Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.

  Holky, je přípustné si z papírového certifikátu vyfotit pouze ten QR kód a tím se prokazovat při vstupu do zařízení typu bazén apod.? Jedná se o osobu s NE chytrým telefonem (nebo možná s chytrým, ale nechce si telefon zaplňovat tečkou), která s sebou ale nechce tahat ten ofiko papír. Díky.

  Holky, co pomůže při chřipce nebo covidu na bolest svalů? Bolí paže, bolí dlaně a kolena. Sem tam teplota 37,7. Samozřejmě ležím, piju čaj, užívám Paralen a Ibalgin. Díky.

  Levopront na suchý kašel
  Od středy jsem dávala dceři 3x denně. Včera a dnes slyším zlepšení, chci přestat užívat. Můžu to dnes nechat na 2 dávkách denně, zítra 1 dávka a v úterý již nepodávat nebo vysadit ze dne na den?

  Holky, prosím vás, máte některá zkušenost s eshopem BONKY.CZ???

  Holky, jde to k sobě? Leginy, mikinošaty, džínová bunda?

  Zvracení dětí v autě
  Chystáme se s dcerou 3,5 roku na 2h trvající cestu autem. Naposledy v létě po cestě z dovolené poblila komplet auto. Mívá to často na cestě delší jak 30 minut... Ale taky vždy stavíme na vzduch a pak jedeme krokem. Ale po dálnici nebude moc možnost. Prosím, mají vaše děti zkušenost s Kinedrilem? Nebo něco jiného byste doporučili? Je pravda, že ten kinedril působí trochu jako uspávač, tedy je lepší jet době jejího spánku? Jak dlouho před cestou se užívá? Díky.

  Prosím tip na levné pleny. Ty natahovací, tedy kalhotkové (ne zalepovací).

  Jedeme na hory, potřebuji pojistku, dcera je čerstvě po střevní chřipce. Děkuji.

  Holky, co na kašel pro dítě? Vše mi došlo už na podzim. A teď se dcera zase rozkašlává. Nejvíce teda vnoci, ale sem tam i přes den. Spíš suchý kašel. Rýmu nemá. Měla jsem zkušenost s kapkami Sinecod a teď mi jedna kamarádka psala doporučení na kapky Stoptussin a druhá na sirup Stodal. Sirup teda spíše nechci, raději kapky.

  Mamka rušila rezervaci ke třetí dávce očko. Přišel nový pin2, ale z termínů jí nic nevyhovuje. Všechny termíny jsou na příští týden, kdy jsem mimo domov (žijeme v jednom domě a obě bychom byly rády, kdyby v době očkování jsem byla také doma). Teď k dotazu, když zítra večer vyprší platnost pinu2 a nebude tam do večera žádný únorový termín v nabídce, co dělat? Jak pokračovat? Přijde zase nový pin2? Díky.

  Recept z nivy, konkrétně zapečené brambory. V receptu píšou česnek, nevím proč by se mi tam více hodila cibule. Poradíte?

  Ach jo, ani jsem si nestihla přečíst všechny příspěvky... Škoda, tak budu ty francouzské brambory dělat pořád stejně. 🙄🤷‍♀️🙈

  V létě to bylo 10 let od svatby. Jako jo, vzpomněli jsme si, ale úplně to výročí neprožíváme.

  O adventu to bylo 19 let, co se známe. To už jsme si vzpomněli více a hodně jsme se nasmáli při vzpomínce na osudovou diskotéku. 😂

  Ale příští týden ☝️ příští týden slavíme plnoletost, tedy 18 let od toho úplně top osudového večera, kdy jsem MU řekla ,,tak jo, budu s tebou chodit." 🙈 V duchu jsem si říkala, že to s ním teda zkusím, stejně nikoho nemám, lepší být s někým než sama. 🤭🤭🤭🤣🤣🤣 A ono to vyšlo. Doposud tedy. 😆

  To je pro nás jednoznačně nejvýznamnější datum. ❤️ A jestli se té zletilosti dožiju, protože dcera po 3 dnech ve školce dotáhla střevní chřipku, takže to máme doma divoké, tak to bude teda pořádný mejdlo. 💥👌👩‍❤️‍👨💝👨‍👩‍👧❣️

  Je ještě pro někoho významnější jiné datum ve vztahu muže a ženy, než to svatební?

  Holky, kolik zhruba může stát půjčení lyžařského vybavení pro 4leté dítě přímo v lyžařském středisku? Vůbec nemám přehled a ve středisku, kam jedeme, nemají ceník.

