Hezké dopoledne, doporučíte prosím fajn rodinnou hru? Děti 6,5 a 11. Díky
Rychlovka Plný kurník,postrehovka Duch nebo Jungle Speed,Jízdenky jsou taky super,ale pro ty,co mají rádi i delší hry,pak tak Karak 1,2.
9. pro 2024
Rano stejny dotaz. Koukni na to.
9. pro 2024
Mám teda 6 a 9 let, klidně se ke mě koukněte.
Já doporučuji jízdenky prosím a na seznamu mám Kaskadie.
Pořídila jsem výbušné lektvary a přemýšlím nad Po stopách Darwina a Dixit
9. pro 2024
Řeší se tu teď často. Ve zdejší skupině Deskové hry najdete mnoho recenzí i podle věku 😉 Nebo zde pod tagem #deskovehry
9. pro 2024
lennus
autorDěkuji za tipy, prozkoumám.
Máme Karak, ten baví děti, mě ne. Mě baví Ubongo. 😉😁🥰
9. pro 2024
Urcite poridte Vybusna kotatka, vtipne, rychle a skladne 🙂
10. pro 2024
Treba Jizdenky, prosim je nase oblibena. A rychlovku Vlajky. A pro jednoho napriklad Mazescape, to moje deti nadchlo.