Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.

  Itálie podruhé. Severní část- okolí Lignano, Bibione, Caorle... jak jste řešili večeře, pokud jste je neměli na hotelu? Kam jste chodili a jak se zhruba pohybují ceny?

  Itálie - moře - dcera 5 let poprvé u moře - já a manžel po 11 letech u moře.

  Jaký je takový den na pláži? S dítětem... Co děti baví? Stavění z písku? Co jí s sebou vzít na hraní?

  Holky, existuje nějaký kompromis u jízdních kol pro děti? Co se váhy týče. Znám takovou tu nejčastější trojici lehkých kol Rascal - Beany - Woom. Jde mi o rodinu, která prostě nemůže investovat vyšší částku do kola pro dítě, byť vědí, že kolo za stejně hezké peníze prodají. Takže se hledá kompromis, co bude lehčí a cenově příznivější.

  Kdo jezdíte na dovolenou do Itálie, od kolika hodin podávají večeře? Znám Itálii jen skrze zimní dovču a večeře jsme měli od 19, možná i 19,30. Teď jedeme v létě i s 5 letou dcerou a vlastně mě napadlo, že jestli jsou ty večeře takhle pozdě i u moře, tak jestli to má vůbec význam brát polopenzi nebo vzít jen snídaně a na večeři si zajít prostě dřív, tak jak jsme zvyklí.

  Občanka nebo pas pro dítě? Cestování jen po EU.

  Kde pořizujete opravdu dlouhé sukně? Vy, které máte 180 cm. Díky.

  Potřebuji tip na dárek 🎁 pro 2 bráchy k jejich narozeninám (5 a 2). Ráda bych nějaký společný dárek a můj finanční strop je 400 Kč. Jsou to děti kamarádky, máme se s nimi vidět. Po roce. Takže něco chci, ale jako máma holky nemám tucha co pořídit. Vím, že mají rádi auta. 🚘 🚕 🚑 Uvítám tipy i na nespolečný dárek, ale dva sólo. 💙 Díky. 💙

  Takovéto tričko s kanýrem nebo šaty se spadlým pasem seženu kde?

  Nemám moc možností - koupím v DM pláštěnku pro děti? Nějakou hezkou, třeba s obrázkem za rozumnou cenu? Nebo mám po ruce ještě KIK, Pepco, Pompo, Tetu a vietnamce.

  Sever Itálie (Lignano, Bibione, Caorle...) na začátku července, hotel se snídaněmi na 6 nocí (čtvrtek až středa) pro 2 dospělé a dítě 5 let, do 500 metrů od pláže, doprava vlastní, jen to ubytování - je reálné vlézt se do 25 nebo 30 tisíc? Kam koukat krom booking? Vím, v půlce května je to už téměř s křížkem po funuse...

  Batoh pro holku 5 let - měří cca 110 cm.

  Pokukuji po Boll, ale nevím, kolik litrů. Koukám po 12 litrech, ale já bych to asi musela vidět naživo, jestli to není až pro děti na ZŠ, jakože velký.

  Tak poprosím o zkušenosti.

  Tady ten ve fotu má 12 litrů. Je tam ten zip na prostředku ok? Jakože když se rozepne, nevyžádanou z tama ty věci?

  Jak trochu podpořit chuť na sex? Po revizi dělohy to jde po desíti k pěti. Z mé strany chuť téměř žádná.

  Jakým způsobem (originálním) darovat ke čtyřicátinám 40 oblíbených oplatků? 😊

  Další prosba o radu a zkušenosti zkušenějších. 🙏 Téma - SUSHI.

  S manželem jsme ho nikdy nejedli, nelákalo nás to ani vyzkoušet. Ale teď o tom promluvil, že by to zkusil. Což je super, protože narozky jsou za rohem a takové menu někde, kde dělají dobrý, je pro mě prostě super tip jako dárek. 👌😊🤩 Jenže vůbec se v tom nevyznáme, nevíme co se jak jmenuje, co která "rulička" obsahuje. Já nepozřu syrovou rybu ani omylem. A kam zajít? Prosím jen BRNO. 🙏 Všechny tipy a rady sem, prosím.

  💙 Děkuji moc!!! 💙

  Nehty si upravuji, ale nelakuji. Mám je hezké, dlouhé, pevné. Minulý týden jsem na jedné paní viděla úplně decentní tělový lak, opravdu jen lehký tělový nádech, a takový lak na nehty bych si moc přála. 🤩 Ne jen čistě průhledný, ani do růžova, ani se třpytkami, prostě hezký tělový. Takže vyhlašuji konkurz na takový lak a od vás budu ráda za tipy, včetně značky, kterou ano a kterou ne. Hlavně bych byla ráda, aby něco vydržel.

