Máte nějaký oblíbený vánoční film, který si každý rok pouštíte? Vím, že hodně lidí má rádo Lásku nebeskou, ale mně nikdy neučaroval. Dřív jsem u balení dárků pouštěla Zatímco jsi spal, poslední roky jsem si oblíbila Základ rodiny a Prázdniny. Teď jdu na Základ rodiny, ať si aspoň do Vánoc jeden pustím. 🙂
Grinch, Sám doma, Láska nebeská a většinu českých pohádek.
Sám doma…bez toho nejsou vanoce 😁🙈.
Sám doma
Otec prasatek, ale to se bude asi libit jen fanouskum Pratchetta...
Sám doma, Pretty woman
Základ rodiny miluju 👍
Notting Hill, Letos nepeču, Krampus Táhni k čertu, Vánoční prázdniny, Pelíšky, Matky na tahu o Vánocích, Láska nebeská, Prázdniny, Vánoce naruby, a ještě celá hromada.
Je jich moc, ale 2 jsou top už od dětství a drží se mně to stále - Sám Doma a Pretty Woman. 🤗
Křídla Vánoc 🙂
@daisymaminka jsi můj člověk 😉
Lásku nebeskou, pak podobný polsky film Noc plna zázraku, při zdobení stromku většinou dávají Noc na Karlštejně, tak tu ... ☺ a Vánoční prázdniny také koukame každý rok. Muž miluje Sam doma, me nevadí. Jinak prostě pohádky, ty mužů skoro všechny.
Sám doma, láska nebeská , Anděl páně
Já ráda zdobim stromek u Hříšného tance ☺️😉
Sám doma, Láska nebeská.
Vanocni prazdniny!Uz zacatek,jak jedou pro stromek je top 😁😁.Zaklad rodiny jdu hledat
Me ted nedavno mile prekvapil film Prani Jeziskovi. Jinak klasika Sam doma,Pelisky..
Pelíšky a pak staré české černobílé filmy
Grinch (i verze animovaná), Skřítek, Santa má bráchu, polární expres, S čerty nejsou žerty. Tyhle musím vidět. Ale jak už se stává, ne vždy odkoukám všechno od začátku až do konce v klidu 🤣
Základ rodiny miluju 😍. Jinak u me asi klasika jako u všech a to Sam doma. Pokud mas netflix tak tam je spoustu vánočních filmu, jsou to většinou takové kravinky, ale me v tomhle období strašně baví 😁
Já jen český pohádky jsem schopna vidět opakovaně,ty filmy cizí mě opakovaně neberou,bohatě mi stačí je vidět jen jednou..Lásku nebeskou jsem zkusila dokonce 2x a vůbec nechápu,co na tom lidi vidí,mně to absolutně nebavilo,ale dala jsem to do konce..😉
Z Křídel Vánoc jsem měla depku ještě za několik týdnů…
Kdybych fakt musela jeden film,tak Sám doma
Veselé Vánoce přejí chobotnice 🙂
Prazdniny, Pretty woman, S certy nejsou zerty, Co takhle svatba princi a At prileti cap, kralovno.
Ja si udelala tradici, ze k prvnimu peceni si poustim film Letos nepecu. Dycky mi to trochu pripomene, ze nemam na sebe a rodinu ohledne Vanoc tak tlacit 🙂
Grinch a Sám doma
Vánoční koleda, v podstatě v jakýmkoliv zpracování
Já mám rada legendární partu a 3 bratry 😃
Objevila jsem ted na hbo max muj oblibeny film z detsvi - Gremlins. Takze u nas jedou letos Gremlini, maji vanocni atmosferu a skonci nastesti dobre 🙂
Polární expres miluju
Budiž světlo 😁👌
Vanocni prazdniny a Chobotnice
Pro mě jsou Vánoce Princezna se zlatou hvězdou a černobílá Popelka.
Prázdniny ♥️
Muj vanocni film jsou Male zeny (ale ne ta nejnovejsi verze).
Prázdniny a noc plna zázraku
Sám doma ( už jsme viděli za poslední dny 2krat😄), grinch (už jsme viděli během adventu 3krat) , polární expres , .. ještě mi schází láska nebeská..a spoustu dalších ještě chybí...ale nic nedávají, jsem letos fakt zklamaná z tý televize ( ano máme disney a podobný platformy, ale mě to baví, když to dávají a překvapí mě tím 😂)
Vánoce naruby jsou nejlepší, pak vánoční prázdniny, sám doma a polární expres 🙂
Kromě mnoha už zde vyjmenovaných nám učaroval nový film Klaus (Netflix). Nádherný film, který si pouští už druhým rokem pořád dokola i děti. 🤍
Pretty Woman,Pelíšky a Tři oříšky pro Popelku...
Vánoce na ruby a Vánoční prázdniny to jsou moje top. Pak určitě Sám doma-miluji tu hudbu 🥰 Láska nebeská mi přijde vulgární a příliš erotické scény, tímpádem se na to nedá dívat s dětmi. Skvělý je i seriál Vánoce u našich a pak ještě klasika-Pelíšky 😊
Já miluju a s dětmi se dívám na Anděl Páně 2, Sám doma, Šílené smutná princezna a Pyšná princezna. A k balení dárků si každoročně pouštím Comeback vánoční díl
Malá vánoční pohádka. Je to tuším dánský film a moc se nám líbí.
Mám ráda Santa Clause všechny tři díly. Je to taková pohodová vánoční komedie.
Je toho spousta. 😄 Láska nebeská, Pretty Woman, Andel Páně, Tři oříšky pro Popelku, muzikál My Fair Lady, nově i O vánoční hvězdě. ☺️
Anděl Páně
Vánoční koleda od Charlese Dickense
Tři oříšky pro Popelku
a všechny staré pohádky jako Princezna se zlatou hvězdou na čele, Pyšná princezna...
Láska nebeská, je to moje srdcovka, bud u ni zdobim stromecek nebo balim darky. Miluju tu nadsazku, s jakou je to udelane. A uzivam si kombinaci britske a americke anglictiny.
Pelíšky 🤣
Ani jedna z vás?? Vážně?? :D
Grinch (ale jen ten hraný), to je moje srdcovka. ❤️ A pak teda nevánoční, ale pohádka to je a to ČB Popelka s Hruškovou (dávají jí obvykle 24.12. až příliš brzo - letos už asi v 6 ráno). No a Pelíšky už zazněly. 🫶🏼

Pohadku Dvanact mesicku s Vojtkem 🙂