Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
  Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.

  Maminky, prosím o radu. Budu posílat boty Českou poštou. Hodnota bot 600 Kč. Normálně v "lepší" obálce s bublinama. Váha bot je 350g, balíček může mít necelých 500g. Chci poslat doporučeně. Kolik cca může stát poštovné? 🙏Vůbec nemám přehled. Děkuji. 🙂

  Maminky, doporučíte úplně nejmenší gumičky pro nejmenší holčičky? Dceři rostou vlasy hlavně vpředu a padá ji to do očí. V létě jsme jí to zastřihli, ale vypadala blbě. Teď ji to dorostlo. Sponku sundává. Načesat na bok nepomáhá. Dnes jsem jí udělala "palmičku" vpředu nad čelem, ale gumičku mám jen klasickou, "historickou"... Musela jsem jí tu chocholku snad 10x obmotat 🙈 ale zase jí na tom chmýří drží celý den. Dokonce ji ani neláká si to sundávat. Proto prosím zkušenější o tip na gumičky, které budou menší a budou dobře držet. 🙏 Já vím jen o těch mini silikonových, které se používají na copánky... 😇

  Dochází nám zásoby domácích ovocných přesnídávek. A dcera je má ráda. Kdysi jsem pár koupila, asi od Hippu. Už nevím. Jakou byste doporučily značku, aby ta přesnídávka byla co nejvíc přírodní, s co nejméně éčky apod.?

  Kde jste pořizovali svým dětem velkou peřinu (klasika to co máme my dospělí, myslím 140 x 200), jaký materiál, výplň...?
  A kdy jste přecházeli z malé peřiny na velkou?

  Jaký tyčový vysavač (vč. ručního) byste doporučily?

  daisymaminka
  Zpráva byla změněna    20. lis 2019    

  Jakou termo láhev s brčkem doporučíte? Pro dítě od roku a půl.

  Sirup Nurofen pro děti NEBO Ibuprofen z Dr. Max pro děti? Ten druhý je za poloviční cenu. Co dáváte dětem vy, když už nic jiného nepomáhá, a musíte po něčem sáhnout?

  Rukavice pro dítě cca 18 měsíců - palčáky nebo ještě takový ty, kde jsou všechny prsty u sebe? Co vaše děti přibližně toho věku měly radši? Děkuji.

  Prosím poraďte název hry/hračky. Dřevěná deska, na ní 4 kolíčky - červený, zelený, modrý a žlutý. K tomu pár dřevěných kostek/válečků/různých tvarů stejné barvy s dírkou a dítě to nasazuje dle barvy na správný kolíček.
  Pod jakým názvem tuto pomůcku najdu na internetu? 🙏🙏🙏

  Doporučíte mi nějaké šikovné hezké autíčko jako dárek na Vánoce pro rok a půl dítko? Chtěla bych pro dceru (tím nechci říct, že by mělo být růžové s kytičkami 🙈). Chtěla bych, aby se dobře drželo a nebyl to žádný zmetek. Děkuji.

  Tip na hezkou knihu o zvířátkách pro 1,5 roční dítě? Díky.

  Ženy, které máte v obýváku kamna či krb, kam každý den vyhazujete popel? Máte na to nějako nádobu, kyblík... A kde to máte uschované? U kamen nebo někde v komoře? Co začala dcera chodit, tak už nevím co kam schovat. Vedle kamen koš se dřevem a briketami, vedle toho vysavač, vedle toho kyblík na sesbíraný popel a vše je pro ni samozřejmě strašně zajímavé. Do toho teď ještě vyrábíme zábranu.

  QUIET BOOK - Váš názor na ni? Kde jste pořizovali nebo jste si vyráběli sami?

  Tip na nějaký fakt originální dárek k narození miminka? Většinou jsou to hračky, oblečky... Já třeba loni dostala ty milníkové kartičky s jednotlivými měsíci, neznala jsem to a moc se mi to líbí, mám je v albu... Švagrová má moc ráda takové ty home Made věci a fler... Tak co byste doporučily? Co originálního jste dostali vy?

  Maminky kuchařky, poraďte tip na mňam pečené maso se zeleninou, ze které pak udělám omáčku. Mám na něco takového chuť, ale klasiku svíčkovou nemám na mysli. Maso peču nejčastěji samotné jako výpečky, max. s cibulkou/česnekem. Poraďte mi, jakou dáváte zeleninu, aby z toho byla dobrá omáčka. 🙏

  Opět dotaz k jídlu 🙂 Jedeme na chatu, kde si budeme vařit, je tam plně vybavená kuchyňka. Ale nechce se nám vařit denně, tak sháníme tip na koupené hotové jídlo, které se už jen ohřeje nebo zapeče, ale znám jen pizzu a lasagne z Lidlu. Další možností?

  Co vše dáváte do rizota? S čím vám to chutná? PS: Vhodné pro děti...

  Prosím o tip na nočník. Co se vám osvědčilo a co ne? Stačí obyč nebo je lepší ten s tou vytahovací vnitřní miskou, co dělá třeba IKEA? 🙏

  Jaké jste pořizovali první odrážedlo dětem a v jakém věku? Chceme pořídit dceři k Vánocům, bude mít rok a půl, aby to měla na jaro a léto. Byl nám doporučen Decathlon. 🙏

  Co jste kupovali nebo budete pořizovat dětem ve věku 1,5 roku k Vánocům / narozeninám? Zatím mě napadá jen odrážedlo. 🚲😉 Ale potřebuji vymyslet i dárky pro babičky a zbytek rodiny.