  Holky pražské. Chceme do Aquapalace Čestlice. No, dcera chce... Na Opatov je mi cesta jasná - metrem. A potom mi to píše nějaký autobus 385. Potřebovala bych poradit, kde a za kolik koupím na ten bus lístek. Tam i zpět. V automatu? A když vylezeme na tom Opatově z metra, najdeme zastávku autobusu snadno? Budu ráda za všechny tipy nejen k cestě, ale i k tomu akvaparku......... 💙 Moc díky. 💙

  Holky, dá se nějak v Praze od ZOO dostat parníkem zpět více do centra, třeba ke Karlovu mostu, nebo tam taková služba nefunguje?

  Neteř (10 let) byla přijata na gympl. Obrovská radost. Za pár dní bude slavit svátek, máme se vidět, mě ale nenapadá nic, co bych jí mohla dát jako takovou maličkost/pozornost za to, že se jí to podařilo, že se jí splnil její první velký sen, něco do školy třeba... Máte nápad?

  Vy, co používáte Euronu na praní, je lepší gel nebo prášek? A co říkáte na ten Eco Mimi? Voní trochu? Pere dobře? Já nemám vůbec zkušenost, ale kamarádka si přeje něco na praní k narozeninám a aby to prý mělo i nějakou jemnou vůni.

  Máte tip na nějakou větší pánskou peněženku? Manžel má neustále velkou hotovost u sebe a ta klasická malá, co se samo otevírá, už mě štve. Tak jsem si říkala, že bych mu koupila k narozkám nějakou... bezpečnější.

  Znáte holky pizza těsto? Kupujete? Kolegyně z něj dělá pizza šneky, prý jsou lepší a tolik se nesypou jak z listového.

  Kroužek keramiky rodičů s dětmi - co byste si rádi společně vytvořili?

  Už máme krmítko, pítko, květináče, misky, svícen, adventní věnec, vázu, číslo popisné... a nespočet malých drobných vykrajovaných blbin k ničemu.

  Co "takového lepšího" byste rádi měli doma?

  Máte doma už někdo encyklopedie z Alberta? Stojí to za to? Knihy má dcera ráda (4,5 roku), ale pořád váhám.

  MK Lůžkoviny nebo Goldea povlečení - zkušenosti?

  Ženy z Prahy, které divadlo byste doporučily pro návštěvu 4,5 leté holčičky? Kde by se nám mohlo líbit? Doporučíte třeba i nějaké konkrétní představení?

  Děkuji. 🌷

  V létě poprvé dceři ukážeme moře, tak koukám po opalováku. Spíše NT složení. Badger měla jako mimčo na své první léto. Teď jsem našla tento. Nebo máte jiný tip? 🌞🏝🛶

  Kteří autoři, které knížky baví vaše 4-5 leté děti? Jdeme do knihovny, tak ať zase neodcházíme se Zvonilkou a Popelkou. 😁 Dcera má 4,5 a baví ji pohádky a hodně obrázků.

  Holky, na jaké pánvičce děláte palačinky a jste spokojeni? My máme nějakou obyc z IKEI, přímo na palačinky, ale jsou teď u nás čím dál častěji (myšleno někdy 1x ta 14 dní, někdy 1x za týden) a ta naše už začíná dosluhovat. Pořizovali jsme ji, když u nás palačinky byly tak 2x do roka, tedy před dcerou. Díky.

  Operace horních víček - Brno 👁👁🙏
  Byla jste některá? Dost to zvažuji. Mám ta víčka převislá vlastně co pamatuji, od dětství. Takové zapadlé oči tomu vždy mamka říkala. Taťka to tak taky měl. Vlastně kdybych si namalovala stíny, vůbec by to nebylo vidět. A tak si říkám, proč to nezměnit.

  Akorát nevím jak začít. Kam se objednat, jak to chodí, jak se to provádí, co to zhruba stojí, jaká je rekonvalescence...

  Kde v Brně a okolí jste byli spokojeni?

  💚 Budu ráda za vaše zkušenosti. 💚

  CHORVATSKO - konkrétně ISTRIE, nejlépe SEVER

  Neznáme to tam, ale ze Slovinska, kde v létě budeme, je to krom Bibione v Itálii, nejbližší moře.

  Chceme poprvé s dcerou, která bude mít 5. A co se bojím, že tam budou takové ty betonové "pláže" se schodkama do vody, a to je to jediné, co fakt nechceme.

  Hledáme nějaké hezké místo, pěknou pláž. Poradíte, kde se dívat, kde se vám líbilo? 😊🙏