna z blízkých kamarádek bude mít narozeniny, půjdem spolu na večeři a ráda bych jí samozřejmě dala dárek. Jsou na tom finančně velmi dobře, takže mi jde spìš o něco symbolického, že ji mám ráda, má někdo nějaký tip? Díky.
Náramek z minerálu, s věnováním.
Co by potěšilo mě - kniha, hezká propiska k diáři (jsem věčná zapisovatelka), i ten náramek, balíček z mýdla a krému na ruce, balzámu na rty... záleží jak moc dobře se znáte...
Známe se dobře, jsme si hodně blízké. Zvažuju spíš něco na zub, něco kvalitního. Je to těžké, oni si opravdu můžou dovolit cokoliv a do vkusu se trefovat nechci.
Jsi z Prahy, zajeď si ke Sváčkovi na Anděla ,-) https://www.lahudkarstvisvacek.cz/
Díky za tipy, dám ji peelingové mýdlo od své oblíbené značky Ringana, kokosová hnízda s čokoládou od Šufana a kytku.
@brunetka11 Tam chodil rád manžel, když pracoval u Budějovické.
Ja svym kamaradkam a kamaradum davam vzdy nejakou dizajnovou drobnost, ktera se v pripade netrefy zastrci 🙂 treba posledne jsem objevila toto
https://www.darkove-sklo.com/prkenko-na-syr-z-l...