Hezký den, moc prosím o doporučení na opravdu výbornou kávu v Plzni. Dnes jsme byly s kamarádkou na skvělé snídani, ale kafe nás zklamalo. Jsme náročné kafařky, já dokonce od fochu. 😀 Děkuji.
Na náměstí v hotelu Central Sky bar Café Terazza.
29. bře 2025
Mně chutná káva v Caffe Diem
29. bře 2025
Mě chutná káva v Le Frenchie, ale nejsem náročná😄
29. bře 2025

Pražírna Aurelio, ale tam o víkendu otevřeno není. A pak Orient coffee na Náměstí Republiky. Ale každému chutná něco jiného. Kde jste tam byly na s snídani?