  Poradíte nějaké hezké 7/8 kalhoty? Na běžné nošení ven, na vycházku, do obchodu... Co se teď nosí? Díky. 🙂

  Prosím o radu. Mamka má nejspíš patní ostruhu. Odpovídají tomu všechny příznaky, konzultováno i s kamarádkou zdravotní sestrou.
  Nemáte někdo zkušenost, jaký je další postup? Musí jít nejdřív k obvoďákovi, nebo se může rovnou objednat na ortopedii (kde mimojiné dělají i tu rázovou vlnu)? Bude nutný před tím rentgen té paty? Děkuji.

  Někteří rodičové jsou opravdu na přeshubu. Maminka se dívá jak její syn (cca 4 roky) žduchá do mé dcery (necelé 3 roky) na skluzavce, protože je pomalejší než on. Stihla jsem jen vykřiknout "hej" a dcera to naštěstí ustála. Kluk se leknul a jeho matka to završila tím, že se usmála a pravila "no, děti"...

  Poradíte, kde pořídit set takové té moderní spadlé čepice a nákrčníku pro 3 leté dítě? Případně, aby tam šel objednat i set pro dospělého? Děkuji. 🙂

  Dobrý den, třeba mi někdo poradí... Jsem na RD, dcera bude mít za 2 měsíce 3 roky, ale budu žádat o neplacené volno do 4 let. Už to mám domluvené. Uvědomila jsem si ale, že bych se do zaměstnání (kde mám služební poměr na dobu neurčitou) měla vracet na konci června 2022, ale v zaměstnání jsem od 1.5. 2012, tedy příští rok splním "výročí" 10 let a měla bych dostat finanční odměnu. Myslíte, že na tu odměnu budu mít nárok, i když budu na neplaceném volnu, nebo by bylo lepší nastoupit zpět do zaměstnání už od 1.5.??? Děkuji.

  Ahoj holky, plánuji dárek pro kamarádku k narození druhého miminka. Nepřeje si oblečky ani hračky, což respektuji. Dárek bude obsahovat pleny, ubrousky, mussli, mussli tyčinky, oříšky, chlazené ovocné knedlíky a lasagne (má ráda kupované) a upeču koláč. Vlastně to bude dárek více pro maminku než miminko, ale ta maminka to po porodu jistě ocení více. Co ještě by vás do takového jedlého balíčku napadlo?

  Holky SOS jak se vypinaji komentáře na FB? Děkuji.

  Krásná a oblíbená knížka "Narodil se Ježíšek" od Fragmentu (ano, v dubnu prohlížíme vánoční knížku) 🙂... Máte tip na podobnou nevánočního námětu?

  Poradíte mi něco přírodního, nejlépe od Purity Vision, co by mohlo pomoci k zahojení 3 rozškrábaných pupínků na tváři necelé tříleté dcery? Má je tam už od Nového roku. Je to hladké, ale načervenalé. Napadl mě šípkový nebo ricinový olej. Děkuji za rady.

  Prosím o tip na hezkou dětskou lékařskou sadu. Dcera už bude mít 3, tak nechci nic pro mimina. Ale nemůžu najít nic, co by mě nějak zaujalo. Díky.

  Ahoj, poradíte dárek ke 40 pro švagrovou? Dáváme si vlastně jen ke kulatinám a už nevím, co jsem jí dala před 10 lety... No, rozhodně pořídím kytici a krabičku mussli z Mixit, ale ještě k tomu chci jeden dárek. Měla jsem v plánu peněženku, ale tu si nedávno pořídila sama. Tak nějaký podobný nápad cca do 700 Kč?

  Manžel chce dnes poprvé poslat balíček zásilkovnou a chtěl využít nabídky na první poslání zdarma viz foto, ale heslo / kód nám nejde nikam zadat. Poradíte?

  Plenkové kalhotky jsou ty nasazovací nebo ty na zalepení? Děkuji.

  Foto z akce Albert, co dnes končí...

  Jak je to s dětmi, které běžně navštěvují mateřskou školu a nejsou předškoláci a jejichž rodiče pracují na úřadu práce? OČR rodičům dneškem končí nebo ne? Na čem to závisí?

  Jak se ten zápis do školky blíží, tak je mi z toho čím dál víc zle. ☹ I když je to ještě daleko, v našem případě hodně daleko, protože jsem se rozhodla zůstat doma co nejdýl. Ale to odloučení. Jak to zvládnu já a jak ona? Jak bysme to vlastně dělali, protože já budu v 5 ráno nastupovat do vlaku do práce. Takže manžel by musel místo na 7 chodit do práce až na 8. Nebo už na 6 a vrátit se pro dceru, kterou by zatím vzbudila a nachystala babička... A co vyzvedávání? Po obědě babička? Nebo manžel? Nebo vydržela by až do odpoledne? V pondělí můj návrat z práce až o půl 7, ostatní dny snad už i o půl 3. Co za to odpoledne stihnu? A večer padnu, protože ráno 4,30 bude zvonit budík. ☹ Omlouvám se za výblitek, nějak to na mě dolehlo dnes.