icon

Recept z nivy, konkrétně zapečené brambory. V receptu píšou česnek, nevím proč by se mi tam více hodila cibule. Poradíte?

avatar

Já bych tam dala i vajíčko a klidně i cibuli i česnek, ale cibuli bych napřed otestovala.

18. led 2022
avatar

Protože k niva se tre s česnekem, tak proto je recept takový.

18. led 2022
avatar

Určitě česnek.

18. led 2022
avatar

Česnek ochutí tu zakysanku.
Já třeba takto ochucenou(česnek, sůl, pepř, bylinky) zakysanku ráda používám místo kečupu, protlaku na šneky z listového těsta.

18. led 2022
avatar

Děkuji všem.

18. led 2022
avatar

Jezisi mnam

18. led 2022
avatar

Přesně jak píše @petbem.. Já mám ráda zakysanku s česnekem ještě do tortill nebo ke grilovanému masu.. Ale to už jsme někde jinde 🙂
Ale chápu, že Tě to zmátlo, vybavily se Ti klasické zapečené kotlety..
https://www.recepty.cz/recept/kotlety-na-smetan...

18. led 2022
avatar

cibule syrova by se nepropekla kdyz brambory jsou uvarene, musela bys ji osmahnout zvlast a pridat... mnam

18. led 2022
avatar

Holky, tak jsem dala i cibuli. Orestovanou. S jednou polovinou dávky česneku. Zbytek česneku jsem utřela. Jsem zvědavá na výsledek... 😋🤗

18. led 2022
avatar

Výsledek. Holky, bylo to lahodné a velmi syté. Děkuji za pomoc. 🤗

18. led 2022
avatar

To budu muset vyzkoušet😁

18. led 2022
avatar
18. led 2022