icon

Máte nějaký oblíbený vánoční film, který si každý rok pouštíte? Vím, že hodně lidí má rádo Lásku nebeskou, ale mně nikdy neučaroval. Dřív jsem u balení dárků pouštěla Zatímco jsi spal, poslední roky jsem si oblíbila Základ rodiny a Prázdniny. Teď jdu na Základ rodiny, ať si aspoň do Vánoc jeden pustím. 🙂

avatar

Pohadku Dvanact mesicku s Vojtkem 🙂

18. pro 2022
avatar

Grinch, Sám doma, Láska nebeská a většinu českých pohádek.

18. pro 2022
avatar

Sám doma…bez toho nejsou vanoce 😁🙈.

18. pro 2022
avatar

Sám doma

18. pro 2022
avatar

Otec prasatek, ale to se bude asi libit jen fanouskum Pratchetta...

18. pro 2022
avatar

Sám doma, Pretty woman

18. pro 2022
avatar

Základ rodiny miluju 👍

18. pro 2022
avatar

Notting Hill, Letos nepeču, Krampus Táhni k čertu, Vánoční prázdniny, Pelíšky, Matky na tahu o Vánocích, Láska nebeská, Prázdniny, Vánoce naruby, a ještě celá hromada.

18. pro 2022
avatar

Je jich moc, ale 2 jsou top už od dětství a drží se mně to stále - Sám Doma a Pretty Woman. 🤗

18. pro 2022
avatar

Křídla Vánoc 🙂

18. pro 2022
avatar

@daisymaminka jsi můj člověk 😉

18. pro 2022
avatar

Lásku nebeskou, pak podobný polsky film Noc plna zázraku, při zdobení stromku většinou dávají Noc na Karlštejně, tak tu ... ☺ a Vánoční prázdniny také koukame každý rok. Muž miluje Sam doma, me nevadí. Jinak prostě pohádky, ty mužů skoro všechny.

18. pro 2022
avatar

Sám doma, láska nebeská , Anděl páně

18. pro 2022
avatar

Já ráda zdobim stromek u Hříšného tance ☺️😉

18. pro 2022
avatar

Sám doma, Láska nebeská.

18. pro 2022
avatar
lennus
autor

@katynka78 Pelíšky na Štědrý den rozhodně musí být. Až děti usnou, dáme si nášup a pustíme si je 🥰

Sám doma s dětmi taky musí být.

@vejik85 Ten mě hrozně nebavil, zkoušela jsem mu dát šanci.

18. pro 2022
avatar

Vanocni prazdniny!Uz zacatek,jak jedou pro stromek je top 😁😁.Zaklad rodiny jdu hledat

18. pro 2022
avatar

Me ted nedavno mile prekvapil film Prani Jeziskovi. Jinak klasika Sam doma,Pelisky..

18. pro 2022
avatar

Pelíšky a pak staré české černobílé filmy

18. pro 2022
avatar

@ilomp taky se mi líbil, Krajčo je tam boží.

18. pro 2022
avatar

@mary.jane na Otce Prasatek jsem koukala se skupinou lidi, kteri Pratchetta nikdy necetli a i kdyz jim to prislo zvlastni, libilo se to vsem 🙂

Takze za me take jedine Otec Prasatek. HOHOHO

19. pro 2022
avatar

Grinch (i verze animovaná), Skřítek, Santa má bráchu, polární expres, S čerty nejsou žerty. Tyhle musím vidět. Ale jak už se stává, ne vždy odkoukám všechno od začátku až do konce v klidu 🤣

19. pro 2022
avatar

Základ rodiny miluju 😍. Jinak u me asi klasika jako u všech a to Sam doma. Pokud mas netflix tak tam je spoustu vánočních filmu, jsou to většinou takové kravinky, ale me v tomhle období strašně baví 😁

19. pro 2022
avatar

Já jen český pohádky jsem schopna vidět opakovaně,ty filmy cizí mě opakovaně neberou,bohatě mi stačí je vidět jen jednou..Lásku nebeskou jsem zkusila dokonce 2x a vůbec nechápu,co na tom lidi vidí,mně to absolutně nebavilo,ale dala jsem to do konce..😉
Z Křídel Vánoc jsem měla depku ještě za několik týdnů…
Kdybych fakt musela jeden film,tak Sám doma

19. pro 2022
avatar

@ilomp Přání Jeziskovi je totální kopie polského filmu, který jsem zmiňovala výše (Noc plna zázraku)a me osobně se polska verze líbí víc, lépe mi tam sednou herci. Navíc poláci maji pak ještě další dva díly.

19. pro 2022
avatar

Veselé Vánoce přejí chobotnice 🙂

19. pro 2022
avatar

Prazdniny, Pretty woman, S certy nejsou zerty, Co takhle svatba princi a At prileti cap, kralovno.

19. pro 2022
avatar

Ja si udelala tradici, ze k prvnimu peceni si poustim film Letos nepecu. Dycky mi to trochu pripomene, ze nemam na sebe a rodinu ohledne Vanoc tak tlacit 🙂

19. pro 2022
avatar

Grinch a Sám doma

19. pro 2022
avatar

@verciiik mám to stejně. Ten film je moc fajn.

