icon

Hezký den, moc prosím o doporučení na opravdu výbornou kávu v Plzni. Dnes jsme byly s kamarádkou na skvělé snídani, ale kafe nás zklamalo. Jsme náročné kafařky, já dokonce od fochu. 😀 Děkuji.

avatar

Pražírna Aurelio, ale tam o víkendu otevřeno není. A pak Orient coffee na Náměstí Republiky. Ale každému chutná něco jiného. Kde jste tam byly na s snídani?

29. bře 2025
avatar

Na náměstí v hotelu Central Sky bar Café Terazza.

29. bře 2025
avatar
lennus
autor

@vegal Chodský, hezké prostředí, bagel s vajíčkem a lososem byl skvělý, můj filtr ušel. Dík 😉

@tanaku Děkuji 😉

29. bře 2025
avatar
lennus
autor

@tanaku Jakou kávu tam mají, prosím?

29. bře 2025
avatar

Mně chutná káva v Caffe Diem

29. bře 2025
avatar

Mě chutná káva v Le Frenchie, ale nejsem náročná😄

29. bře 2025
avatar
29. bře 2025
avatar
lennus
autor

Děkuji

@eviiiik Tam mají kávu z kavárny, kde jsem pracovala 😀

Byly jsme v Regner café a Walter Mitty

1. dub 2025