19. pro 2022
avatar

Vánoční koleda, v podstatě v jakýmkoliv zpracování

19. pro 2022
avatar

Já mám rada legendární partu a 3 bratry 😃

19. pro 2022
avatar

Objevila jsem ted na hbo max muj oblibeny film z detsvi - Gremlins. Takze u nas jedou letos Gremlini, maji vanocni atmosferu a skonci nastesti dobre 🙂

19. pro 2022
avatar

Polární expres miluju

19. pro 2022
avatar

Budiž světlo 😁👌

19. pro 2022
avatar

Vanocni prazdniny a Chobotnice

19. pro 2022
avatar

Pro mě jsou Vánoce Princezna se zlatou hvězdou a černobílá Popelka.

19. pro 2022
avatar

Prázdniny ♥️

19. pro 2022
avatar

Muj vanocni film jsou Male zeny (ale ne ta nejnovejsi verze).

19. pro 2022
avatar

Prázdniny a noc plna zázraku

19. pro 2022
avatar

Sám doma ( už jsme viděli za poslední dny 2krat😄), grinch (už jsme viděli během adventu 3krat) , polární expres , .. ještě mi schází láska nebeská..a spoustu dalších ještě chybí...ale nic nedávají, jsem letos fakt zklamaná z tý televize ( ano máme disney a podobný platformy, ale mě to baví, když to dávají a překvapí mě tím 😂)

22. pro 2022
avatar

Vánoce naruby jsou nejlepší, pak vánoční prázdniny, sám doma a polární expres 🙂

22. pro 2022
avatar

Kromě mnoha už zde vyjmenovaných nám učaroval nový film Klaus (Netflix). Nádherný film, který si pouští už druhým rokem pořád dokola i děti. 🤍

22. pro 2022
avatar

Pretty Woman,Pelíšky a Tři oříšky pro Popelku...

22. pro 2022
avatar

Vánoce na ruby a Vánoční prázdniny to jsou moje top. Pak určitě Sám doma-miluji tu hudbu 🥰 Láska nebeská mi přijde vulgární a příliš erotické scény, tímpádem se na to nedá dívat s dětmi. Skvělý je i seriál Vánoce u našich a pak ještě klasika-Pelíšky 😊

22. pro 2022
avatar

Já miluju a s dětmi se dívám na Anděl Páně 2, Sám doma, Šílené smutná princezna a Pyšná princezna. A k balení dárků si každoročně pouštím Comeback vánoční díl

22. pro 2022
avatar

@rnika Noc plná zázraků je krásná, jen mě mrzí, že už ji několik jet nedávali. Dávali ji jen dvakrát, jednou normálně, dalsi rok uprostřed noci a od té doby marně čekám (máme jen základní televizní kanály).

22. pro 2022
avatar

@eviicka Já si ji stáhla na uložto ... Ten první díl je nejlepší, ale ani druhý nebyl špatný, trojka se mi líbí nejméne, tu jsem viděla jen jednou...

22. pro 2022
avatar

Malá vánoční pohádka. Je to tuším dánský film a moc se nám líbí.

22. pro 2022
avatar

Mám ráda Santa Clause všechny tři díly. Je to taková pohodová vánoční komedie.

22. pro 2022
avatar

@rnika jeden čas byla celá jednička i na YouTube (česky). Jenže já jsem ten typ, co to musí mít v televizi, jinak si to stejně nepustí 😀.

22. pro 2022
avatar

@eviicka Chápu, já si ten film také většinou užiju víc, když ho "davají v televizi" ...😀

22. pro 2022
avatar

Je toho spousta. 😄 Láska nebeská, Pretty Woman, Andel Páně, Tři oříšky pro Popelku, muzikál My Fair Lady, nově i O vánoční hvězdě. ☺️

22. pro 2022
avatar

Anděl Páně
Vánoční koleda od Charlese Dickense
Tři oříšky pro Popelku
a všechny staré pohádky jako Princezna se zlatou hvězdou na čele, Pyšná princezna...

22. pro 2022
avatar

Láska nebeská, je to moje srdcovka, bud u ni zdobim stromecek nebo balim darky. Miluju tu nadsazku, s jakou je to udelane. A uzivam si kombinaci britske a americke anglictiny.

22. pro 2022
avatar

@mary.jane to jsem neviděla a. Prachetta má rád manžel, podíváme se. Díky

23. pro 2022
avatar

Pelíšky 🤣

23. pro 2022
avatar

Ani jedna z vás?? Vážně?? :D

23. pro 2022
avatar

Grinch (ale jen ten hraný), to je moje srdcovka. ❤️ A pak teda nevánoční, ale pohádka to je a to ČB Popelka s Hruškovou (dávají jí obvykle 24.12. až příliš brzo - letos už asi v 6 ráno). No a Pelíšky už zazněly. 🫶🏼

23. pro 2022